Český tenisový svaz

Hönschová Valentýna

Datum narození:
25.12.2006
Platnost reg. do:
06.04.2025
Klub:
TK Gymnázium Uničov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Unex Uničov
748 (4)
 
 
 
2018
TK Unex Uničov
852 (4)
 
 
 
2019
TK Unex Uničov
357 (1)
767 (3)
 
 
2020
TK Gymnázium Uničov
 
396 (6)
 
 
2021
TK Gymnázium Uničov
 
385 (1)
517 (3)
 
2022-Z
TK Gymnázium Uničov
 
 
315 (4)
386 (4)
2022-L
TK Gymnázium Uničov
 
 
357 (4)
451 (4)
2023-Z
TK Gymnázium Uničov
 
 
322 (4)
523 (4)
2023-L
TK Gymnázium Uničov
 
 
312 (6)
554 (4)
2024-Z
TK Gymnázium Uničov
 
 
290 (6)
429 (4)
2024-L
TK Gymnázium Uničov
 
 
285 (6)
436 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2024, TK Gymnázium Uničov - Tenisový klub Šternberk, z.s.
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2024, SK JC Sport Opava C - TK Gymnázium Uničov
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2024, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2024, Tenisový klub Bruntál, z.s. - TK Gymnázium Uničov
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2024, TK Gymnázium Uničov - Tenisový klub Šternberk, z.s.
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2024, SK JC Sport Opava C - TK Gymnázium Uničov
3
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2024, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2024, Tenisový klub Bruntál, z.s. - TK Gymnázium Uničov
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04..2024, TK Gymnázium Uničov - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2024, TK Gymnázium Uničov - TK Milo Olomouc C
0
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2024, TK MILO Olomouc B - TK Gymnázium Uničov
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04..2024, TK Gymnázium Uničov - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2024, TK Gymnázium Uničov - TK Milo Olomouc C
4
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2024, TK MILO Olomouc B - TK Gymnázium Uničov
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4