Český tenisový svaz

Kvapilová Veronika

Datum narození:
10.04.2017
Platnost reg. do:
30.09.2024
Klub:
TK Letohrad
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Babytenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C
4.5.2024 NT 12.5.2024, TC SANITINO Litomyšl, z.s. B - TK Letohrad
0
2.
68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C
1.6.2024 NT 16.6.2024, TK Ústí n. Orlicí - TK Letohrad
0
3.
68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C
25.5.2024 NT 2.6.2024, TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč
0
4.
68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Letohrad - TO SK Žamberk B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Babytenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C
4.5.2024 NT 12.5.2024, TC SANITINO Litomyšl, z.s. B - TK Letohrad
0
2.
68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C
1.6.2024 NT 16.6.2024, TK Ústí n. Orlicí - TK Letohrad
0
3.
68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C
25.5.2024 NT 2.6.2024, TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč
0
4.
68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Letohrad - TO SK Žamberk B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Minitenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
2.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč
1
3.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
4.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad
1
5.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč
1
6.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad
0
7.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - TK Letohrad
1
8.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
9.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad
1
10.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - TK Letohrad
1
1.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
2.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TC SANITINO Litomyšl, z.s. - TK Letohrad
0
3.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TO TJ Svitavy - TK Letohrad
0
1.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TO SK Žamberk A - TK Letohrad
0
2.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TK Hlinsko - TK Letohrad
0
3.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Letohrad
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Minitenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
2.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč
0
3.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
4.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad
0
5.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč
0
6.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad
0
7.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - TK Letohrad
0
8.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
9.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad
0
10.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - TK Letohrad
0
1.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
2.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TC SANITINO Litomyšl, z.s. - TK Letohrad
0
3.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TO TJ Svitavy - TK Letohrad
0
1.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TO SK Žamberk A - TK Letohrad
0
2.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TK Hlinsko - TK Letohrad
0
3.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Letohrad
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4