Český tenisový svaz

KETTNER Tadeas

Datum narození:
13.04.2008
Platnost reg. do:
01.04.2023
Klub:
TK Kročehlavy
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Kročehlavy
583 (1)
 
 
 
2022-L
TK Kročehlavy
 
689 (3)
 
 
2023
TK Kročehlavy
 
325 (1)
824 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

0
2
24.09.2022, Kladno Kročehlavy

TK Kročehlavy (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

7
2
24.09.2022, Kladno Kročehlavy

TK Kročehlavy (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
7/2
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 Havlík, KETTNER - Klokov, Soukup 6:1, 6:3
4>2 Přistoupil, Doležel - Havlík, KETTNER 6:4, 6:1
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
26.06.2022 NT 03.07., TK Kročehlavy - SK Žalov
0
2.
25 - III.třída A
29.05.2022 NT 04.06., TK Lány - TK Kročehlavy
1
3.
25 - III.třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Rakovník - TK Kročehlavy
1
4.
25 - III.třída A
05.06.2022 NT 11.06., TK Kročehlavy - TK Stochov
0
5.
25 - III.třída A
19.06.2022 NT 25.06., SK Tenis Kladno - TK Kročehlavy
1
6.
25 - III.třída A
15.05.2022 NT 28.05., TK Kročehlavy - SK TALENT 13 - spolek
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
26.06.2022 NT 03.07., TK Kročehlavy - SK Žalov
0
2.
25 - III.třída A
29.05.2022 NT 04.06., TK Lány - TK Kročehlavy
1
3.
25 - III.třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Rakovník - TK Kročehlavy
1
4.
25 - III.třída A
05.06.2022 NT 11.06., TK Kročehlavy - TK Stochov
0
5.
25 - III.třída A
19.06.2022 NT 25.06., SK Tenis Kladno - TK Kročehlavy
1
6.
25 - III.třída A
15.05.2022 NT 28.05., TK Kročehlavy - SK TALENT 13 - spolek
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
29.01.2022

TO SK Mělník (C - 500), K: 4/4

16>8 KETTNER Tadeas- Karásek Josef6:2, 4:6, 1:0 (9)
8>4 Furlet Roman- KETTNER Tadeas6:1, 6:0
získané body: 10 b.
28.06.2022

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

8>4 Ta Tuan, Voleš - KETTNER, Jacenko 7:6 (0), 6:2
získané body: 0 b.
02.07.2022

TC Tachlovice (C - 300), K: 4/4

16>8 KETTNER, Klokov - LI, Li 6:2, 6:3
8>4 Štěpánek, Štěpánek - KETTNER, Klokov 6:4, 6:2
získané body: 5 b.
09.07.2022, PWJ TOUR 2022

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 4/4

8>4 KETTNER, Klokov - Dočekal, Kocanda 7:6 (3), 4:6, 1:0 (10)
4>2 Brettl, Škopek - KETTNER, Klokov 6:3, 6:0
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída A
25.06.2022 NT 02.07., SPORT EDEN Beroun A - TK Kročehlavy
1
2.
34 - II. třída A
28.05.2022 NT 05.06., TK Kročehlavy - SPORT EDEN Beroun B
1
3.
34 - II. třída A
30.04.2022 NT 08.05., WILSON Tenis Centrum B - TK Kročehlavy
1
4.
34 - II. třída A
07.05.2022 NT 15.05., TK Kročehlavy - TK Roja Příbram z.s.
1
5.
34 - II. třída A
04.06.2022 NT 19.06., TJ Kralupy o.s. - TK Kročehlavy
1
6.
34 - II. třída A
14.05.2022 NT 22.05., LTC Beroun, z.s. - TK Kročehlavy
0
7.
34 - II. třída A
18.06.2022 NT 26.06., TK Kročehlavy - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída A
25.06.2022 NT 02.07., SPORT EDEN Beroun A - TK Kročehlavy
1
2.
34 - II. třída A
28.05.2022 NT 05.06., TK Kročehlavy - SPORT EDEN Beroun B
1
3.
34 - II. třída A
30.04.2022 NT 08.05., WILSON Tenis Centrum B - TK Kročehlavy
0
4.
34 - II. třída A
07.05.2022 NT 15.05., TK Kročehlavy - TK Roja Příbram z.s.
1
5.
34 - II. třída A
04.06.2022 NT 19.06., TJ Kralupy o.s. - TK Kročehlavy
1
6.
34 - II. třída A
14.05.2022 NT 22.05., LTC Beroun, z.s. - TK Kročehlavy
0
7.
34 - II. třída A
18.06.2022 NT 26.06., TK Kročehlavy - LTC Slovan Kladno
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8