Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum10. - 12.03.2023
Název:Školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Zlín
Region:jihomoravský
Další info:Druhá část školení proběhne 25.-26.3.2023. Podrobnější informace obdrží přihlášení účastníci e-mailem. Vedoucí lektor školení Mgr.Jan Macharáček j.macharacek@jmts.cz

napište číslo dvě stě padesát šest

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Macháček Ctirad Uherský Brod schváleno
Jelínková Nikola Moravský Krumlov schváleno
Zdražilová Zuzana Brno schváleno
Pávková Šarlota Velké Meziříčí schváleno
Kulíšková Michaela Halenkovice schváleno
Kulíšková Nikola Halenkovice schváleno
Slovák Martin Kroměříž schváleno
Zahradníček Martin Brno schváleno
Sekaninová Martina Brno schváleno
Řehořka Jakub Ivančice schváleno
Veigl Jakub Brno schváleno
Vlček Filip 688 01 schváleno
Vlček David Uherský Brod schváleno
Postupa Richard Ostrava-Poruba schváleno
Reichel Matyáš Krnov schváleno
Černý Jan Brno schváleno
Mohyla Marek Dolní Lomná schváleno
Bajerová Klára Brno schváleno
Bárta Martin Bystřice nad Pernštejnem schváleno
Bárta Štěpán Bystřice nad Pernštejnem schváleno
Liška Šimon Bystřice Nad Pernštejnem schváleno
Jedlička Libor Bystřice nad Pernštejnem schváleno
Krejčí Kateřina Brno schváleno
Liška Martin Bystřice nad Pernštejnem schváleno
Makovský Jiří Brno schváleno
Kroupa Adam Zlín schváleno
Blažková Michaela Slavkov u Brna schváleno
Kuchařová Nela Zlín schváleno
Poláček Lukáš Krnov - Pod Cvilínem schváleno
Cvingráf Adam Hrušovany nad Jevišovkou schváleno
Valenta Radim Moravany schváleno
Hlavoň Ondřej Brno schváleno
Procházková Natálie Brno schváleno
Procházka David Brno schváleno
Procházka Matyáš Brno schváleno
Františ Samuel Lomnička schváleno
Podborská Karolína Malhostovice schváleno
Koudelková Adriana Lomnice schváleno
Kvochová Karolína Horní Suchá schváleno
Pilátová Marie Nosislav schváleno
Chumelová Marie Nosislav schváleno
Vyžrálková Veronika Rožná schváleno
Machalová Kateřina Oslavany schváleno
Taševská Kristýna Brno schváleno
Ondryáš Zdeněk Halenkov schváleno
Navrátilová Eliška Brno schváleno
Svoboda Michal Zlín schváleno
Čapek Vilém Jaroměř 2 schváleno
Turek Tomáš Uherské Hradiště schváleno
Sedlák Jan Velký Beranov schváleno
Jurdová Beata Hroznová Lhota schváleno
Neděla Petr Dřevohostice schváleno
Pozdenkov Petr Brno schváleno
Królová Daniela Jeseník schváleno
Šrom Pavel Zlín schváleno
Schneider Miloslav Slavkov u Brna v řízení
Smolinská Anna Vyškov v řízení
Lukovský Jakub Zlín v řízení
Viliš Radek Brno v řízení
Viliš Radek Brno v řízení
Míznerová Jana Moravský Krumlov v řízení
Prokeš Michal Zlín v řízení
Jičinský Marek Náměšt nad Oslavou v řízení