Český tenisový svaz

Rusínová Lucie

Datum narození:
16.04.2010
Platnost reg. do:
10.03.2023
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
Slavoj Žiželice
508 (4)
 
 
 
2022-L
Slavoj Žiželice
518 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.08.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.08.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TENIS CENTRE Kosmonosy - Slavoj Žiželice B
1
2.
37 - III. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Slavoj Žiželice B - TK Čelákovice B
1
3.
37 - III. třída B
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Žiželice B - TK Mnichovo Hradiště B
1
4.
37 - III. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Slavoj Žiželice B - LTC Kolín
0
5.
37 - III. třída B
21.05.2022 NT 29.05., Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TENIS CENTRE Kosmonosy - Slavoj Žiželice B
1
2.
37 - III. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Slavoj Žiželice B - TK Čelákovice B
1
3.
37 - III. třída B
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Žiželice B - TK Mnichovo Hradiště B
1
4.
37 - III. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Slavoj Žiželice B - LTC Kolín
2
5.
37 - III. třída B
21.05.2022 NT 29.05., Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TK PTA Kolín - Slavoj Žiželice
1
2.
42 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., Slavoj Žiželice - TK Oáza Říčany
0
3.
42 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Žiželice - TK Benátky nad Jizerou
6
4.
42 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice
0
5.
42 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Benešov - Slavoj Žiželice
4
6.
42 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TK PTA Kolín - Slavoj Žiželice
2
2.
42 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., Slavoj Žiželice - TK Oáza Říčany
0
3.
42 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Žiželice - TK Benátky nad Jizerou
0
4.
42 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice
5
5.
42 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Benešov - Slavoj Žiželice
5
6.
42 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
3
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27