Český tenisový svaz

Pavlová Darja

Datum narození:
14.06.2018
Platnost reg. do:
30.09.2024
Klub:
TO SK Žamberk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Minitenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto
1
2.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - TK Dolní Dobrouč
1
3.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto
1
4.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
1
5.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - TK Dolní Dobrouč
1
6.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
1
7.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - TO SK Žamberk A
1
8.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto
2
9.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
10.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - TO SK Žamberk A
1
1.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TO SK Žamberk A - TO TJ Svitavy
1
2.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TC SANITINO Litomyšl, z.s. - TO SK Žamberk A
0
3.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TO SK Žamberk A - TO TJ Svitavy
1
4.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
1
5.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TC SANITINO Litomyšl, z.s. - TO SK Žamberk A
1
6.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO SK Žamberk A - TK Letohrad
0
7.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO TJ Svitavy - TO SK Žamberk A
1
8.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO SK Žamberk A - TC SANITINO Litomyšl, z.s.
2
9.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO SK Žamberk A - TK Letohrad
1
10.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO TJ Svitavy - TO SK Žamberk A
1
1.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TO SK Žamberk A - TK Letohrad
1
2.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TO SK Žamberk A - TK Hlinsko
0
3.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TO SK Žamberk A
0
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Minitenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto
0
2.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - TK Dolní Dobrouč
0
3.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto
0
4.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
5.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - TK Dolní Dobrouč
0
6.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
7.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - TO SK Žamberk A
0
8.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto
0
9.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
10.
74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - TO SK Žamberk A
0
1.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TO SK Žamberk A - TO TJ Svitavy
0
2.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TC SANITINO Litomyšl, z.s. - TO SK Žamberk A
0
3.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TO SK Žamberk A - TO TJ Svitavy
0
4.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TK Letohrad - TO SK Žamberk A
0
5.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
26.5. TC Litomyšl 15:00, TC SANITINO Litomyšl, z.s. - TO SK Žamberk A
0
6.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO SK Žamberk A - TK Letohrad
0
7.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO TJ Svitavy - TO SK Žamberk A
0
8.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO SK Žamberk A - TC SANITINO Litomyšl, z.s.
0
9.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO SK Žamberk A - TK Letohrad
0
10.
82 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 2
2.6. TOSK Žamberk 15:00, TO TJ Svitavy - TO SK Žamberk A
0
1.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TO SK Žamberk A - TK Letohrad
0
2.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TO SK Žamberk A - TK Hlinsko
0
3.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TO SK Žamberk A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4