Český tenisový svaz

Přestupy pro sezónu 2023

Jméno hráčeDatum narozeníPůvodní klubNový klubDatum realizace přestupu
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb 30.01.2023
Adamcová Veronika 27.06.2012 TK Letohrad TK AGROFERT Prostějov 25.01.2023
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice TK Vyškov 26.01.2023
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. HTK Třebíč 19.01.2023
Aprias Lukáš 20.09.2011 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA 06.01.2023
Bako Jan 23.08.2005 Tennis Hill Havířov o.s. TJ Baník Ostrava OKD 10.11.2022
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Drnovice TK Kunštát 10.11.2022
Baránek Denis 20.01.2010 TC Ostrava Nová Ves TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 11.01.2023
Bárta Petr 22.12.1967 LTC Rudná TC Tachlovice 24.01.2023
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Sparta Praha 09.12.2022
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno. HTK Třebíč 31.01.2023
Bártová Věra 03.03.1966 LTC Rudná TC Tachlovice 24.01.2023
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s. TK Louny 03.02.2023
Bednář Vojtěch 22.02.2006 TC Brno. TK Vyškov 27.01.2023
Bejová Zuzana 05.01.2006 TK Březnice TC Tachlovice 31.01.2023
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s. SK Aritma Praha 13.01.2023
Bělochová Barbora 29.12.2009 Sokol Horní Branná TK Kruh 20.01.2023
Beneš Michal 22.03.1976 SK OAZA Praha Baník Příbram 14.11.2022
Benešová Nicol 16.09.2004 Tennis Hill Havířov o.s. SK JC Sport Opava 12.01.2023
Benetková Jessica 13.03.2009 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 10.11.2022
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 26.01.2023
Beránková Veronika 03.02.2008 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 13.12.2022
Beranová Michaela 12.09.2006 TJ Sokol Vysočany TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. 21.11.2022
Bernátová Jana 03.12.1982 Slavia VŠST Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 25.01.2023
Bernatová Magdaléna 24.09.2003 TK Ruzyně Praha TO Bohemians Praha 26.01.2023
Bezemek Petr 18.03.1997 TK Start Praha-Topolka Slavoj Český Brod 19.12.2022
Bláha Karel 22.07.2009 TC VŠ Praha TK Oáza Říčany 13.01.2023
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 31.01.2023
Blažej Tomáš 09.09.1981 TK Šlapanice Sokol Brno Žabovřesky 30.01.2023
Blažek Bořivoj 17.09.2011 Sokol Letovice TK Kunštát 12.01.2023
Blažek Břetislav 17.09.2011 Sokol Letovice TK Kunštát 12.01.2023
Bližňák Jaroslav 15.06.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. 27.01.2023
Boháč Jiří 14.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit. TC-MJ TENIS Líšeň 21.11.2022
Bohuslavová Kristýna 18.06.2005 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Borovičková Kristýna 19.03.2012 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 29.11.2022
Borovská Barbora 08.01.2010 SKT Frýdlant n.O. Tenisklub7 06.12.2022
Boukalová Nella 30.01.2007 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 27.01.2023
Brabec Martin 01.07.2002 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. 06.12.2022
Brabec Petr 01.06.1969 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. 18.01.2023
Brašnička Martin 25.01.2006 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 31.01.2023
Brokeš Jan 27.08.2012 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. 20.01.2023
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice z.s. LTC Rudná 18.01.2023
Brožová Eva 19.07.1987 TO BREAK Statenice LTC Svoboda Praha 09.01.2023
Brtnický Filip 25.04.1992 LTC Houštka SK JC Sport Opava 26.01.2023
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Vyškov SK Tenis Tišnov 01.11.2022
Brychta David 08.08.2009 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisklub Cheb 13.01.2023
Buček Tomáš 08.04.1985 TK Brno - Chrlice Mosilana Brno 27.01.2023
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha TK Kročehlavy 01.02.2023
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha TK Oáza Říčany 18.01.2023
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 08.12.2022
Burešová Karolína 15.09.2008 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. 17.01.2023
Burešová Liliana 25.06.2011 TK Most TK Litvínov z.s. 25.11.2022
Burešová Olivia 06.09.2011 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. 16.01.2023
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé TK Radošovice 16.12.2022
Bužková Radka 02.03.2000 Tenis Cibulka TK Oáza Říčany 27.01.2023
Cakl Tomáš 25.04.1981 LTK Liberec TK SB Světlá n.Sáz. 12.12.2022
Celerin Jan 18.07.1991 SK Tenis Kladno TJ Sokol Hostivice 01.02.2023
Cmunt Ondřej 13.12.2010 TK Hovorčovice TO SK Mělník 12.12.2022
Cmunt Radek 13.07.1981 TK ČLTK Jihlava TO SK Mělník 30.01.2023
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. 25.01.2023
Czudek Michael 13.10.2003 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Čechová Kateřina 11.04.2003 LTK TEPLICE o.s. SK Matchball Česká Lípa 26.01.2023
Čechura Tomáš 15.12.2006 Baník Příbram Spartak Rožmitál 26.01.2023
Čermáková Jana Klára 27.04.2008 LTC Slovan Kladno TK SK Kladno, z.s. 28.12.2022
Černý Andrej 23.02.1981 LTC Podolí Praha TC Tachlovice 23.01.2023
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice LTC Houštka 05.01.2023
Červinka Petr 05.04.2000 TK Most TK Ústí n.Labem 04.01.2023
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice 31.01.2023
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 02.11.2022
Daňko Ondřej 24.09.2010 TJ Zbrojovka Vsetín TJ MEZ Vsetín 07.11.2022
Darmovzal Dominik 06.06.1997 Sokol Vrbno p.Pradědem SLOVAN HRANICE, z.s. 27.01.2023
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín LTK Liberec 19.01.2023
Detiuc Anastasia 14.12.1998 I.ČLTK Praha TK Neridé 14.11.2022
Dimmerová Šárka 28.06.2005 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. Slovan Liberec 11.11.2022
Dluhoš Jan 01.04.1975 SK Nižbor TJ SK Tetín 06.01.2023
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Sokol Vysočany 30.01.2023
Dokoupil Bohuslav 14.04.1980 Sokol Prštice Čechie Zastávka 09.11.2022
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí TC Brno. 04.11.2022
Doležal Jonáš 03.09.2007 Sokol Říčany LTC Modřany 2005 28.12.2022
Doležal Oliver 22.02.2007 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. 30.01.2023
Doleželová Alžběta 02.03.2010 SPORT EDEN Beroun Lokomotiva Zdice 20.01.2023
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves TJ Baník Ostrava OKD 10.11.2022
Drbohlav Marek 05.04.2002 TJ Kyje Praha 14 Sokol Ondřejov 25.11.2022
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš Sokol Říčany 30.01.2023
Duda Filip 30.09.1998 RPM Spoje Praha TK Oáza Říčany 18.11.2022
Dufková Viktorie 09.07.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá TK SC OSTRAVA 26.01.2023
Duchek Kryštof 24.10.2008 TK Evženie Klášterec n/O TK Kadaň 15.12.2022
Durasová Valentina Maria 20.09.2005 SK Nižbor TJ SK Tetín 02.01.2023
Dušek Dominik 09.10.1995 Slavia VŠST Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 16.01.2023
Dušková Adéla 20.04.2011 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 02.12.2022
Dvořáček Jan Matyáš 28.01.2004 ŽLTC Brno SK Jundrov Brno 01.02.2023
Dvořačková Sofie 01.11.2012 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. 24.01.2023
Dvořák Jakub 07.08.2011 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 05.12.2022
Dvořák Matouš 06.05.2009 Slavoj Český Brod Wilson tenis centrum z.s. 29.12.2022
Dvořák Šimon 06.05.2009 Slavoj Český Brod Wilson tenis centrum z.s. 29.12.2022
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek LTC VITON České Budějovice,z.s. 03.11.2022
Džurňáková Michaela 02.02.2005 TK Ústí n.Labem LTC Litvínov 25.01.2023
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun TK Most 05.01.2023
Fabíková Nikol 01.02.2011 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Fáček Jan 03.08.2005 Lokomotiva Praha TJ Spoje Praha 18.11.2022
