Český tenisový svaz

Duchoslav Jan

Datum narození:
30.12.2011
Platnost reg. do:
24.02.2025
Klub:
TK Scentrum Benešov, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TK Scentrum Benešov, z.s.
1079 (3)
 
 
 
2022-L
TK Scentrum Benešov, z.s.
1201 (3)
660 (3)
 
 
2023-Z
TK Scentrum Benešov, z.s.
896 (4)
621 (3)
 
 
2023-L
TK Scentrum Benešov, z.s.
1113 (4)
880 (3)
 
 
2024-Z
TK Scentrum Benešov, z.s.
 
675 (3)
 
 
2024-L
TK Scentrum Benešov, z.s.
 
522 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28 - III. třída D
26.05.2024 NT 01.06., TK Radošovice B - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
2.
28 - III. třída D
28.04.2024 NT 08.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - I. ČLTPK Čerčany B
0
3.
28 - III. třída D
02.06.2024 NT 08.06., Sparta Kutná Hora - TK Scentrum Benešov, z.s.
0
4.
28 - III. třída D
05.05.2024 NT 11.05., T.J. Sokol Sedlčany - TK Scentrum Benešov, z.s.
0
5.
28 - III. třída D
12.05.2024 NT 25.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - Tsport Votice o.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28 - III. třída D
26.05.2024 NT 01.06., TK Radošovice B - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
2.
28 - III. třída D
28.04.2024 NT 08.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - I. ČLTPK Čerčany B
0
3.
28 - III. třída D
02.06.2024 NT 08.06., Sparta Kutná Hora - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
4.
28 - III. třída D
05.05.2024 NT 11.05., T.J. Sokol Sedlčany - TK Scentrum Benešov, z.s.
0
5.
28 - III. třída D
12.05.2024 NT 25.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - Tsport Votice o.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - LTC Kolín
1
2.
37 - III. třída B
25.05.2024 NT 02.06., Tsport Votice o.s. - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
3.
37 - III. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Nymburk - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
4.
37 - III. třída B
01.06.2024 NT 16.06., TK Scentrum Benešov, z.s. - Sportovní oddíl Týnec n/L
1
5.
37 - III. třída B
08.06.2024 NT 16.06., TK Benátky nad Jizerou B - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
6.
37 - III. třída B
18.05.2024 NT 26.05., Slavoj Žiželice B - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - LTC Kolín
1
2.
37 - III. třída B
25.05.2024 NT 02.06., Tsport Votice o.s. - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
3.
37 - III. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Nymburk - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
4.
37 - III. třída B
01.06.2024 NT 16.06., TK Scentrum Benešov, z.s. - Sportovní oddíl Týnec n/L
1
5.
37 - III. třída B
08.06.2024 NT 16.06., TK Benátky nad Jizerou B - TK Scentrum Benešov, z.s.
0
6.
37 - III. třída B
18.05.2024 NT 26.05., Slavoj Žiželice B - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8