Český tenisový svaz

Hošek Matyáš

Datum narození:
30.12.2014
Platnost reg. do:
20.11.2024
Klub:
Spartak Hořovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
36 - III. třída A
27.04.2024 NT 01.05., CTA Rudná - Spartak Hořovice
0
2.
36 - III. třída A
25.05.2024 NT 02.06., Spartak Hořovice - TK Stochov
0
3.
36 - III. třída A
04.05.2024 NT 12.05., Spartak Hořovice - TK Hořovice
0
4.
36 - III. třída A
01.06.2024 NT 16.06., RADOST Králův Dvůr - Spartak Hořovice
0
5.
36 - III. třída A
08.06.2024 NT 16.06., Spartak Hořovice - Tenis Club Mokropsy
0
6.
36 - III. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Tenis DLI Kladno - Spartak Hořovice
0
7.
36 - III. třída A
18.05.2024 NT 26.05., SK TALENT 13 - spolek - Spartak Hořovice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
36 - III. třída A
27.04.2024 NT 01.05., CTA Rudná - Spartak Hořovice
0
2.
36 - III. třída A
25.05.2024 NT 02.06., Spartak Hořovice - TK Stochov
0
3.
36 - III. třída A
04.05.2024 NT 12.05., Spartak Hořovice - TK Hořovice
0
4.
36 - III. třída A
01.06.2024 NT 16.06., RADOST Králův Dvůr - Spartak Hořovice
0
5.
36 - III. třída A
08.06.2024 NT 16.06., Spartak Hořovice - Tenis Club Mokropsy
1
6.
36 - III. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Tenis DLI Kladno - Spartak Hořovice
0
7.
36 - III. třída A
18.05.2024 NT 26.05., SK TALENT 13 - spolek - Spartak Hořovice
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
48 - II. třída E
26.05.2024 NT 01.06., Spartak Hořovice - Lokomotiva Beroun B
0
2.
48 - II. třída E
28.04.2024 NT 08.05., Tenisový klub Mníšek - Spartak Hořovice
0
3.
48 - II. třída E
02.06.2024 NT 08.06., Spartak Hořovice - TC VITALITY Březnice
0
4.
48 - II. třída E
05.05.2024 NT 11.05., Spartak Hořovice - Tenis Dobříš C
0
5.
48 - II. třída E
16.06.2024 NT 22.06., RADOST Králův Dvůr - Spartak Hořovice
0
6.
48 - II. třída E
12.05.2024 NT 25.05., LTC Beroun, z.s. B - Spartak Hořovice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
48 - II. třída E
26.05.2024 NT 01.06., Spartak Hořovice - Lokomotiva Beroun B
0
2.
48 - II. třída E
28.04.2024 NT 08.05., Tenisový klub Mníšek - Spartak Hořovice
0
3.
48 - II. třída E
02.06.2024 NT 08.06., Spartak Hořovice - TC VITALITY Březnice
1
4.
48 - II. třída E
05.05.2024 NT 11.05., Spartak Hořovice - Tenis Dobříš C
0
5.
48 - II. třída E
16.06.2024 NT 22.06., RADOST Králův Dvůr - Spartak Hořovice
0
6.
48 - II. třída E
12.05.2024 NT 25.05., LTC Beroun, z.s. B - Spartak Hořovice
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1