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé I.ČLTK Praha 14.11.2022
Falář Jakub 20.04.2010 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 07.11.2022
Falář Matěj 26.08.2011 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 07.11.2022
Fára Daniel 12.07.2010 Klub tenisu a sportu, z.s TJ Radlice z.s. 02.12.2022
Fára Jan 11.03.2006 Klub tenisu a sportu, z.s TJ Radlice z.s. 21.11.2022
Farajpourova Aináz 17.07.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 11.11.2022
Fardová Dorota 03.07.2011 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. 04.11.2022
Fichnová Adéla 08.06.2008 TC Ostrava Nová Ves TK Hlučín 30.01.2023
Flídr Rodan 12.12.2007 LTC Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 10.01.2023
Flusser Robin 21.09.2006 Wilson tenis centrum z.s. TJ Spoje Praha 23.01.2023
Forman Matyáš 04.03.2009 Tenis Ivančice z.s. TK Moravský Krumlov z.s. 05.01.2023
Fraenkl Jiří 23.03.1977 LTK Liberec Start Liberec 01.02.2023
Franěk Michal 22.11.1988 LTK Liberec TK Oáza Říčany 07.11.2022
Fröhlich Jan 09.07.2007 Slavoj Český Brod I.ČLTK Praha 13.01.2023
Fröhlich Max 09.07.2007 Slavoj Český Brod I.ČLTK Praha 13.01.2023
Frühauf František 22.07.2009 TK Kročehlavy Tenis DLI Kladno 02.02.2023
Führer Tomáš 02.11.1998 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Fürich Adam 27.12.1995 TK Slavia Orlová TJ Brno-Komín 09.01.2023
Gabrielová Edita Luisa 08.04.2011 TC ESO Praha z.s. SK Aritma Praha 10.11.2022
Gedeon Petr 06.04.2002 Pašťa tenis, z.s. TK Kopřivnice z.s. 18.11.2022
Gilík Robert 02.10.2012 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. SK LAMA o.s. 07.11.2022
Gold Oliver 19.04.2001 BLTC Brno TK Konstruktiva, z.s. 26.01.2023
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 09.01.2023
Gottwald David 25.02.2005 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Gralton Francesca 13.08.2011 SK HIT Hradec Králové z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 17.01.2023
Grénarová Eliška 27.05.2013 TK Milo Olomouc Jiskra Otrokovice 30.01.2023
Grossova Nicole 14.03.2008 TK EMA o.s. Pála Vízner Tennis z.s. 18.11.2022
Gruber Filip 11.12.1999 TK Roja Příbram z.s. Baník Příbram 17.01.2023
Guerra Feijó Tomáš 06.02.2011 TC VŠ Praha TK Olymp Praha 28.11.2022
Habada Pavel 01.06.1976 Slavia VŠST Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 11.01.2023
Haberová Tereza 08.04.1999 TK Horažďovice LTK Klatovy 25.01.2023
Hablovič Marek 07.07.1996 ITS Tennis Club, z.s. Sokol Zábřeh 16.01.2023
Hackl Martin 28.02.1999 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 23.01.2023
Hainz Adam 08.10.2008 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 26.01.2023
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 24.11.2022
Halama Kryštof 16.04.2007 TJ TK Hluboká nad Vltavou LTC VITON České Budějovice,z.s. 25.01.2023
Hálová Anna 13.07.2009 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 29.11.2022
Haluzíková Veronika 10.05.1996 TJ Solidarita Praha 10 TK Sport Kolovraty 13.12.2022
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s. BLTC Brno 17.01.2023
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha TJ Sokol Vysočany 06.01.2023
Hanus René 26.06.1972 Chlumec n/Cidlinou TC Hořice 14.11.2022
Hanzelková Adéla 27.04.2009 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. 03.11.2022
Harajda Ema 07.06.2007 TK Na Dolině o.s. TJ Spoje Praha 01.11.2022
Harajda Michal 12.04.2005 TK Na Dolině o.s. TJ Spoje Praha 01.11.2022
Harant Kryštof 21.10.2008 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 09.11.2022
Hárovníková Iva 21.04.1974 TK Sezimovo Ústí 1.TK Pacov 09.01.2023
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. 26.01.2023
Hartmann Michal 13.03.1996 LTC Houštka Sokol Smiřice 12.01.2023
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB LTC Hodonín 10.11.2022
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB LTC Hodonín 10.11.2022
Hasoň Rostislav 19.07.1989 TJ Sokol Uherský Brod TK Uherské Hradiště 07.11.2022
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 16.01.2023
Havlíček Kamil 12.11.1976 Sokol Týnec n.L. Energetik Chvaletice 27.12.2022
Havlíčková Lucie 14.03.2006 Sokol Týnec n.L. Energetik Chvaletice 27.12.2022
Havlová Libuše 28.05.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 12.12.2022
Havlová Michaela 10.11.2007 1. Vestecká sportovní o.s. I. ČLTPK Čerčany 30.01.2023
Havlová Nela 10.07.2008 TK SC OSTRAVA TK PRECHEZA Přerov o.s. 13.01.2023
Havlůjová Klára 06.11.2010 TK Kročehlavy Tenis DLI Kladno 30.01.2023
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc TOPTENNIS club 09.12.2022
Hembera Matěj 17.09.2006 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Hendrichova Tereza 01.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TJ Slavoj Chodová Planá 27.01.2023
Hernych Jan 26.02.2012 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. 12.01.2023
Herzán Miroslav 23.06.1995 VSK VŠB-TU Ostrava I.NTC Olomouc 26.01.2023
Hladík Jaromír 17.03.2000 LTC Jaroměř SK Rychnovek 31.01.2023
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. 02.12.2022
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha TK Oáza Říčany 06.01.2023
Hlavatý Alexandr 16.01.1995 ITS Tennis Club, z.s. I.NTC Olomouc 26.01.2023
HLÁVKA JAN 23.07.2006 Prazdroj Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. 27.01.2023
Hlavsová Alžběta Marie 07.09.2006 Lokomotiva Praha Sportcentrum Uhříněves 17.01.2023
Hlinková Michaela 22.06.2001 LTK TEPLICE o.s. TK Žatec 23.01.2023
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou HTK Třebíč 11.11.2022
Hnátek Marek 09.02.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha 31.01.2023
Hofmanová Justýna 03.01.2012 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 30.01.2023
Holešovský Jan 27.04.2011 BLTC Brno TJ Kraví Hora Brno 11.11.2022
Holík Jakub 02.01.1992 LTC Pardubice SK HAMR, z.s. 01.02.2023
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž TENIS SLOVÁCKO z.s. 26.01.2023
Honová Gabriela 12.07.1993 SHARK Brno SK Jundrov Brno 01.02.2023
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. 23.01.2023
Horčičková Viktorie 07.10.2007 SK HAMR, z.s. SK Satalice 16.11.2022
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenis Nový Jičín,z.s. Tenisový klub Studénka z.s. 23.01.2023
Hošek Matyáš 16.08.2005 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Hošek Robert 19.03.1998 TK Chomutov Prazdroj Plzeň 16.01.2023
Houfek Rudolf 30.05.1963 SKP České Budějovice TJ TK Hluboká nad Vltavou 31.01.2023
Houška Alexandr 20.11.1965 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 27.01.2023
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha TK Oáza Říčany 19.01.2023
Hrabalová Klára 17.06.2010 Sokol Libiš TJ TK Neratovice 30.01.2023
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín Jiskra Otrokovice 29.12.2022
Hračov Stanislav 25.04.1980 TK Start Praha-Topolka TJ Solidarita Praha 10 05.01.2023
Hradecká Lucie 21.05.1985 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 27.01.2023
Hradilová Lucie 15.09.2006 Sport club Na Zámečku TK Radošovice 27.01.2023
Hrachovec Tobiáš 27.02.2009 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc 31.01.2023
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov I.ČLTK Praha 24.01.2023
Hrbáč Radim 18.06.2011 TK Zašová TK DEZA Valašské Meziříčí 24.01.2023
Hrdlička Michal 20.06.2012 LTC Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 12.01.2023
Hrdlička Miroslav 23.02.2009 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov 24.01.2023
Hrnčiřík David 15.11.2012 Tenisový klub Mikulov, spolek TC BORS CLUB 23.01.2023
Hrubá Justine 24.07.2006 TK Natali TK Milo Olomouc 26.01.2023
Hrušková Karolína 18.01.2004 I. ČLTPK Čerčany TK Hrušov 09.01.2023
Hulejová Aneta 14.11.2010 TC VŠ Praha TJ Břevnov 27.12.2022
Hustý Jan 19.06.2010 TK Milo Olomouc TK Gymnázium Uničov 08.11.2022
Chalupa Lukáš 10.06.1999 T.J. Sokol Šumperk TK Mohelnice, z.s. 16.11.2022
