Český tenisový svaz

Chládková Barbora

Datum narození:
09.11.2017
Platnost reg. do:
30.09.2024
Klub:
Tenisklub Cheb
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Babytenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Babytenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Minitenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
2.6.2024 Chodová Planá 13´00, Tenisklub Cheb B - Tenisklub Cheb A
2
2.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
2.6.2024 Chodová Planá 14´00, Tenisklub Cheb A - TJ Slavoj Chodová Planá
1
3.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
2.6.2024 Chodová Planá 15´00, Tenisklub Cheb A - Lokomotiva Karlovy Vary
1
4.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
19.5.2024 Tenisklub Cheb 13´00, Tenisklub Cheb B - Tenisklub Cheb A
2
5.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
19.5.2024 Tenisklub Cheb 14´00, Tenisklub Cheb A - TJ Slavoj Chodová Planá
2
6.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
19.5.2024 Tenisklub Cheb 15´00, Tenisklub Cheb A - Lokomotiva Karlovy Vary
2
1.
Memoriál Zdeňka Kocmana - semifinále, finále
16.6.2024 zápasy o umístění 15´30 Loko Plzeň, TK Lokomotiva Plzeň A - Tenisklub Cheb A
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Minitenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
2.6.2024 Chodová Planá 13´00, Tenisklub Cheb B - Tenisklub Cheb A
0
2.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
2.6.2024 Chodová Planá 14´00, Tenisklub Cheb A - TJ Slavoj Chodová Planá
0
3.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
2.6.2024 Chodová Planá 15´00, Tenisklub Cheb A - Lokomotiva Karlovy Vary
0
4.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
19.5.2024 Tenisklub Cheb 13´00, Tenisklub Cheb B - Tenisklub Cheb A
0
5.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
19.5.2024 Tenisklub Cheb 14´00, Tenisklub Cheb A - TJ Slavoj Chodová Planá
0
6.
Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C
19.5.2024 Tenisklub Cheb 15´00, Tenisklub Cheb A - Lokomotiva Karlovy Vary
0
1.
Memoriál Zdeňka Kocmana - semifinále, finále
16.6.2024 zápasy o umístění 15´30 Loko Plzeň, TK Lokomotiva Plzeň A - Tenisklub Cheb A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4