Český tenisový svaz
Název:
TK DEZA Cup
Datum:
16.-18.12.
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900)
Místo konání:
Valašské Meziříčí
Kódové číslo:
106031
Dvorců + povrch:
6 rebound ace
Míče:
Wilson Premier Tour
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
Sklářská 187
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
rezervace@tenisdeza.cz
Internet:
www.tenisdeza.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se koná od 16. - 19.12.2023

Program:
Úterý 19.12
9:00
SF Dvouhra
ND 11:00
Fi

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mališ Šimon 17.08.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
54
20
 
 
30.11.2023 17:23:23
2.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
57
20
 
 
19.11.2023 18:21:29
3.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
70
20
 
 
15.11.2023 16:57:29
4.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
83
15
74
 
08.11.2023 21:28:11
5.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
 
 
25.11.2023 19:05:12
6.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BH Jihlava z.s.
107
15
 
 
21.11.2023 11:48:10
7.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK Kopřivnice z.s.
169
12
 
 
01.11.2023 12:08:34
8.
Sapala Michal 05.10.2001 TK Tatran Štítina
179
12
 
 
29.11.2023 17:19:37
9.
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
227
9
247
 
28.11.2023 09:29:41
10.
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
229
9
126
volná karta
08.12.2023 15:01:19
11.
Mandelík Petr 01.01.1974 TK Brno - Chrlice
232
9
 
 
08.11.2023 01:04:07
12.
Chodura Sebastian 31.01.2007 I.ČLTK Praha
240
9
15
 
30.11.2023 17:24:41
13.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
249
9
91
 
04.11.2023 20:28:24
14.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
250
9
203
 
08.11.2023 00:42:33
15.
Knesl David 29.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
262
9
23
 
23.11.2023 20:58:25
16.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s.
326
6
71
 
22.11.2023 17:22:33
17.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
375
6
219
Přijat
05.11.2023 16:50:28
18.
Veselý František 28.03.2003 TJ Lázně Bělohrad
405
6
 
volná karta
13.12.2023 09:07:42
19.
Kilian Petr 17.06.1988 TJ Zbrojovka Vsetín
414
6
 
Přijat
05.11.2023 09:31:22
20.
Charvát Filip 02.09.2005 TC Austerlitz
422
6
401
Přijat
28.11.2023 19:58:11
21.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
453
4
89
 
08.11.2023 17:29:51
22.
Sukaný Pavel 23.02.1989 TJ Zbrojovka Vsetín
549
4
 
Přijat
01.11.2023 14:26:35
23.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
573
4
318
Přijat
24.11.2023 16:30:25
24.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
671
4
55
 
22.11.2023 11:34:10
25.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
753
3
44
 
06.12.2023 10:29:45
26.
Válek Viktor 20.10.2006 HTK Třebíč
995
1
637
volná karta
02.11.2023 23:17:57
27.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
995
1
166
Přijat
23.11.2023 12:47:00
28.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
995
1
277
Přijat
24.11.2023 08:30:14
29.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
995
1
93
Přijat
25.11.2023 18:49:17
30.
Mgr. Pobořil Jan 15.02.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí
995
1
 
volná karta
27.11.2023 10:54:38
31.
Bartoš Adrian 13.08.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
995
1
117
Přijat
27.11.2023 16:42:50
32.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
995
1
80
 
03.12.2023 13:56:32

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
995
1
318
Přijat
25.11.2023 12:47:55
2.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
995
1
298
Přijat
30.11.2023 14:47:00
3.
Bližňák Jaroslav 15.06.1994 SLOVAN HRANICE, z.s.
995
1
 
Přijat
05.12.2023 13:46:57
4.
Zagól Jakub 15.10.2008 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s.
995
1
542
Přijat
10.12.2023 12:06:59
5.
Kubalka Igor 23.04.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
995
1
592
Přijat
12.12.2023 12:34:14
6.
Urbánek Milan 08.07.2004 LTC Vysoké Mýto
499
4
 
Přijat
13.12.2023 18:40:50
7.
Menšík Jan 07.11.2005 TC Austerlitz
581
4
379
Přijat
15.12.2023 15:05:44
8.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
92
15
 
Přijat
15.12.2023 15:48:22
9.
Najman Erik 13.04.2001 TK Uherské Hradiště
995
1
 
Přijat
15.12.2023 17:07:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
211
9
 
odhlášeno hráčem
26.11.2023 21:04:27
2.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
176
12
52
odhlášeno hráčem
28.11.2023 15:12:43
3.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
112
15
 
odhlášeno hráčem
01.12.2023 14:00:20
4.
Peták Denis 18.07.2006 TK Sparta Praha
375
6
8
odhlášeno hráčem
06.12.2023 18:13:26
5.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
143
12
71
odhlášeno hráčem
07.12.2023 20:00:54
6.
Hrubý Václav Augustin 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
995
1
181
odhlášeno hráčem
07.12.2023 22:01:57
7.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
276
9
20
odhlášeno hráčem
09.12.2023 13:17:44
8.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
461
4
 
odhlášeno hráčem
09.12.2023 14:31:06
9.
Martinovič Filip 27.06.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
471
4
219
odhlášeno hráčem
09.12.2023 16:28:34
10.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
995
1
47
odhlášeno hráčem
10.12.2023 10:40:49
11.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy-Říčany
995
1
63
odhlášeno hráčem
10.12.2023 11:09:56
12.
Harajda Michal 12.04.2005 TK Spytihněv
995
1
1080
odhlášeno hráčem
11.12.2023 11:48:33
13.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
995
1
91
odhlášeno hráčem
11.12.2023 17:15:13
14.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
100
15
 
odhlášeno hráčem
12.12.2023 09:28:02
15.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 ITS Tennis Club, z.s.
50
25
 
odhlášeno hráčem
12.12.2023 10:39:08
16.
Olšar Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
206
9
45
odhlášeno hráčem
12.12.2023 21:00:39
17.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
995
1
76
odhlášeno pořadatelem
13.12.2023 14:01:47
18.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
447
4
 
odhlášeno hráčem
14.12.2023 00:02:18
19.
Kobza Martin 15.09.1993 ŽLTC Brno
995
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2023 09:35:51
20.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
410
6
 
odhlášeno hráčem
14.12.2023 11:04:26
21.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
307
6
27
odhlášeno hráčem
14.12.2023 18:11:59
22.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
367
6
85
odhlášeno hráčem
14.12.2023 19:34:37
23.
Valenta Radim 24.09.2004 ŽLTC Brno
329
6
 
odhlášeno hráčem
15.12.2023 09:41:24
24.
Rousek Šimon 12.11.2003 Sokol Zábřeh
208
9
 
odhlášeno hráčem
15.12.2023 12:40:22
25.
Melichar Ivan 10.11.2005 TC Brno.
554
4
324
odhlášeno hráčem
15.12.2023 14:24:54
26.
Macek Matěj 24.07.2001 T.J. Sokol Šumperk
250
9
 
odhlášeno hráčem
15.12.2023 15:24:49
27.
Kremser Filip 12.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
137
12
85
odhlášeno hráčem
15.12.2023 17:23:20