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 02.02.2023
Chlumský Jan 28.02.1978 LTC Řevnice TK Hanspaulka 27.01.2023
Chmelařová Aneta 21.06.1998 Sokol Brno Žabovřesky Slovan Liberec 24.01.2023
Chodil Patrik 20.11.2009 D&M Tennis Academy, z.s. ŽLTC Brno 05.01.2023
Chodil Šimon 03.03.2012 D&M Tennis Academy, z.s. ŽLTC Brno 05.01.2023
Chodilíková Lenka 17.06.1982 LTC Roztoky u Prahy Tenis DLI Kladno 31.01.2023
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov I.ČLTK Praha 09.01.2023
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Wilson tenis centrum z.s. 31.01.2023
Chrtková Eva 25.02.2011 TK Lomnice n.Pop. Tenis Centrum Nová Paka o.s. 25.01.2023
Chvojkova Liliana 31.07.2011 TC ESO Praha z.s. LTC Houštka 31.01.2023
Ihnaťuková Karina 30.04.2011 TC VŠ Praha SK Aritma Praha 23.11.2022
Ihnaťuková Solomija 19.02.2008 TC VŠ Praha SK Aritma Praha 23.11.2022
Iliev Christian 21.07.2011 TC ESO Praha z.s. LTC Houštka 02.11.2022
Indrák Jakub 25.11.2012 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 29.11.2022
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha SK Aritma Praha 15.11.2022
Jan Suchopár 08.11.2006 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 11.11.2022
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 14.11.2022
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč SK Jundrov Brno 02.02.2023
Jančová Vanesa 05.10.2009 TK Radegast TK Na Dolině o.s. 30.11.2022
Janda Vojtěch 18.11.1979 ŽLTC Brno SHARK Brno 01.02.2023
Jandejsková Kateřina 23.02.2010 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 19.01.2023
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub TJ Zbrojovka Vsetín 07.11.2022
Janíková Lucie 16.05.2008 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Janouch Matěj 30.03.2008 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 07.11.2022
Janouchová Tereza 30.05.2012 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 07.11.2022
Janovský Jakub 02.04.1995 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 27.01.2023
Jarmar Vratislav 24.07.1998 Sokol Vrbno p.Pradědem SLOVAN HRANICE, z.s. 27.01.2023
Jaroš Matěj 11.03.2010 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTC Litvínov 09.12.2022
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 23.01.2023
Jasukevičová Martina 06.10.2009 LTC Litvínov LTK TEPLICE o.s. 30.01.2023
Jedlička Jakub 27.08.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň 30.01.2023
Jedlička Michal 06.07.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň 30.01.2023
Jeleňová Jana 16.04.1974 LTC Rudná TC Tachlovice 26.01.2023
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Milo Olomouc TK Slavia Orlová 09.11.2022
Jeníček Jiří 14.12.1999 SK HAMR, z.s. RPM Spoje Praha 19.01.2023
Jeřábková Sabina 17.10.2007 CLTC Olomouc,z.s. TK Milo Olomouc 04.01.2023
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. 07.11.2022
Jiránek Matěj 22.10.2011 LTC Mladá Boleslav z.s. TENNIS CENTRE Kosmonosy 28.11.2022
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s. Lokomotiva Praha 29.11.2022
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé LTC Houštka 13.12.2022
Jirout Lukáš 23.03.1975 LTC Nový Bydžov Chlumec n/Cidlinou 13.01.2023
Jiskra Dis. Jiří 06.04.1990 SK JC Sport Opava Tenisový klub Bruntál, z.s. 23.01.2023
Jockel Dan 13.11.1983 LTC Roztoky u Prahy TK Pelhřimov 27.01.2023
Jonášová Barbora 25.08.2011 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc 08.11.2022
Jonášová Kristýna 02.08.1994 SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno 01.02.2023
Jumar Matěj 22.07.2005 TCM Dubeč, z.s. TK Horní Měcholupy 03.11.2022
Jumarová Tereza 20.04.2010 TCM Dubeč, z.s. TK Horní Měcholupy 07.11.2022
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka TK Oáza Říčany 19.01.2023
Jurčák Martin 03.02.2010 Tenis club Úvaly Tenis Cibulka 11.01.2023
Jureček Martin 15.04.1983 SK OAZA Praha LTC Tábor 1903 24.01.2023
Juřičková Bára 07.04.2005 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Kačmariková Nela 11.11.2011 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 14.11.2022
Kadlec Daniel 15.03.2000 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTC Litvínov 23.01.2023
Kadlec Vojtěch 12.11.2012 T.J. Sokol Šumperk TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 30.12.2022
Kadlecová Hana Ivana 02.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 30.01.2023
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy 26.01.2023
Kafka Tomáš 01.06.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC VITON České Budějovice,z.s. 03.11.2022
Kafková Viktorie 15.02.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha 30.01.2023
Kalaš Radek 08.04.1999 TCEN Hrádek nad Nisou Sportcentrum Uhříněves 20.01.2023
Kalmanová Ema 26.08.2012 Pašťa tenis, z.s. ITS Tennis Club, z.s. 16.01.2023
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov, z.s. TK Na Dolině o.s. 13.01.2023
Kára Simon 16.04.2012 TK Žatec Tenis klub Nýrsko 30.01.2023
Karšňák Jan 14.05.1979 TK Slavia Plzeň RADOST Králův Dvůr 19.01.2023
Kasperova Tereza 29.07.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha 29.11.2022
Kasýková Lucie 24.06.2003 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. Sokol Čimice 26.01.2023
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub TK PRECHEZA Přerov o.s. 23.01.2023
Kašprišin Beata 02.09.2011 Tenis Centrum Nová Paka o.s. TC Dvůr Králové, z.s. 03.01.2023
Katzer Ellen 27.03.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 29.12.2022
Kazík Martin 23.09.2009 TK Gymnázium Uničov Tenisový klub Šternberk, z.s. 30.01.2023
Keim Josef 01.09.2009 Klub tenisu a sportu, z.s Tenis Cibulka 18.11.2022
KETTNER Tadeas 13.04.2008 TK Kročehlavy LTC Slovan Kladno 16.12.2022
Kindl Samuel 01.01.2012 TJ Lázně Bělohrad TENIS-CENTRUM DTJ HK 31.01.2023
Klár Šimon 14.05.2010 LTC Bakov n.Jiz. SK Tenis Rohatsko 30.01.2023
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 31.01.2023
Klimešová Vendula 21.08.1985 Mgr. Růžena Krtková Rudnická
Top Tennis Academy
TopTennis Xaverov s.r.o. 17.01.2023
Klímová Eliška 22.05.2002 SK OAZA Praha SKP Kometa Brno 08.11.2022
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 07.12.2022
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA 15.12.2022
Kobosil Oskar 28.04.2011 SHARK Brno HTK Třebíč 23.11.2022
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno. TK AGROFERT Prostějov 22.11.2022
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s. TJ Sokol Vysočany 30.01.2023
Kofroň Oldřich 11.06.1971 TC VITALITY Březnice TK Březnice 31.01.2023
Kochrda Filip 25.02.2008 TREND SPORT, z.s. Pašťa tenis, z.s. 03.01.2023
Kolář Jan 25.05.1999 Sportovní klub Žižkov Praha TO Spartak Modřany 19.01.2023
Kollmannová Amálie 10.09.2008 TJ Slavoj Chodová Planá TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. 25.01.2023
Kolomazníková Nela 11.05.2011 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 02.12.2022
Komínek Jan 24.02.2005 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Komínek Martin 21.11.1970 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Konvičková Eliška 07.05.2007 TK Na Dolině o.s. TK TENNISPOINT FM 01.11.2022
Kopecký Michael 14.06.2005 TK Hanspaulka Pála Vízner Tennis z.s. 20.01.2023
Korica Marko 16.12.2009 Pála Vízner Tennis z.s. TCG Karlovy Vary 11.11.2022
Korolenko Kirill 20.06.2008 LTC Modřany 2005 TK Sparta Praha 12.12.2022
Kosinová Klára 14.10.2005 LTC Panorama Teplice TK Most 30.01.2023
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek BLTC Brno 27.01.2023
Kostíková Nela 19.08.2003 TJ TK Hluboká nad Vltavou Start České Budějovice 05.12.2022
Košta Josef 01.07.1995 TK Bohutín, z.s. TK Březnice 22.12.2022
Košuličová Sofie 24.07.2008 Tenisový klub Tesla Brno Start Brno 16.11.2022
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov SK OAZA Praha 05.12.2022
Kotva Filip 07.08.2003 LTC Kolín LTC Starý Kolín 18.11.2022
Kotvald Tomáš 23.12.1996 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy 06.12.2022
