Název: | VITÁLNÍ TURNAJ B | Pořadatel: | SK Vitality Slezsko o.s. | Datum: | 11.-14.03. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Rumler Robert | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Raška Vítek | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Mandelík Petr | 6:7 (5), 6:2, 2:2, scr. | | | | |
| | | | | |
Marančák Jan | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | |
Janík Petr | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kubáň Pavel | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kracík Šimon | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kracík Matěj | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mikulák Jakub | | 7:5, 5:7, 7:6 (1) | | | |
| | | | | |
Zoubek Vojtěch | 7:6 (1), 6:1 | | | | |
| | | | | |
Homola Patrik | | | 7:6 (4), 6:2 | | |
| | | | | |
Doskočil Martin | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:7 (2), 6:4 | | | |
| | | | | |
Vágner Josef | | | | | |
| | | | | |
Wawrzyczek Andrej | | | | | 4:6, 6:3, 6:1 |
| | | | | |
Mandelík Lukáš | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Opálka Matyas | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kubín Matěj | 7:6 (7), 6:3 | | | | |
| | | | | |
Moravec Ondřej | | | 7:5, 5:7, 6:4 | | |
| | | | | |
Dokoupil Přemysl | 6:3, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Dillenz Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Mališ Šimon | | | | 7:6 (4), 6:1 | |
| | | | | |
Polách Felipe | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Osuský Ján | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Harajda Michal | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Nedvídek Jan | | | 7:6 (8), 6:4 | | |
| | | | | |
Kumstát Jan | 6:7 (5), 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6 (3), 6:0 | | | |
| | | | | |
Baum Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2022) |
Poznámka pořadatele: Telefon na rozhodčího: 736 626 834.
Program na pondělí 14.3.2022- 8:30 hod. finále dvouhry, následuje finále čtyřhry. |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Rumler Robert | 41 | 20 | Baum Štěpán | 64 | 15 | Dillenz Lukáš | 78 | 15 | Kracík Matěj | 79 | 15 | Kracík Šimon | 95 | 12 | Vágner Josef | 97 | 12 | Mališ Šimon | 104 | 12 | Wawrzyczek Andrej | 164 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 110 |
Kódové číslo akce: 102085 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Sapala Michal | 05.10.2001 | TK Tatran Štítina | Kratochvíl Ondřej | 20.05.2004 | LTC Pardubice | Bollog Jiří | 21.07.2001 | Městský tenisový klub Karviná |
|