Datum narození: | 30.01.2013 |
Platnost reg. do: | 18.04.2025 |
Klub: | Tempo Praha |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 34. 2.třída B 27.04.2024, Tempo Praha A - Sokol Petrovice |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 34. 2.třída B 27.04.2024, Tempo Praha A - Sokol Petrovice |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.04.2024, 34. 2.třída B Tempo Praha A - Sokol Petrovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pluháček Vojtěch | - | Suboč Alexander | 6:1, 6:1 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024, 34. 2.třída B Tempo Praha A - Sokol Petrovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Batěk, Pluháček | - | Buřič, Suboč | 6:1, 6:1 |
získané body: 1 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 44. 2.třída B (3+3) 05.05.2024, Tempo Praha A - Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A |
1 |
2. | 44. 2.třída B (3+3) 12.05.2024, TJ Sokol Vysočany - Tempo Praha A |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 44. 2.třída B (3+3) 05.05.2024, Tempo Praha A - Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A |
0 |
2. | 44. 2.třída B (3+3) 12.05.2024, TJ Sokol Vysočany - Tempo Praha A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
05.05.2024, 44. 2.třída B (3+3) Tempo Praha A - Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pluháček Vojtěch | - | Arce Vlk Edgard | 7:6, 6:3 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, 44. 2.třída B (3+3) Tempo Praha A - Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pluháček, Papáčková | - | Mutinský, Střihavková | 0:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, 44. 2.třída B (3+3) TJ Sokol Vysočany - Tempo Praha A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ryšavý Zdeněk | - | Pluháček Vojtěch | 7:5, 6:3 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, 44. 2.třída B (3+3) TJ Sokol Vysočany - Tempo Praha A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zdražil, Koudelková | - | Pluháček, Papáčková | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |