Český tenisový svaz

Mrkvička František

Datum narození:
22.02.2010
Platnost reg. do:
10.01.2026
Klub:
Chlumec n/Cidlinou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
Slavoj Žiželice
631 (6)
 
 
 
2022-Z
Slavoj Žiželice
731 (4)
 
 
 
2022-L
Slavoj Žiželice
858 (4)
 
 
 
2023-Z
Slavoj Žiželice
530 (1)
 
 
 
2023-L
Slavoj Žiželice
674 (1)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
26.5.2024 NT 1.6.2024, Tenis Nová Paka - TJ Chlumec n/Cidlinou
1
2.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
5.5.2024 NT 11.5.2024, TK Turnov - TJ Chlumec n/Cidlinou
0
3.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Lomnice n.Pop.-TK Semily
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
26.5.2024 NT 1.6.2024, Tenis Nová Paka - TJ Chlumec n/Cidlinou
1
2.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
5.5.2024 NT 11.5.2024, TK Turnov - TJ Chlumec n/Cidlinou
1
3.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Lomnice n.Pop.-TK Semily
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - I. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice
0
2.
33 - I. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Žiželice - LTC Houštka B
0
1.
37 - III. třída B
25.05.2024 NT 02.06., Sportovní oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice B
1
2.
37 - III. třída B
11.05.2024 NT 19.05., Slavoj Žiželice B - Tsport Votice o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - I. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice
0
2.
33 - I. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Žiželice - LTC Houštka B
0
1.
37 - III. třída B
25.05.2024 NT 02.06., Sportovní oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice B
1
2.
37 - III. třída B
11.05.2024 NT 19.05., Slavoj Žiželice B - Tsport Votice o.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
27.04.2024 NT 01.05., 33 - I. třída B
TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice
team - Mrkvička František scr.
získané body: 0 b.
team - Šandor scr.
získané body: 0 b.