Český tenisový svaz

Wasserbauerová Tereza

Datum narození:
27.03.1991
Platnost reg. do:
14.04.2023
Klub:
TK Hlinsko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2002
TK Hlinsko
250 (6)
 
 
 
2003
TK Hlinsko
158 (12)
489 (4)
 
 
2004
TK Hlinsko
111 (1)
199 (9)
682 (3)
 
2005
TK Hlinsko
 
127 (12)
337 (4)
 
2006
TK Hlinsko
 
103 (1)
169 (9)
 
2007
TK Hlinsko
 
 
138 (9)
 
2008
TK Hlinsko
 
 
104 (12)
397 (4)
2009
TK Hlinsko
 
 
165 (9)
421 (4)
2010
TK Hlinsko
 
 
215 (1)
739 (3)
2011
TK Hlinsko
 
 
 
816 (3)
2012
TK Hlinsko
 
 
 
601 (4)
2013
TK Hlinsko
 
 
 
694 (4)
2014
TK Hlinsko
 
 
 
853 (3)
2015
TK Hlinsko
 
 
 
660 (4)
2016
TK Hlinsko
 
 
 
337 (6)
2017
TK Hlinsko
 
 
 
224 (9)
2018
TK Hlinsko
 
 
 
382 (6)
2019
TK Hlinsko
 
 
 
299 (9)
2020
TK Hlinsko
 
 
 
290 (9)
2023
TK Hlinsko
 
 
 
346 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.07.2022, Turnaj žen

TJ Lázně Bělohrad (B - 550), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.07.2022, Turnaj žen

TJ Lázně Bělohrad (B - 550), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
16/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - Pardubický krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TK Pernštýn 1897 Pardubice - USK Pardubice
0
2.
03 - Pardubický krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TO SK Žamberk B - USK Pardubice
1
3.
03 - Pardubický krajský přebor
18.6.2022 NT 26.6.2022, USK Pardubice - TK Dolní Dobrouč
4
4.
03 - Pardubický krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, USK Pardubice - TK Ústí n. Orlicí A
3
5.
03 - Pardubický krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TK SB Světlá n.Sáz. - USK Pardubice
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - Pardubický krajský přebor
4.6.2022 NT 19.6.2022, TK Pernštýn 1897 Pardubice - USK Pardubice
4
2.
03 - Pardubický krajský přebor
14.5.2022 NT 22.5.2022, TO SK Žamberk B - USK Pardubice
1
3.
03 - Pardubický krajský přebor
18.6.2022 NT 26.6.2022, USK Pardubice - TK Dolní Dobrouč
0
4.
03 - Pardubický krajský přebor
28.5.2022 NT 5.6.2022, USK Pardubice - TK Ústí n. Orlicí A
2
5.
03 - Pardubický krajský přebor
30.4.2022 NT 8.5.2022, TK SB Světlá n.Sáz. - USK Pardubice
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17