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 26.01.2023
Koubková Kateřina 21.09.2007 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 10.11.2022
Koudelková Žaneta 18.04.2002 TK Milevsko, z.s. Sokol Kamýk n.Vlt. 31.01.2023
Kourkzi Salma 16.12.2005 TK Písnice Tenisový klub Mníšek 31.01.2023
Koutek Petr 21.01.2005 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TK Olymp Praha 03.02.2023
Kovárník Vojtěch 10.06.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 02.12.2022
Kovář Aleš 29.03.1994 SHARK Brno SK Jundrov Brno 01.02.2023
Kovaříková Markéta 08.07.1992 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 23.11.2022
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko Tenisový klub Eden HK 02.02.2023
Kozlovský Jan 17.08.1989 TK Na Dolině o.s. TJ Zbrojovka Vsetín 08.11.2022
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha I.ČLTK Praha 24.01.2023
Kožušník Radovan 17.06.2000 Tenis DLI Kladno TK Stochov 28.11.2022
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. 26.01.2023
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice Pála Vízner Tennis z.s. 26.01.2023
Král Samuel 12.06.2012 TO SK Mělník TK Oáza Říčany 11.01.2023
Král Tomáš 24.05.1972 Chlumec n/Cidlinou TC Hořice 26.01.2023
Králová Natálie 02.08.2008 TO SK Mělník TK Oáza Říčany 16.01.2023
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. LTC Pardubice 25.11.2022
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s. TK Milo Olomouc 01.02.2023
Kratochvíl Vít 22.10.1976 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 15.11.2022
Kratochvílová Anna 20.05.2010 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 18.11.2022
Kratochvílová Barbora 26.05.2007 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 16.11.2022
Kratochvílová Valerie 06.04.2010 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. 20.01.2023
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš TK Sparta Praha 16.01.2023
Krejčík David 14.12.1970 LTC Rudná TC Tachlovice 18.01.2023
Krejza Milan 04.04.1958 LTC Kolín Spartak Vrchlabí 17.01.2023
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava VSK VŠB-TU Ostrava 26.01.2023
Krotký Michal 27.11.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín 10.11.2022
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha TK Neridé 23.01.2023
Krynická Daniela 14.04.2011 Pála Vízner Tennis z.s. Wilson tenis centrum z.s. 05.12.2022
Křístek Ondřej 08.02.2010 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky 09.01.2023
Křivan Petr 13.11.1982 Jiskra Velké Březno TK Ústí n.Labem 25.01.2023
Kříž Nikolas 30.08.2005 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. 24.01.2023
Křtěnová Sonja 21.07.1998 TJ Spoje Praha TO SK Mělník 31.01.2023
Kubátová Michaela 20.12.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov, z.s. 30.01.2023
Kubica Josef 31.07.2008 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. 12.01.2023
Kubíčková Šárka 19.04.2004 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 25.01.2023
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty LOB S.A. Bohnice, z.s. 31.01.2023
Kučerová Lucie 04.08.2009 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Kučerová Tereza 11.12.2001 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. LTC Pardubice 30.01.2023
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. 24.01.2023
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk TK Lokomotiva Plzeň z.s. 30.01.2023
Kunc Jakub 14.10.1980 TK Lomnice n.Pop. E.T.M. Praha 09.01.2023
Kunst Filip 15.06.2008 Wilson tenis centrum z.s. LTC Houštka 04.11.2022
Kunstar Petr 23.09.2011 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TJ Žďár nad Sázavou 21.11.2022
Kunt Miroslav 18.11.2009 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy TK Slavia Plzeň 12.12.2022
Kurková Sofie 20.02.2009 Beskydský tenisový klub TOPTENNIS club 15.11.2022
Kurz Ivan 19.02.1965 Sokol Velké Opatovice Sokol Letovice 26.01.2023
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha I.ČLTK Praha 26.01.2023
Lagomarsino Rafaella Anna 04.09.2012 Tenis Nebušice z.s. TJ Sokol Liboc 18.01.2023
Lamža Julián 09.02.2006 Pála Vízner Tennis z.s. TCM Dubeč, z.s. 23.11.2022
Lamžová Sabina 16.04.2012 Pála Vízner Tennis z.s. Wilson tenis centrum z.s. 23.11.2022
Lang Viktor 10.08.2011 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Langr Štěpán 09.02.2011 TJ Horní Měcholupy TK Neridé 15.12.2022
Laššan Radek 10.08.2009 HTK Třebíč TENIS SLOVÁCKO z.s. 03.01.2023
Ledvina Roman 10.12.1988 TK Česká Kamenice TK Spartak Děčín 23.01.2023
Lehnert Matěj 18.12.2005 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 18.01.2023
Lehnertová Eliška 14.12.2010 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 18.01.2023
Leitner Antonín 05.09.1975 TO Rotas Rotava TCG Karlovy Vary 01.02.2023
Leníček Jindřich 08.04.2009 Tenis Brandýs n.L. SK Satalice 11.01.2023
Lenoch Jan 31.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Brno. 14.11.2022
Levans James 28.11.2012 Pála Vízner Tennis z.s. TK Sparta Praha 20.12.2022
Levans Millydee 10.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Sparta Praha 20.12.2022
Liďák Kryštof 28.04.2009 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Linhová Zuzana 17.11.1990 LTC Tábor 1903 LTC VITON České Budějovice,z.s. 29.12.2022
Lipavská Kateřina 23.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TJ Republikán 23.01.2023
Lisner Vít 04.03.2002 LTC Rudná TC Tachlovice 20.01.2023
Lišková Alena 04.02.1999 Slavia VŠST Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 27.01.2023
Löffelmann René 23.06.2003 TJ Spoje Praha TJ Sokol Vysočany 30.01.2023
Löhner Julian 10.10.2008 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Losková Marie 22.07.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 11.11.2022
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod LTC Houštka 01.12.2022
Lošťák Matouš 01.10.2009 TK Most TO Meziboří 24.11.2022
Lyčka Teodor 10.09.2008 TC Brno. TC-MJ TENIS Líšeň 22.11.2022
Macek Matyáš 14.03.2004 TJ Radlice z.s. Sokol Smíchov I. 31.01.2023
Macek Šimon 17.04.2007 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk 30.01.2023
Mackovič Šimon 28.01.2010 Open Tennis Club TJ Sokol Hostivice 27.01.2023
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s. TK SC OSTRAVA 19.01.2023
Mach Vladimír 09.02.1987 Jiskra Velké Březno TK Ústí n.Labem 22.11.2022
Macháčková Kateřina 07.07.2010 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 10.11.2022
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. Pašťa tenis, z.s. 27.01.2023
Machciniková Lucie 06.08.2010 LTC Rudná TC Tachlovice 16.01.2023
Machulka Marek 19.10.2006 LTC Beroun, z.s. TJ SK Tetín 02.01.2023
Machulka Martin 21.08.1976 SK Nižbor TJ SK Tetín 02.01.2023
Machulkova Karolina 02.03.2009 LTC Beroun, z.s. TJ SK Tetín 02.01.2023
Mairich Pavel 12.05.1993 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice 12.01.2023
Majerová Silvie 25.11.1979 SKP České Budějovice TC Holešov, o.s. 05.01.2023
Majstrová Sofie 19.05.2011 Tenisová akademie Březno u Loun TK Most 15.12.2022
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s. TK Olymp Praha 11.11.2022
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé TK Sparta Praha 03.11.2022
Malik Adam 31.07.2010 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTC Litvínov 27.01.2023
Malimánková Zora 24.10.2010 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 01.12.2022
Málková Karolína 13.04.2010 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany 01.02.2023
Malý Lukáš 28.09.1989 TC Dvůr Králové, z.s. Start České Budějovice 28.12.2022
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7 TK TENNISPOINT FM 05.01.2023
Mariánek Hynek 24.10.2011 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 29.11.2022
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s. TK AGROFERT Prostějov 19.01.2023
