Datum narození: | 21.12.2010 |
Platnost reg. do: | 04.01.2027 |
Klub: | T.J. Sokol Šumperk |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž skupina D 28.04..2024, TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž skupina D 28.04..2024, TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04..2024, Oblastní soutěž skupina D TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Večeřová Eliška | - | Jenčíková Julie | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
28.04..2024, Oblastní soutěž skupina D TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 27.4.2024, SK JC Sport Opava A - T.J. Sokol Šumperk |
0 |
2. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 01.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 27.4.2024, SK JC Sport Opava A - T.J. Sokol Šumperk |
0 |
2. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 01.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.4.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C SK JC Sport Opava A - T.J. Sokol Šumperk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ondrášková Barbora | - | Večeřová Eliška | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.4.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C SK JC Sport Opava A - T.J. Sokol Šumperk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ondrášková, Mišurcová | - | Večeřová, Kopova | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Večeřová Eliška | - | Špundová Bára | 6:7, 6:3, 0:1 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Večeřová, Matějková | - | Špundová, Jonášová | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |