Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum06. - 06.11.2022
Název:JAK VYCHOVAT ÚSPĚŠNÉHO SPORTOVCE II.
Druh:trenéři
Místo:Tábor
Region:jihočeský
Další info:Sympózium pro trenéry, rodiče a pro sportovce, kteří se sami chtějí posunout dál.
6.11. 14:00 - 18:00
Předprodej vstupenek:
Do 30.10. 690,- Kč
Do 04.11. 900,- Kč
Na místě: 1.190,- Kč
Online nákup: www.univerzitatabor.cz/vstupenky#/119

Martin Šonka - Zvládání předstartovních stavů
Vítěz elitní letecké série Red Bull Air Race, mistr Evropy a vicemistr světa v letecké akrobacii kategorie unlimited a dlouholetý člen reprezentace České republiky v letecké akrobacii bude přednášet nejen o své cestě mezi nejlepší piloty světa, ale i o tom jak se on sám vypořádává s napětím, které sebou přináší starty v té nejelitnější světové letecké sérii.

Prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. - Výkon a jeho smysl v dnešní době
Významná Česká vysokoškolská profesorka a fylozofka se s námi zamyslí nad tlakem a stresem kterému jsou dnešní sportovci vystaveni a nad potřebou neustálého výkonu, který po nich okolí žádá.

Ing. Martin Hotový, MBA - Strukturální trénink
20 let trenérské profesionální trenérské praxe, 15 let vedoucí trenér Sportovního centra a Sportovního střediska mládeže České triatlonové asociace, bývalý reprezentační trenér triatlonových výběrů, v období 2017-2021 působil v České Triatlonové Asociaci na pozici Sportovního ředitele.
Pro optimální vývoj každého sportovce je potřeba správné periodizace a strukturalizace etap jeho vývoje včetně maximálního sladění celkové sportovní a pohybové přípravy s okolním sociálním prostředím. Pouze vhodným zaměřením a náplní tréninkových cyklů ve sportovní přípravě lze vyvolat požadované strukturální změny v organismu odpovídající požadovaným sportovním výkonům v budoucnosti.