Český tenisový svaz

Mrkvička Jan

Datum narození:
11.02.2013
Platnost reg. do:
10.01.2025
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2024-Z
Slavoj Žiželice
1082 (4)
 
 
 
2024-L
Slavoj Žiželice
1155 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída B
27.04.2024 NT 01.05., Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk
0
2.
37 - III. třída B
25.05.2024 NT 02.06., Sportovní oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice B
0
3.
37 - III. třída B
01.06.2024 NT 16.06., Slavoj Žiželice B - LTC Mladá Boleslav B
1
4.
37 - III. třída B
08.06.2024 NT 16.06., LTC Kolín - Slavoj Žiželice B
0
5.
37 - III. třída B
11.05.2024 NT 19.05., Slavoj Žiželice B - Tsport Votice o.s.
1
6.
37 - III. třída B
15.06.2024 NT 23.06., TO SK Mělník - Slavoj Žiželice B
0
7.
37 - III. třída B
18.05.2024 NT 26.05., Slavoj Žiželice B - TK Scentrum Benešov, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída B
27.04.2024 NT 01.05., Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk
0
2.
37 - III. třída B
25.05.2024 NT 02.06., Sportovní oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice B
1
3.
37 - III. třída B
01.06.2024 NT 16.06., Slavoj Žiželice B - LTC Mladá Boleslav B
0
4.
37 - III. třída B
08.06.2024 NT 16.06., LTC Kolín - Slavoj Žiželice B
0
5.
37 - III. třída B
11.05.2024 NT 19.05., Slavoj Žiželice B - Tsport Votice o.s.
1
6.
37 - III. třída B
15.06.2024 NT 23.06., TO SK Mělník - Slavoj Žiželice B
0
7.
37 - III. třída B
18.05.2024 NT 26.05., Slavoj Žiželice B - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
47 - II. třída D
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady B - Slavoj Žiželice
1
2.
47 - II. třída D
02.06.2024 NT 08.06., Slavoj Žiželice - Sparta Kutná Hora
3
3.
47 - II. třída D
09.06.2024 NT 15.06., Slavoj Žiželice - Fit klub Lysá nad Labem
1
4.
47 - II. třída D
16.06.2024 NT 22.06., TK Čáslav - Slavoj Žiželice
1
5.
47 - II. třída D
12.05.2024 NT 25.05., Slavoj Žiželice - TO Sokol Nehvizdy
0
6.
47 - II. třída D
19.05.2024 NT 25.05., TK PTA Kolín B - Slavoj Žiželice
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
47 - II. třída D
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady B - Slavoj Žiželice
1
2.
47 - II. třída D
02.06.2024 NT 08.06., Slavoj Žiželice - Sparta Kutná Hora
2
3.
47 - II. třída D
09.06.2024 NT 15.06., Slavoj Žiželice - Fit klub Lysá nad Labem
1
4.
47 - II. třída D
16.06.2024 NT 22.06., TK Čáslav - Slavoj Žiželice
2
5.
47 - II. třída D
12.05.2024 NT 25.05., Slavoj Žiželice - TO Sokol Nehvizdy
0
6.
47 - II. třída D
19.05.2024 NT 25.05., TK PTA Kolín B - Slavoj Žiželice
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12