Datum narození: | 24.04.2015 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | Sokol Zábřeh |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 28.04.2024, Sokol Zábřeh - T.J. Sokol Šumperk |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 05.05.2024, Pašťa tenis, z.s. - Sokol Zábřeh |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 08.05.2024, TK Milo Olomouc - Sokol Zábřeh |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 28.04.2024, Sokol Zábřeh - T.J. Sokol Šumperk |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 05.05.2024, Pašťa tenis, z.s. - Sokol Zábřeh |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D 08.05.2024, TK Milo Olomouc - Sokol Zábřeh |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D Sokol Zábřeh - T.J. Sokol Šumperk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vařeka Mikuláš | - | Partisch Alex | 4:6 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Vařeka Mikuláš | - | Havlíček Tomáš | 0:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D Sokol Zábřeh - T.J. Sokol Šumperk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pospíšil, Vařeka | - | Havlíček, Partisch | 3:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D Pašťa tenis, z.s. - Sokol Zábřeh | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vogl Tomáš | - | Vařeka Mikuláš | 6:3 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Nantlová Mia | - | Vařeka Mikuláš | 6:0 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D Pašťa tenis, z.s. - Sokol Zábřeh | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nantlová, Vogl | - | Pospíšil, Vařeka | 6:0 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D TK Milo Olomouc - Sokol Zábřeh | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šolc Jakub Michal | - | Vařeka Mikuláš | 6:0 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Podzemný Viktor | - | Vařeka Mikuláš | 6:0 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana -Oblastní soutěž 1. třída skupina D TK Milo Olomouc - Sokol Zábřeh | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šolc, Muchka | - | Pospíšil, Vařeka | 6:3 |
získané body: 0 b. |