Český tenisový svaz

Steiner Oliver

Datum narození:
23.03.2018
Platnost reg. do:
30.09.2024
Klub:
TK Roja Příbram z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Minitenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
2.6.2024 (NT do 16.6.), TK Roja Příbram z.s. - TK Březnice
3
2.
64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
12.5.2024 (NT do 22.5), TK Roja Příbram z.s. - Tenis Vlašim
0
3.
64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
16.6.2024 (NT do 30.6.), TK Bohutín, z.s. - TK Roja Příbram z.s.
0
4.
64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
26.5.2024 (NT do 5.6.), TC VITALITY Březnice - TK Roja Příbram z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Minitenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
2.6.2024 (NT do 16.6.), TK Roja Příbram z.s. - TK Březnice
0
2.
64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
12.5.2024 (NT do 22.5), TK Roja Příbram z.s. - Tenis Vlašim
0
3.
64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
16.6.2024 (NT do 30.6.), TK Bohutín, z.s. - TK Roja Příbram z.s.
0
4.
64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
26.5.2024 (NT do 5.6.), TC VITALITY Březnice - TK Roja Příbram z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
2.6.2024 (NT do 16.6.), 64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
TK Roja Příbram z.s. - TK Březnice
team Steiner Oliver - Blahnová Nikola 10:2, 10:2
získané body: 1 b.
team Steiner Oliver - Jan Mikuláš 10:2, 10:7
získané body: 1 b.
team Steiner Oliver - Říha Vojtěch 10:6, 10:6
získané body: 1 b.
16.6.2024 (NT do 30.6.), 64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
TK Bohutín, z.s. - TK Roja Příbram z.s.
team Landauerová Anika - Steiner Oliver 10:0, 10:3
získané body: 0 b.
team Horák Dan - Steiner Oliver 10:2, 10:1
získané body: 0 b.
team Landauer Ervín - Steiner Oliver 6:10, 10:7, 10:9
získané body: 0 b.
26.5.2024 (NT do 5.6.), 64 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina D
TC VITALITY Březnice - TK Roja Příbram z.s.
team Hudeček Jonáš - Steiner Oliver 10:2, 8:10, 10:7
získané body: 0 b.
team Nuslová Barbora - Steiner Oliver 10:1, 10:3
získané body: 0 b.
team Novák Jakub - Steiner Oliver 10:2, 10:3
získané body: 0 b.