Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum13. - 14.11.2021
Název:Školení rozhodčích licence B a Kadet
Druh:rozhodčí
Místo:TKK, Mezi Sklady107/3, Praha 4
Region:Praha
Další info:Školení je přesunuto z roku 2020, ,všichni přihlášení obdrží včas instrukce.
Školení licence B (pro starší 18 let)
Školení licence KADET (pro mladší 18 let)
Školení se uskuteční v případě, že se přihlásí více jak osm uchazečů.

Školitelé: Jan Carboch, Ivan Vyvadil
Cena:
Licence B 1000,- Kč,
Licence Kadet 500,- Kč
+ registrační poplatek ČTS 400,- Kč

Místo konání: TKK Mezi Sklady, Praha 4
Doprava
MHD 170 stanice Na Vrstevnici, odtud 5 minut pěšky
Časový rozpis:
zahájení vždy v 9,30 hod
Kadet končí v sobotu odpoledne testem,
školení B v neděli okolo 15 hod testy

Obsah školení:
1. Pravidla tenisu
2. Soutěžní řád ČTS
3. Řízení turnajů jednotlivců, losování
4. Řízení utkání družstev, zápis o utkání
5. Práce hlavního rozhodčího v zápase, skórkarta
6. Závěrečné testy
Nepovinná část:
Praktická zkouška na umpire během některého z turnajů v zimní sezóně
Před zahájením školení si, prosím, opatřete a prostudujte studijní materiály
• Pravidla tenisu
• Soutěžní řád ČTS
Jsou k dispozici ke stažení z internetových stránek
http://www.cztenis.cz, resp., některé přílohy jsou na http://www.rozhodci.cztenis.cz

Přihlášky se přijímají do 10.11. 21 Účastníci budou po tomto datu kontaktováni přes mail.
Možno po dohodě zajistit stravování v místě konání školení (menu cca 105,- Kč)

napište číslo osm set čtyřicet osm

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Kupka Robert Rakovník schváleno
Ngo Hoang Long Kralupy nad Vltavou schváleno
Dobrenka Kateryna Praha 6 schváleno
Broz Jan Praha 10 schváleno
Hlaváčová Kristýna Praha 5 schváleno
Kábelová Zuzana Praha 10 schváleno
Mišák Ondřej Chožov schváleno
Švábová Aneta Veltrusy schváleno
Daněk Oldřich Praha 9 schváleno
Brendl Pavel Praha schváleno
Hablovič Marek Olomouc schváleno
Havránek Šimon Praha 10 schváleno
Vítová Viktorie Meziboří schváleno
Vrňák Lukáš Praha schváleno
Neužil Tomáš Praha schváleno
Škerlová Aneta Třebíč 1 schváleno
Kyselka David Praha schváleno
Čápová Kateřina Chomutov schváleno
Čermák Pavel Litoměřice schváleno
Zachoval Dominik Černá Hora schváleno
Musil Tomáš Praha 9 schváleno
Lakomá Klára Kladno schváleno
Hrych Tomáš Milevsko schváleno
Bicerová Renáta Soběslav schváleno
Sponar Rostislav Letovice schváleno
Pelda Ondřej Praha 6 schváleno
Kašpárek Jáchym Libiš schváleno
Chyba David Líbeznice schváleno
Láník Filip Praha schváleno
Maříková Adriana České Budějovice schváleno
Jauker Lukáš Litvínovice schváleno
Těhníková Ema Praha 4 schváleno
Milovanovič Ilija Praha schváleno
Milovanovič Ilija Praha schváleno
Mauerová Andrea Týn nad Vltavou schváleno
Kouklová Jana Říčany schváleno
Hnízdil Tomáš Komárov schváleno
Synková Kristýna Roudnice nad Labem schváleno
Hnízdil Tomáš Komárov schváleno
Lásková Zuzana Praha 18 schváleno
Mouleová Julie Chomutov schváleno
Kodešová Iva Moravská Třebová schváleno
Vajda Bořek Vřesina schváleno
Fuxová Ivana Drhovy schváleno
Šusta Marek Mukařov - Srbín schváleno
Švejnoha Adam Praha 4 schváleno
Svačinová Simona Louny v řízení