Český tenisový svaz

Laube Matěj

Datum narození:
14.01.2011
Platnost reg. do:
16.04.2025
Klub:
TK Most
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
Tenis Libochovice
370 (9)
 
 
 
2023-L
Tenis Libochovice
280 (12)
 
 
 
2024-Z
Tenis Libochovice
159 (1)
365 (6)
 
 
2024-L
TK Most
147 (1)
204 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2C
05.05.2024, TK Roudnice n.L. - Tenis Libochovice
1
2.
DD2C
26.05.2024, Tenis Libochovice - SK Štětí
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2C
05.05.2024, TK Roudnice n.L. - Tenis Libochovice
1
2.
DD2C
26.05.2024, Tenis Libochovice - SK Štětí
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
05.05.2024, DD2C
TK Roudnice n.L. - Tenis Libochovice
team Skala, Kolesár - Laube, Krob 1:6, 3:6
získané body: 1 b.
26.05.2024, DD2C
Tenis Libochovice - SK Štětí
team Kokoška, Laube - Balog, Šlapák 6:0, 6:2
získané body: 1 b.
13.01.2024, Letná Winter Cup

LTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4

4>2 Veselý, Laube - Utkin, Riedel 6:0, 6:2
2>1 Ulbricht, Ryč - Veselý, Laube 7:6 (4), 4:6, 1:0 (11)
získané body: 10 b.
24.02.2024, Tempo Praha

Tempo Praha (C - 800), K: 5/5

16>8 Lysý, Laube - Motl, Motl 6:2, 6:4
8>4 Nosek, Drábek - Lysý, Laube 6:2, 6:0
získané body: 6 b.
09.03.2024, TO Bohemians YONEX

TO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/4

8>4 Kafka, Laube - Trnka, Mertl 6:0, 6:3
4>2 Kafka, Laube - Kasa, Hovorka 6:2, 7:5
2>1 Mertl, Li - Kafka, Laube 6:2, 6:1
získané body: 10 b.
02.12.2023, Letná Winter Cup

LTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: -/4

4>2 Komínek, Laube - Utkin, Krása 6:2, 6:4
2>1 Ryč, Veselý - Komínek, Laube 6:7 (4), 6:0, 1:0 (8)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS1A
04.05.2024, TK Most - LTC Litvínov
1
2.
DS1A
11.05.2024, LTK TEPLICE o.s. - TK Most
6
3.
DS1A
25.05.2024, TK Most - SK Tenis Duchcov
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS1A
04.05.2024, TK Most - LTC Litvínov
0
2.
DS1A
11.05.2024, LTK TEPLICE o.s. - TK Most
8
3.
DS1A
25.05.2024, TK Most - SK Tenis Duchcov
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17
04.05.2024, DS1A
TK Most - LTC Litvínov
team Laube Matěj - Jaroš Matěj 6:0, 6:0
získané body: 1 b.
04.05.2024, DS1A
TK Most - LTC Litvínov
team Laube, Matějka - , scr.
získané body: 0 b.
11.05.2024, DS1A
LTK TEPLICE o.s. - TK Most
team Karásek Josef - Laube Matěj 2:6, 0:6
získané body: 6 b.
11.05.2024, DS1A
LTK TEPLICE o.s. - TK Most
team Komínek, Riedel - Laube, Beňas 1:6, 4:6
získané body: 8 b.
25.05.2024, DS1A
TK Most - SK Tenis Duchcov
team Laube Matěj - Balogh Jan 6:0, 6:0
získané body: 1 b.
25.05.2024, DS1A
TK Most - SK Tenis Duchcov
team Laube, Beňas - Balogh, Kubát 6:0, 6:0
získané body: 1 b.