Maršoun Marek 19.11.1991 LTC Roztoky u Prahy Tenis DLI Kladno 30.01.2023
Martináková Adéla 01.09.2008 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. 12.01.2023
Martincová Nicole 02.01.1996 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 23.01.2023
Martínková Kateřina 15.08.1980 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 02.02.2023
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 30.01.2023
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly I.ČLTK Praha 31.01.2023
Masná Agáta 08.09.2009 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Oáza Říčany 25.01.2023
Maťašovič Jakub 31.01.2012 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 29.11.2022
Matějka Ondřej 13.11.2009 Tenis Cibulka TK Start Praha-Topolka 03.11.2022
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s. LTC Litvínov 16.01.2023
Matoušková Anna 28.03.2008 TJ Sokol Vysočany SK Meteor Praha 05.12.2022
Maturová Sonia 18.11.2012 TK Lomnice n.Pop. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 09.11.2022
Matuška Václav 12.07.2007 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany 01.02.2023
Mazáč Ondřej 07.05.1998 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice 04.01.2023
Melicharová Klára 09.06.1993 Slovan Hodonín LTC Hodonín 26.01.2023
Meluzín Filip 17.08.1981 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 20.01.2023
Menšíková Miroslava 16.09.1993 SHARK Brno SK Jundrov Brno 01.02.2023
Meszároš Jan 05.12.1976 SK Satalice TK Hovorčovice 17.01.2023
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha 12.01.2023
Metelka Adam 16.12.1995 TK Města Bučovice TK Vyškov 27.01.2023
Michal Radek 10.10.1976 TC VITALITY Březnice TK Březnice 31.01.2023
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald Tenisový klub Studénka z.s. 31.01.2023
Michálek Jan 05.05.1989 Tenis Cibulka LTC Modřany 2005 24.01.2023
Michalička Marek 23.12.1986 TK Radošovice TK Oáza Říčany 19.01.2023
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. TK AGROFERT Prostějov 05.12.2022
Michnev Marcel 07.11.1990 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava HTK Třebíč 12.01.2023
Miketová Nicoletta 25.12.2010 TC VŠ Praha TK Sparta Praha 18.01.2023
Mikez Šimon 03.04.2006 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 30.01.2023
Mikuš Zdeněk 11.10.2008 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 30.11.2022
Mikytová Marie 10.06.1992 TC Nové Město n. Metují TC Jičín 04.11.2022
Milatová Viktorie 11.10.2011 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Miler Tomáš 06.02.2000 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Kopřivnice z.s. 31.01.2023
Minář Ivo 21.05.1984 Tenis Cibulka LTC Modřany 2005 24.01.2023
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Kolín LTC Starý Kolín 18.11.2022
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s. I.ČLTK Praha 06.12.2022
Mohyla René 06.07.2012 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. 31.01.2023
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC VITON České Budějovice,z.s. LTC Modřany 2005 20.01.2023
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC VITON České Budějovice,z.s. LTC Modřany 2005 20.01.2023
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK Sparta Praha 03.11.2022
Moravcová Adéla 10.09.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK PRECHEZA Přerov o.s. 19.12.2022
Moravec Adam 05.11.2011 Tennis Hill Havířov o.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 01.11.2022
Moravec Daniel 17.11.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 15.11.2022
Moravec Nicolas 09.04.2009 Lokomotiva Praha TK Oáza Říčany 22.11.2022
Morcinek Šimon 15.07.2011 TK Slavia Orlová TK SC OSTRAVA 14.11.2022
Motal David 21.05.2012 TC Dvůr Králové, z.s. TK AGROFERT Prostějov 19.01.2023
Motlová Dominika 25.07.2012 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 28.11.2022
Motyková Nikol 17.03.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba TK SC OSTRAVA 24.01.2023
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s. TO Bohemians Praha 14.11.2022
Mrázová Pavla 24.05.1964 TC VŠ Praha LTC Rudná 19.01.2023
Mrzena Patrik 09.02.2011 TJ Spoje Praha Lokomotiva Praha 10.01.2023
Müller Ondřej 23.09.2005 TK Stochov TGC Kunratice 19.01.2023
Mullerová Karolína 23.12.2010 SK LAMA o.s. TK Opava 29.11.2022
Nano Marek 25.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 26.01.2023
Nápravník Lukáš 09.03.1992 LTC Podolí Praha TC Tachlovice 20.01.2023
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Mohelnice, z.s. 25.01.2023
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno TK PRECHEZA Přerov o.s. 26.01.2023
Nečasová Natálie 18.08.2006 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Nedvídek Jan 03.01.2002 VSK VŠB-TU Ostrava Tennis Hill Havířov o.s. 16.01.2023
Němcová Lara 11.02.2010 LTC Podolí Praha SK OAZA Praha 31.01.2023
Němečková Lenka 20.04.1976 LOB S.A. Bohnice, z.s. LTC Houštka 13.12.2022
Němečková Markéta 15.05.1974 TK Radošovice 1.TK Pacov 09.01.2023
Nešpor René 14.10.2010 Slavoj Třešť TK Spartak Jihlava 23.01.2023
Netrdová Barbora 26.01.2010 TJ Horní Měcholupy TJ Sokol Vysočany 30.01.2023
Neubergová Natálie 19.08.2012 TK Sparta Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. 01.02.2023
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 TK Most TK Ústí n.Labem 25.01.2023
Nohavica Marek 13.07.2011 TK Zašová TK Na Dolině o.s. 19.01.2023
Nosek Adam 02.04.2011 TK Kvasiny TENIS-CENTRUM DTJ HK 12.01.2023
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov ITS Tennis Club, z.s. 16.01.2023
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov ITS Tennis Club, z.s. 16.01.2023
Novák Martin 04.03.1999 SK OAZA Praha Tenis Club Mokropsy 09.01.2023
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Sparta Praha 07.12.2022
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s. TK Hlinsko 07.11.2022
Novák Tomáš 10.07.2011 I.NTC Olomouc SK Véska 18.01.2023
Nováková Alžběta 08.09.1998 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. 13.12.2022
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 14.12.2022
Novotná Laura 19.10.2011 Slavoj Čerčany TK Benešov 31.01.2023
Novotný Roman 27.09.1976 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK SB Světlá n.Sáz. 08.12.2022
Nygrýnová Šárka 15.05.1994 HTK Třebíč TK Třebíč 15.11.2022
Obenrauch Jan 25.08.1973 TK Blansko TK Kunštát 25.01.2023
Obyt Tobiáš 28.02.2012 LTC Slovan Kladno TK SK Kladno, z.s. 14.12.2022
Odleváková Vendula 16.07.2009 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub SLOVAN HRANICE, z.s. 27.01.2023
Oharek František 24.04.2010 Jiskra Otrokovice TK Zlín 10.01.2023
Okoro Petra 30.06.1990 LTK Liberec SK HAMR, z.s. 29.11.2022
Olmer Filip 04.10.2007 Wilson tenis centrum z.s. SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s. 18.01.2023
Ondrašík Adam 17.01.1985 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. 03.02.2023
Opplová Denisa 08.08.1978 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 20.01.2023
Oprchal Julie 04.03.2010 LTK Liberec TK AGROFERT Prostějov 14.11.2022
Otáhal Jan 08.10.1994 Slovan Hodonín LTC Hodonín 16.01.2023
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč 23.12.2022
Pachman Tomáš 22.09.2008 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 21.11.2022
Paleček Nicole 15.11.2003 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 16.01.2023
PALME PROKOP 18.10.2008 Sokol Letovice TK Kunštát 11.01.2023
Pánek Martin 09.08.1992 LTC Modřany 2005 TJ Solidarita Praha 10 08.12.2022
Pánková Sára 10.08.2010 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 05.12.2022
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov, z.s. Městský tenisový klub Karviná 29.11.2022
Papík Tomáš 13.04.1994 TK Sparta Praha TK Oáza Říčany 10.11.2022
Pařízek Radim 24.06.2000 TJ Spoje Praha LTC Řevnice 25.01.2023
Pasáková Sofie 12.01.2010 TK Horní Měcholupy TK Neridé 25.01.2023
