Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

45 - II. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK SC Mladá Boleslav B
Tisknout
3
0
14:4
28:9
175:83
6
2
TJ TK Neratovice
Tisknout
3
0
13:5
26:11
191:110
6
3
LTC Houštka C
Tisknout
2
1
14:4
28:8
178:90
5
4
TK Neridé B
Tisknout
2
1
10:8
20:16
160:133
5
5
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
1
2
7:11
14:23
142:164
4
6
TK Benátky nad Jiz. B
Tisknout
1
1
5:7
11:14
94:106
3
7
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
0
3
2:16
5:32
60:216
3
8
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
0
2
4:8
9:16
74:122
2
9
LTC Bakov n.Jiz.
Tisknout
0
2
3:9
7:19
81:131
2
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
1
volný los LTC Bakov n.Jiz.
0:0
 
 
 
2
TK Benátky nad Jiz. B LTC Houštka C
0:6
0:12
18:72
Zápis o utkání - oficiální
3
TK SC Mladá Boleslav B Lokomotiva Nymburk
6:0
12:0
72:2
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Neridé B TK Mnichovo Hradiště B
6:0
12:0
72:26
Zápis o utkání - oficiální
5
TJ TK Neratovice LTC Mladá Boleslav B
4:2
8:4
56:37
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
6
LTC Mladá Boleslav B volný los
0:0
 
 
 
7
TK Mnichovo Hradiště B TJ TK Neratovice
3:3
6:6
50:55
Zápis o utkání - oficiální
8
Lokomotiva Nymburk TK Neridé B
2:4
4:8
35:64
Zápis o utkání - oficiální
9
LTC Houštka C TK SC Mladá Boleslav B
2:4
4:8
34:48
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Bakov n.Jiz. TK Benátky nad Jiz. B
1:5
2:11
34:76
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
11
volný los TK Benátky nad Jiz. B
0:0
 
 
 
12
TK SC Mladá Boleslav B LTC Bakov n.Jiz.
4:2
8:5
55:47
Zápis o utkání - oficiální
13
TK Neridé B LTC Houštka C
0:6
0:12
24:72
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ TK Neratovice Lokomotiva Nymburk
6:0
12:1
80:23
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Mladá Boleslav B TK Mnichovo Hradiště B
2:4
5:8
37:66
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
16
TK Mnichovo Hradiště B volný los
0:0
 
 
 
17
Lokomotiva Nymburk LTC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
18
LTC Houštka C TJ TK Neratovice
0:0
 
 
 
19
LTC Bakov n.Jiz. TK Neridé B
0:0
 
 
 
20
TK Benátky nad Jiz. B TK SC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
5
02.06.2024 NT 08.06.
21
volný los TK SC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
22
TK Neridé B TK Benátky nad Jiz. B
0:0
 
 
 
23
TJ TK Neratovice LTC Bakov n.Jiz.
0:0
 
 
 
24
LTC Mladá Boleslav B LTC Houštka C
0:0
 
 
 
25
TK Mnichovo Hradiště B Lokomotiva Nymburk
0:0
 
 
 
6
16.06.2024 NT 22.06.
26
Lokomotiva Nymburk volný los
0:0
 
 
 
27
LTC Houštka C TK Mnichovo Hradiště B
0:0
 
 
 
28
LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
29
TK Benátky nad Jiz. B TJ TK Neratovice
0:0
 
 
 
30
TK SC Mladá Boleslav B TK Neridé B
0:0
 
 
 
7
23.06.2024 NT 30.06.
31
volný los TK Neridé B
0:0
 
 
 
32
TJ TK Neratovice TK SC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
33
LTC Mladá Boleslav B TK Benátky nad Jiz. B
0:0
 
 
 
34
TK Mnichovo Hradiště B LTC Bakov n.Jiz.
0:0
 
 
 
35
Lokomotiva Nymburk LTC Houštka C
0:0
 
 
 
8
19.05.2024 NT 25.05.
36
LTC Houštka C volný los
0:0
 
 
 
37
LTC Bakov n.Jiz. Lokomotiva Nymburk
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
38
TK Benátky nad Jiz. B TK Mnichovo Hradiště B
0:0
 
 
 
39
TK SC Mladá Boleslav B LTC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
40
TK Neridé B TJ TK Neratovice
0:0
 
 
 
9
09.06.2024 NT 15.06.
41
volný los TJ TK Neratovice
0:0
 
 
 
42
LTC Mladá Boleslav B TK Neridé B
0:0
 
 
 
43
TK Mnichovo Hradiště B TK SC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
44
Lokomotiva Nymburk TK Benátky nad Jiz. B
0:0
 
 
 
45
LTC Houštka C LTC Bakov n.Jiz.
0:0