Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Turnaj "C"
Pořadatel:  TK Dynamo Hradec Králové
Datum:  29.-31.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Podlešák Marek (1)
 
 
 
Iša David
6:2, 6:4
 
Polívka Tomáš
6:0, 6:3
 
Losman Matěj
6:3, 7:5
 
 
 
Janeček Adam
6:4, 6:0
 
 
 
Čapka Jakub (4)
6:2, 6:2
 
 
 
Elísek Tomáš
6:0, 6:1
 
 
 
Martinek Ondřej Ing.
6:1, 6:1
 
 
 
Hep Matyáš
1:0, scr.
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Blažek Jan
 
 
6:3, 6:4
 
Janeček Jan
 
 
6:2, 6:2
 
Dostál Marek
 
 
6:3, 6:1
 
Veselý František (3)
 
 
6:4, 6:2
 
Sedliský Ondřej
 
 
6:1, 6:2
 
Polák Marek
 
Bartoš Jiří
6:2, 1:0, scr.
 
Chlumský Tomáš
7:5, 6:2
 
 
6:1, scr.
 
Drška Vojtěch (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kovalčuk Vladimír (platná licence B do 31.12.2023)

Hrací plán byl automaticky vylosován 29.07.2023 08:39:32
Počet účastníků18
NasazeníBH
Podlešák Marek 16912
Drška Vojtěch 3526
Veselý František 3856
Čapka Jakub 4374
Polák Marek 4554
Elísek Tomáš 4554
Chlumský Tomáš 4554
Losman Matěj 4674
Kategorie : 4Součet BH: 44
Kódové číslo akce: 112079

Chlumský Tomáš - Drška Vojtěch (1)
 
 
 
Holub Martin - Polívka Tomáš
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
Adam Pavel - Sedliský Ondřej
7:6, 6:3
 
Janeček Jan - Janeček Adam (4)
6:4, 6:1
 
 
 
Veselý František - Dostál Marek
7:6, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Bartoš Jiří - Polák Marek
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (6)
 
Elísek Tomáš - Čapka Jakub (3)
 
 
scr.
 
Repák Rudolf MUDr. - Martinek Ondřej Ing.
 
 
6:1, 6:1
 
Hanuš Jaroslav - Blažek Jan (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kovalčuk Vladimír (platná licence B do 31.12.2023)

Hrací plán byl automaticky vylosován 29.07.2023 12:11:18
Počet dvojic9
NasazeníBH
Hanuš Jaroslav 1949
Drška Vojtěch 3526
Veselý František 3856
Čapka Jakub 4374
Chlumský Tomáš 4554
Elísek Tomáš 4554
Polák Marek 4554
Janeček Jan 5234
Kategorie : 4Součet BH: 41
Kódové číslo akce: 114079

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Neumann Jan10.02.1991TK Dynamo Hradec Králové
Slavík Ondřej01.08.1989TK Dynamo Hradec Králové

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Podlešák Marek13.08.1999TK Louny
Veselý František28.03.2003TJ Lázně Bělohrad
Holub Martin13.05.2008TK Kvasiny
Hanuš Jaroslav30.11.1970TJ Lázně Bělohrad