Pataši Pavel 11.10.1966 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. LTC Svoboda Praha 01.02.2023
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha LTC Slovan Kladno 11.01.2023
Pavelka Dominik 22.02.1994 TK Evženie Klášterec n/O TC Ostrov 19.01.2023
Pavlásek Adam 08.10.1994 I.ČLTK Praha TK AGROFERT Prostějov 25.01.2023
Pavlovcová Antonie 25.07.2004 Mosilana Brno ŽLTC Brno 17.01.2023
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav 08.11.2022
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 13.01.2023
Pechová Nikol 23.05.2012 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 13.01.2023
Pěchovič Rafael 10.10.2012 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha 26.01.2023
Pejsar Jiří 01.11.2005 TK Česká Skalice TENIS-CENTRUM DTJ HK 13.12.2022
Pekárek Matěj 21.02.1990 SKP České Budějovice TJ TK Hluboká nad Vltavou 26.01.2023
Pekárek Ondřej 30.06.1997 SKP České Budějovice TJ TK Hluboká nad Vltavou 23.01.2023
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž 30.01.2023
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 14.11.2022
Peprlová Denisa 16.03.2008 Tenis Ivančice z.s. TK Moravský Krumlov z.s. 05.01.2023
Pertlíček Daniel 17.10.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 17.01.2023
Perůtka Ondřej 05.06.1984 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc 31.01.2023
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha TK Horní Měcholupy 31.01.2023
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno TK Sparta Praha 28.12.2022
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha Sokol Čimice 04.01.2023
Petlanová Nela 10.08.2009 TO Slavoj Davle LTC Radotín 25.01.2023
Petrášková Lenka 24.04.1997 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram 27.01.2023
Petrivaldský Samuel 30.06.2011 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. 24.01.2023
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s. TJ Sokol Vysočany 24.01.2023
Petrofský Martin 01.11.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s. TJ Sokol Vysočany 24.01.2023
Petřík Daniel 18.07.2011 LTC Slovan Kladno TK Kročehlavy 22.12.2022
Petřík Sebastian 18.07.2011 LTC Slovan Kladno TK Kročehlavy 22.12.2022
Picková Žofie 28.02.2001 Jiskra Velké Březno TK Ústí n.Labem 05.12.2022
Pilný Matouš 18.01.2011 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 23.11.2022
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK Na Dolině o.s. TK SC OSTRAVA 19.01.2023
Plecitý Vít 05.04.2011 TK Hořovice Lokomotiva Beroun 09.12.2022
Plíšková Karolína 21.03.1992 TK Sparta Praha TK Oáza Říčany 25.01.2023
Plíšková Kristýna 21.03.1992 TK Sparta Praha TK Oáza Říčany 25.01.2023
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 23.01.2023
Pluhařová Terezie 07.08.2002 LTC Modřany 2005 TK Horní Měcholupy 17.01.2023
Plzák Petr 21.01.1969 LTC Rudná TC Tachlovice 18.01.2023
Plzáková Dominika 05.12.2012 SK Aritma Praha LTC Modřany 2005 23.01.2023
Pobořil Jan 15.02.1997 TC Brno. TK DEZA Valašské Meziříčí 24.01.2023
Pokorný Jan 27.06.2008 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TJ Slavoj Chodová Planá 27.01.2023
Poláček Lukáš 03.07.2005 TK Krnov JUNIOR CENTRUM Krnov 16.11.2022
Polášek Daniel 13.01.1983 TJ SOKOL HRABŮVKA TJ TO Sokol Stará Bělá 19.01.2023
Polášek Oliver 10.08.2011 I.ČLTK Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. 31.01.2023
Polčáková Valerie 27.09.2008 TK Na Dolině o.s. TJ Zbrojovka Vsetín 02.12.2022
Popelka Vojtěch 05.01.2004 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Turnov 09.01.2023
Posová Karin 16.02.2008 TK Roja Příbram z.s. TK Bohutín, z.s. 02.12.2022
Pospíšilová Anna Milada 21.11.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 14.11.2022
Pourová Aneta 29.07.1989 SK Rychnovek LTC Jaroměř 30.01.2023
Pragerová Kamila 07.08.2008 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Pragerová Viktorie 07.08.2012 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Princ Jonáš 02.01.1994 TK EMA o.s. E.T.M. Praha 01.11.2022
Proctor Natalie 24.02.2005 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha 23.01.2023
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK Slavia Orlová 02.12.2022
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha 09.01.2023
Převrátil Marek 10.09.1977 LTC Kolín TK PTA Kolín 03.02.2023
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 15.11.2022
Přinosil Tobiáš 10.07.2012 Sokol Říčany TK Radošovice 23.01.2023
Ptáček Ondřej 04.03.2002 TC Return TK EMA o.s. 13.01.2023
Rabas Jáchym 25.10.2012 Sokol Praha Dejvice SK Aritma Praha 04.11.2022
Radostová Diana 28.10.1999 TCG Karlovy Vary TC ESO Praha z.s. 04.11.2022
Radová Lucie 14.09.2002 LTK TEPLICE o.s. LTC Litvínov 20.01.2023
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha TK Oáza Říčany 18.01.2023
Rajchrtová Natálie 16.06.2011 LTC Modřany 2005 TK Start Praha-Topolka 13.01.2023
Rampas Sedrik 30.12.2011 TCD Donovalská LTC VITON České Budějovice,z.s. 04.11.2022
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec TK Oáza Říčany 07.11.2022
Reinhard Miroslav 02.01.1977 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 23.01.2023
Reitmaierová Stela 01.01.2008 TK Tenisek Buštěhrad TK SK Kladno, z.s. 14.11.2022
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 24.01.2023
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 24.01.2023
Roček Eduard 31.01.2011 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 15.11.2022
Rusňák Tadeáš 15.05.2011 TK Slavia Plzeň Tenis Dobříš 30.01.2023
Růžanský Jan Evžen 04.04.2006 TK Písnice TGC Kunratice 23.01.2023
Růžička Jan 16.11.2007 TK Neridé Sport club Na Zámečku 17.01.2023
Růžička Jiří 25.03.1998 TK Březnice RADOST Králův Dvůr 30.01.2023
Rybárik Lukáš 15.05.2006 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá 12.01.2023
Ryglová Anežka 17.06.2007 LTC Nový Bydžov TJ LTC Poděbrady 23.01.2023
Rychtář Hans 21.01.2005 SK Tenis Tišnov TK Znojmo 19.01.2023
Ryšánek David 02.01.1994 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice 20.01.2023
Ryšavá Ema 12.02.2008 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice 31.01.2023
Ryšavý Michael 22.01.2007 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice 06.01.2023
Řeháček Marek 12.04.1996 TK Sparta Praha Tennis Hill Havířov o.s. 12.01.2023
Řehák Michal 27.10.2001 SK Nižbor TJ SK Tetín 06.01.2023
Řepka Štěpán 27.11.2004 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 09.01.2023
Sabotinov Viktor 19.03.2012 Slavoj Litoměřice LTK TEPLICE o.s. 01.11.2022
Sadílek Dominik 22.11.2011 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. 24.11.2022
Safín Michal 01.02.1987 Spartak Vrchlabí Sokol Jemnice 25.01.2023
Sahulová Iva 02.04.1986 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. TK Březnice 30.01.2023
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno TC Brno. 31.01.2023
Sedlářová Darina 24.10.2007 TK Náchod TK Česká Skalice 21.12.2022
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TENIS Klánovice 26.01.2023
Sehnal Adam 03.07.2008 Lokomotiva Praha TJ Sokol Jílové TK 30.01.2023
Sellák Vlastimil 11.04.2012 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Severa Karel 11.02.1993 TK Horní Měcholupy CTA Rudná 30.01.2023
Schiestlová Nataša 24.03.2004 Pliskova Tennis Academy, z.s. Tenis DLI Kladno 24.01.2023
Schmidová Nina 13.10.2011 TC BORS CLUB TK AGROFERT Prostějov 22.11.2022
Scholz Marek 26.03.1987 VŠSK MFF Praha TJ TK Neratovice 16.01.2023
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. 31.01.2023
Sigl Gustav 29.09.2001 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 24.01.2023
Sikorová Tereza 06.12.2004 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 01.02.2023
Sirghi Eliza 04.07.2012 TJ Spoje Praha Lokomotiva Praha 21.12.2022
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha Lokomotiva Praha 01.12.2022
Sirová Eliška 13.03.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha 25.11.2022
Sirový Šimon 28.11.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 11.11.2022
