Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Turnaj mužů třídy B
Pořadatel:  TO SK Žamberk
Datum:  10.-13.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Jahelka Vladimír
 
 
 
Skácel Dan
6:2, 6:4
 
Vyčítal Vojtěch
6:0, 6:0
 
Holub David
4:6, 7:5, 7:6 (2)
 
 
 
Lukáš Břetislav
6:4, 6:2
 
 
 
Paleček Ondřej
6:2, 1:6, 6:1
 
 
 
Jordanov Petr
6:4, 6:3
 
 
 
Jedlička Dominik
7:5, 6:4
 
 
 
Šrámek Ondřej
2:6, 7:5, 6:0
 
 
 
Wünsch Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
 
Skokan Ondřej
6:3, 6:3
 
 
 
Veigert Vojtěch
6:2, 6:3
 
 
 
Hudeček Petr
6:3, 7:5
 
 
 
Ondrašík Adam
2:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Praus Lukáš
6:7 (5), 6:3, 6:0
 
 
 
Malý Patrik
6:4, 6:3
 
Melichar Adam
6:2, 6:2
 
Klír Petr
6:3, 6:2
 
 
 
Poznámka pořadatele: Začátky utkání: 8.30 Skácel, Vyčítal, Holub, Lukáš, Paleček, Jordanov, Jedlička, Šrámek, Wünsch, Skokan, Malý, Melichar 9.30 Veigert, Hudeček, Ondrašík, Praus 10.00 Jahelka, Klír Přilášení hráči, kteří se nedostavili:Maňour, Křesina Přihlášený hrač Papoušek se prezentoval pouze do čtyřhry.
Počet účastníků18
NasazeníBH
Jahelka Vladimír 11512
Klír Petr 12712
Hudeček Petr 13812
Paleček Ondřej 1569
Wünsch Vojtěch 1629
Lukáš Břetislav 1819
Šrámek Ondřej 1859
Skácel Dan 1859
Kategorie : 8Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 112044

Klír Petr - Hudeček Petr
 
 
 
Skokan Ondřej - Holub David
6:2, 6:4
 
Praus Lukáš - Wünsch Vojtěch
6:4, 6:0
 
Skácel Dan - Ondrašík Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Jedlička Dominik - Jordanov Petr
6:2, 6:2
 
 
 
Paleček Ondřej - Melichar Adam
6:4, 6:3
 
 
 
Malý Patrik - Lukáš Břetislav
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
 
 
Veigert Vojtěch - Papoušek David
6:4, 6:3
 
 
 
Jahelka Vladimír - Šrámek Ondřej
7:6 (5), 0:6, 1:0 (4)
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Archmann Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Jahelka Vladimír 11512
Klír Petr 12712
Hudeček Petr 13812
Paleček Ondřej 1569
Wünsch Vojtěch 1629
Lukáš Břetislav 1819
Skácel Dan 1859
Šrámek Ondřej 1859
Kategorie : 8Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 114044

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Maňour Kryštof07.02.2002TO SK Žamberk