Český tenisový svaz

Binterová Emma

Datum narození:
24.03.2017
Platnost reg. do:
30.09.2024
Klub:
TK Chomutov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Minitenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
08.06.2024, TK Chomutov - TK Litvínov z.s.
2
2.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
18.05.2024 9:30 hod., TO Meziboří - TK Chomutov
0
3.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
01.06.2024 9:30 hod., SK Tenis Duchcov - TK Chomutov
1
4.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
18.05.2024 Duchcov , TK Chomutov - LTC Litvínov B
2
5.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
01.06.2024 Most, TK Chomutov - TK Most
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Minitenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
08.06.2024, TK Chomutov - TK Litvínov z.s.
0
2.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
18.05.2024 9:30 hod., TO Meziboří - TK Chomutov
0
3.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
01.06.2024 9:30 hod., SK Tenis Duchcov - TK Chomutov
0
4.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
18.05.2024 Duchcov , TK Chomutov - LTC Litvínov B
0
5.
Memoriál Z.Kocmana sk.A
01.06.2024 Most, TK Chomutov - TK Most
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
08.06.2024, Memoriál Z.Kocmana sk.A
TK Chomutov - TK Litvínov z.s.
team Binterová Emma - Šnajdr Nikolas 10:7, 10:5
získané body: 1 b.
team Binterová Emma - Boukal Adam 10:8, 10:9
získané body: 1 b.
18.05.2024 9:30 hod., Memoriál Z.Kocmana sk.A
TO Meziboří - TK Chomutov
team Chrtek Miloš - Binterová Emma 10:6, 10:1
získané body: 0 b.
team Pecková Linda - Binterová Emma 10:9, 10:6
získané body: 0 b.
01.06.2024 9:30 hod., Memoriál Z.Kocmana sk.A
SK Tenis Duchcov - TK Chomutov
team Kandl Kryštof - Binterová Emma 10:1, 8:10, 5:10
získané body: 1 b.
team Máša Jan - Binterová Emma 10:7, 5:10, 10:4
získané body: 0 b.
18.05.2024 Duchcov , Memoriál Z.Kocmana sk.A
TK Chomutov - LTC Litvínov B
team Binterová Emma - Röber Anna 10:4, 10:5
získané body: 1 b.
team Binterová Emma - Opltová Jana 10:4, 10:7
získané body: 1 b.
01.06.2024 Most, Memoriál Z.Kocmana sk.A
TK Chomutov - TK Most
team Binterová Emma - Smítková Amálie 10:5, 8:10, 8:10
získané body: 0 b.
team Binterová Emma - Novotný Vojtěch 10:8, 10:3
získané body: 1 b.