Sisková Kateřina 23.06.2004 ITS Tennis Club, z.s. I.NTC Olomouc 24.01.2023
Skácel Marcel 25.07.2012 TJ Slavoj Chodová Planá TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. 25.01.2023
Skácel Štěpán 25.07.2012 TJ Slavoj Chodová Planá TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. 25.01.2023
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Studénka z.s. 31.01.2023
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. 19.01.2023
Skopec Josef 11.04.2010 Sokol Libiš TJ TK Neratovice 30.01.2023
Skotarek Julia 11.07.2011 Slavoj Litoměřice LTK TEPLICE o.s. 30.01.2023
Skulina David 03.12.1991 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. TJ Hvězda Kladno 23.01.2023
Sláma Jakub 25.02.1998 Jiskra Velké Březno TK Ústí n.Labem 05.12.2022
Slaměníková Hana 04.02.1989 TK EMA o.s. E.T.M. Praha 15.12.2022
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov 22.11.2022
Slobodová Gabriela 04.08.2012 LTC Modřany 2005 SK HAMR, z.s. 10.11.2022
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005 SK HAMR, z.s. 10.11.2022
Slonka Kamil 31.03.1974 TK Havířov, z.s. SK Pržno,spolek 31.01.2023
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc 25.11.2022
Smetana Petr 02.01.1976 Lokomotiva Praha TJ Republikán 11.01.2023
Smetanová Lilian 19.08.2008 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. TK Ústí n.Labem 02.11.2022
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí 07.11.2022
Snopková Veronika 29.04.2008 TK Nová Role Lokomotiva Karlovy Vary 31.01.2023
Souček Jakub 07.06.1990 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. Sportcentrum Uhříněves 18.01.2023
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 23.01.2023
Soukupová Magdaléna 27.05.1999 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota Slavoj Stod 31.01.2023
Sponar Rostislav 16.12.1998 Sokol Letovice TK Kunštát 11.01.2023
Stará Nina 28.01.2010 LTC Panorama Teplice TK Most 25.01.2023
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. TK Louny 19.01.2023
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s. LTC Houštka 02.11.2022
Stoyanova Lia 18.04.2011 TC ESO Praha z.s. LTC Houštka 02.11.2022
Strašil Daniel 31.12.2009 Tenis Cibulka LTC Modřany 2005 07.11.2022
STRNAD Daniel 21.07.2007 TK Kročehlavy Tenis DLI Kladno 11.11.2022
Střondalová Agáta 19.07.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s. Tenisklub7 27.01.2023
Studihrad Ivo 27.05.1977 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Krásné Březno 31.01.2023
Stuchlík Lukáš 05.04.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice LTC Radotín 23.01.2023
Stuiber Sarah 20.04.2012 Slavoj Čerčany TK Benešov 31.01.2023
Suchardová Sandra 11.10.1990 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TO Slavoj Tachov 30.01.2023
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč TK Spartak Jihlava 21.12.2022
Svoboda Adéla 19.04.2012 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 08.11.2022
Svoboda Filip 16.10.2011 TK Slavia Plzeň TK Neridé 23.12.2022
Svoboda Jan 15.10.1991 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. TK Hovorčovice 20.01.2023
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň TK Neridé 23.12.2022
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s. TJ Sokol Vysočany 02.01.2023
Svoboda Tomáš 01.10.2008 SHARK Brno Tenisový klub Tesla Brno 25.01.2023
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno Start Brno 30.01.2023
Svobodová Michaela 30.04.2007 TK Opava Městský tenisový klub Karviná 27.01.2023
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí LTC Modřany 2005 07.12.2022
Sýkora Martin 16.12.1989 TC VŠ Praha LTC Rudná 30.01.2023
Sýkora Radim 20.02.1980 Sokol Velké Opatovice Sokol Letovice 26.01.2023
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 TK Slavia Plzeň TK SK Kladno, z.s. 12.01.2023
Synková Kristýna 07.12.2005 TK Roudnice n.L. SK Štětí 30.01.2023
Syrovátka Filip 25.10.2001 Lokomotiva Trutnov Tenisový klub Eden HK 02.02.2023
Szafnerová Tereza 30.09.1982 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves 19.01.2023
Szlifka Jan 12.11.1974 TO Slavoj Davle TK Ruzyně Praha 30.01.2023
Šandová Michaela 29.07.2003 SLOVAN HRANICE, z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. 07.12.2022
Šára Dominik 06.01.2009 Wilson tenis centrum z.s. TK Neridé 20.01.2023
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy 20.01.2023
Šenk Jan 15.08.2011 TK Bystřice p.H. TK Zlín 26.01.2023
Šilar Martin 23.12.2004 LTC Rudná TC Tachlovice 30.01.2023
Šilar Petr 20.03.2007 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Šiler Filip 22.12.2010 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 31.01.2023
Šilerová Kateřina 12.09.1987 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 20.01.2023
Šimek Oliver 27.07.2012 ŽLTC Brno TC Brno. 09.12.2022
Šimončík Kryštof 04.06.2011 SPORT EDEN Beroun TC Tachlovice 12.01.2023
Šimonová Pavlína 14.02.1997 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTC Litvínov 30.01.2023
ŠINDELÁŘOVÁ Ela 10.11.2009 TJ Sokol Ústí n.L. TK Severní Terasa 23.01.2023
Škoda Martin 22.02.1986 Tenisový oddíl Junior RADOST Králův Dvůr 02.02.2023
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM TK PRECHEZA Přerov o.s. 23.01.2023
Škrlík Mathias 19.02.2008 LTK Liberec I.ČLTK Praha 06.12.2022
Škrob Miloš 28.07.2011 TKB Hrušovany z.s. TJ Kraví Hora Brno 01.02.2023
Škrobová Leona 10.09.2009 TKB Hrušovany z.s. TJ Kraví Hora Brno 01.02.2023
Šlosar Filip 21.01.2005 Wilson tenis centrum z.s. Sokol Říčany 12.12.2022
Šmehlík Václav 15.07.2008 SKT Planá n.Luž. TK Sezimovo Ústí 15.12.2022
Špánek Roman 03.09.1979 Slavia VŠST Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 18.01.2023
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha SK OAZA Praha 27.12.2022
Štayr Matyáš 08.07.2011 LTC Nový Bydžov Tenisový klub Eden HK 21.11.2022
Štayrová Aneta 09.02.2006 LTC Nový Bydžov Tenisový klub Eden HK 21.11.2022
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 08.11.2022
Štefl Jakub 17.03.2008 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Štěpánková Klára 06.08.2008 TC VŠ Praha SK HAMR, z.s. 11.11.2022
Štěpničková Klára 11.07.2006 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín 24.01.2023
Štochlová Karolína Berta 17.01.2009 TK Písnice TK Neridé 09.01.2023
Štolbová Nikola 14.04.2008 Slavoj Český Brod TK Písnice 27.01.2023
Štrupl Alfréd 08.02.2008 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice 30.01.2023
Štrupl Timotej 26.06.2006 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice 30.01.2023
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná 15.11.2022
Šuberová Leona 24.08.2012 LTC Litvínov TK Litvínov z.s. 01.12.2022
Šubert Vítek 23.10.2001 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. TK Oáza Říčany 03.01.2023
Šupejová Klára 02.06.1993 Tenis Cibulka Tenis Semice a.s. 14.11.2022
Šutov Samuel 08.12.2009 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha 12.12.2022
Švajdová Alena 14.05.2009 Tenis Akademie Bálek, z.s. TJ Kralupy o.s. 09.01.2023
Švarcová Natali 30.07.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Mohelnice, z.s. 01.12.2022
Tauber Jan 15.05.2008 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. 28.11.2022
Tauberová Antonie 10.01.2000 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. 23.01.2023
Tauchman Štěpán 16.02.2008 Spartak Vrchlabí TK Kruh 10.01.2023
Tavares Dominique 08.11.2010 Pála Vízner Tennis z.s. TK Start Praha-Topolka 06.12.2022
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s. TJ Zbrojovka Vsetín 02.12.2022
Taylor Anna 09.06.2007 LTC Modřany 2005 Wilson tenis centrum z.s. 30.01.2023
Teruzzi Kateřina 30.12.1989 TK Sparta Praha TK Oáza Říčany 24.01.2023
Tikovský Jakub 14.01.2008 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 26.01.2023
Tišer Jan 02.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK Tenisový klub Eden HK 02.01.2023
