Datum narození: | 05.08.2015 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TK Praga-Vysočany |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana 28.04.2024, TK Konstruktiva, z.s. - TK Praga-Vysočany |
1 |
2. | 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana 05.05.2024, TK Praga-Vysočany - I.ČLTK Praha D |
0 |
3. | 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana 12.05.2024, SK Satalice - TK Praga-Vysočany |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana 28.04.2024, TK Konstruktiva, z.s. - TK Praga-Vysočany |
0 |
2. | 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana 05.05.2024, TK Praga-Vysočany - I.ČLTK Praha D |
0 |
3. | 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana 12.05.2024, SK Satalice - TK Praga-Vysočany |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
28.04.2024, 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana TK Konstruktiva, z.s. - TK Praga-Vysočany | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sova Simon | - | Hangler Matyas | 5:7, 4:6 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024, 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana TK Konstruktiva, z.s. - TK Praga-Vysočany | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sova, Sláma | - | Hangler, Mužíková | 6:3, 6:7, 1:0 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana TK Praga-Vysočany - I.ČLTK Praha D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hangler Matyas | - | Smržová Linda | 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana TK Praga-Vysočany - I.ČLTK Praha D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hangler, Zabloudilová | - | Smržová, Steiner | 3:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana SK Satalice - TK Praga-Vysočany | ||||
---|---|---|---|---|
team | Voříšková Anna | - | Hangler Matyas | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, 52.Baby tenis-2.výkonnostní třída B-Memoriál Zdeňka Kocmana SK Satalice - TK Praga-Vysočany | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pěchota, Řeháková | - | Píštěk, Hangler | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |