Datum narození: | 20.08.2017 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | LTC Vysoké Mýto |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto |
0 |
2. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad |
0 |
3. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - LTC Vysoké Mýto |
0 |
4. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto |
0 |
5. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - LTC Vysoké Mýto |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto |
0 |
2. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad |
0 |
3. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - LTC Vysoké Mýto |
0 |
4. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto |
0 |
5. | 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D 12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, TK Dolní Dobrouč - LTC Vysoké Mýto |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kapoun Mikuláš | - | Šplíchalová Sára | 10:8, 10:8 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Chárová Rebeka | - | Šplíchalová Sára | 10:6, 10:8 |
získané body: 0 b. |
5.5.2024 15:00 LTC Vysoké Mýto, 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D LTC Vysoké Mýto - TK Letohrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šplíchalová Sára | - | Pilný Marek | 6:10, 8:10 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Šplíchalová Sára | - | Ulbrichová Nela | 10:5, 8:10, 7:10 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D TK Dolní Dobrouč - LTC Vysoké Mýto | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šmok Viktor | - | Šplíchalová Sára | 10:9, 10:9 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Sklenář Teodor | - | Šplíchalová Sára | 10:6, 10:6 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Šmok Viktor | - | Šplíchalová Sára | 10:8, 10:5 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D TO SK Žamberk A - LTC Vysoké Mýto | ||||
---|---|---|---|---|
team | Chárová Rebeka | - | Šplíchalová Sára | 10:5, 10:4 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Prausová Karolína | - | Šplíchalová Sára | 6:10, 10:6, 10:7 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024 15:00 TK Dolní Dobrouč, 74 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. D TK Dolní Dobrouč - LTC Vysoké Mýto | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sklenář Teodor | - | Šplíchalová Sára | 10:9, 10:5 |
získané body: 0 b. |