Tlolka Lukáš 27.11.2009 Městský tenisový klub Karviná Junior Tenis Karviná 01.02.2023
Tomášek Jan 05.05.2006 TK FUNTOM Dobřany Slavoj Stod 31.01.2023
Tomášek Matouš 18.12.2009 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Tomášek Šimon 28.04.2011 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Tomica Daniel 22.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová 07.12.2022
Tomis Daniel 16.04.2007 Beskydský tenisový klub SKT Frýdlant n.O. 26.01.2023
Tomíšková Denisa 29.12.2012 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice 25.01.2023
Tőre Berenica 30.03.2007 TJ Tatran Střešovice Sokol Petrovice 20.01.2023
Trousilová Eliška 10.11.2005 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 23.11.2022
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. 31.01.2023
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s. TK Zlín 12.12.2022
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s. TK Zlín 12.12.2022
Tumpach Ondřej 06.06.1995 Tenis Dobříš TC VITALITY Březnice 31.01.2023
Turek Karel 21.10.1975 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov 20.01.2023
Tuša Robert 14.02.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s. TC ESO Praha z.s. 27.01.2023
Tybitancl Jiří 06.09.2011 LTC Český Krumlov Sokol TK Kaplice 11.11.2022
Uhlířová Natálie 05.08.2006 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. 25.01.2023
Ulihrachová Ella 07.06.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Sparta Praha 07.11.2022
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 10.11.2022
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín TK Neridé 06.12.2022
Unzeitig David 25.04.2010 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Urban Petr 26.02.1998 LTC Rudná TC Tachlovice 19.01.2023
Urbánková Eliška 20.07.2006 TJ Brno-Komín TC-MJ TENIS Líšeň 16.01.2023
Urbanová Natálie 23.10.2007 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Vabroušek Vojtěch 17.05.2011 Beskydský tenisový klub SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 28.11.2022
Václavíková Ivana 04.10.1990 Slavia VŠST Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 31.01.2023
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s. TK AGROFERT Prostějov 17.01.2023
Vácha Daniel 08.12.1976 TK SK Dobrá Voda u Č.B. TJ TK Hluboká nad Vltavou 10.11.2022
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 27.01.2023
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 14.12.2022
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá 30.01.2023
Valigůra Vojtěch 20.08.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. 30.01.2023
Válková Klára 24.03.2003 TK Sport Kolovraty 1.TK Pacov 31.01.2023
Vaňáčová Lucie 11.08.2011 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. 25.11.2022
Vančata Patrik 13.05.2009 LTC Rudná TC Tachlovice 16.01.2023
Vaněček Jiří 30.06.1987 TK Dubí CTA Rudná 31.01.2023
Váňová Anna Tereza 18.02.2005 Tenis klub FÉNIX Nedvězí SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s. 11.01.2023
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín LTC Houštka 07.11.2022
Varga Alexandr 09.08.2000 TK Spartak Jihlava TK ČLTK Jihlava 11.01.2023
Vartyan Victor 26.03.2009 LTC Rudná TC Tachlovice 13.01.2023
Vařeka Viktor 07.10.2008 1. Vestecká sportovní o.s. TK Písnice 30.01.2023
Vařílek David 20.02.2003 HTK Třebíč Tenis Ivančice z.s. 31.01.2023
Vašáková Marcela 13.08.1974 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK SB Světlá n.Sáz. 22.12.2022
Vedralová Laura 27.04.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany 15.11.2022
Vejlupková Valentýna 24.01.2005 TJ Sokol Ústí n.L. TK Krásné Březno 17.01.2023
Vejvodová Klára 26.03.1999 Tenis Cibulka E.T.M. Praha 09.11.2022
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha TJ Radlice z.s. 20.01.2023
Veselý David 01.10.2006 LTC Rudná TC Tachlovice 17.01.2023
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno Start Brno 30.01.2023
Vitouš Jiří 14.08.2009 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany 01.02.2023
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná 29.11.2022
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club TK Oáza Říčany 20.01.2023
Vojtěch Jan 14.04.1976 Baník Praha TK Týnec nad Sázavou 31.01.2023
Volejník Hugo 07.01.2008 BTK Brno Tenisový klub Tesla Brno 16.01.2023
Volejník Max 10.12.2010 BTK Brno Tenisový klub Tesla Brno 15.11.2022
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 27.01.2023
Volín Vojtěch 27.10.2009 TC VŠ Praha Pála Vízner Tennis z.s. 31.01.2023
Vondráček David 18.11.2008 Tenisová akademie Siesta resort LTC Pardubice 09.01.2023
Vondráček Samuel Cristian 06.04.2011 TJ Spoje Praha Lokomotiva Praha 25.11.2022
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Oáza Říčany 18.01.2023
Vöröšová Gruberová Radka 12.03.1977 TK Roja Příbram z.s. Baník Příbram 17.01.2023
Vrána Václav 23.04.2009 TK Žatec TK Oáza Říčany 07.11.2022
Vrba Daniel 23.07.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Kunštát 11.01.2023
Vrbenská Anna 29.11.1996 TK FZŠ Trávníčkova TK Oáza Říčany 16.01.2023
Vrbka Jiří 01.04.1980 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 26.01.2023
Vršecký Jakub 08.04.1995 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. 25.11.2022
Vrtílka Jakub 10.08.2008 TC VŠ Praha HTK Třebíč 08.11.2022
Všetečková Mariana 10.04.2009 TCD Donovalská SK HAMR, z.s. 04.01.2023
Vykoukal Petr 17.10.1972 Lokomotiva Trutnov TJ Spoje Praha 23.01.2023
Vymazal Jan 11.04.1978 TK Milo Olomouc I.NTC Olomouc 31.01.2023
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.12.2022
Wagnerová Ella 20.01.2011 Sport club Na Zámečku 1. Vestecká sportovní o.s. 03.11.2022
Weberová Tereza 29.05.1998 SKP České Budějovice TK SK Dobrá Voda u Č.B. 16.01.2023
Weigelová Adéla 28.08.1998 Sokol Velké Opatovice Sokol Letovice 26.01.2023
Winter Kristián 28.02.2008 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. 31.01.2023
Wölfl Jáchym 14.08.2007 LTC Český Krumlov LTC VITON České Budějovice,z.s. 14.11.2022
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice TENIS-CENTRUM DTJ HK 26.01.2023
Zabloudil Petr 27.07.1999 TJ Sokol Vizovice TK Botanika Bezděkov-Unhošť 12.01.2023
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK TO TJ Tesla Pardubice 25.01.2023
Zahradník Karel 31.08.1990 LTC Pardubice Tenisový klub Eden HK 03.11.2022
Zajicek Nicholas 19.11.2007 TK Mohelnice, z.s. Pašťa tenis, z.s. 30.01.2023
Záplata Jiří 25.02.2003 TC Nové Město n. Metují SK HIT Hradec Králové z.s. 11.01.2023
Záplata Ondřej 09.08.2004 TC Nové Město n. Metují SK HIT Hradec Králové z.s. 11.01.2023
Zavadil Tomáš 30.10.1986 TC ESO Praha z.s. CTA Rudná 23.01.2023
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha TJ Radlice z.s. 27.01.2023
Zemanová Barbora 05.01.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. 31.01.2023
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 24.11.2022
Zemek René 31.03.2004 TJ TK Hluboká nad Vltavou Start České Budějovice 09.01.2023
Zenk Michal 08.05.1986 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTC Litvínov 25.01.2023
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10 TK Sparta Praha 30.11.2022
Zimanyi Ela 23.10.2007 Start Brno ŽLTC Brno 21.12.2022
Zimová Lela 09.07.2010 TK Oáza Říčany Lokomotiva Praha 23.11.2022
Zmátlová Eliška 02.08.2011 Sokol Týnec n.L. Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. 02.12.2022
Zobač Mikuláš 25.06.2008 TK Havířov, z.s. Tenisový klub Tenet 31.01.2023
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno Start Brno 30.01.2023
Züglerová Lucie 23.02.1998 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. 24.01.2023
Zýka Andreas 13.01.2013 TK Hořovice Lokomotiva Beroun 30.01.2023
Zýka Nicolas 10.06.2011 TK Hořovice Lokomotiva Beroun 30.01.2023
Žáček Šimon 28.04.2010 TK Evženie Klášterec n/O TJ Sokol Liboc 27.12.2022
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha 25.01.2023
Žilina Petr 17.07.2009 LTC Podolí Praha SK OAZA Praha 02.02.2023