Český tenisový svaz

Prokš Daniel

Datum narození:
02.10.2006
Platnost reg. do:
22.08.2024
Klub:
SK Tenis Mýto, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Hořovice
1342 (4)
 
 
 
2018
TK Březnice
417 (9)
634 (4)
 
 
2019
TK Březnice
295 (1)
508 (6)
809 (3)
 
2020
TK Březnice
 
473 (6)
 
 
2021
SPORT EDEN Beroun
 
551 (1)
751 (3)
 
2022-Z
SK Tenis Mýto, z.s.
 
 
 
680 (3)
2022-L
SK Tenis Mýto, z.s.
 
 
 
824 (3)
2023-Z
SK Tenis Mýto, z.s.
 
 
780 (3)
 
2023-L
SK Tenis Mýto, z.s.
 
 
879 (3)
 
2024-Z
SK Tenis Mýto, z.s.
 
 
1132 (3)
 
2024-L
SK Tenis Mýto, z.s.
 
 
1079 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
17 - IV. třída E
27.04.2024 NT 01.05., TK Bouchalka - Lokomotiva Beroun C
1
2.
17 - IV. třída E
25.05.2024 NT 02.06., TJ ČECHIE Nový Jáchymov - Lokomotiva Beroun C
1
3.
17 - IV. třída E
01.06.2024 NT 16.06., Lokomotiva Beroun C - Tennis club Hýskov
1
4.
17 - IV. třída E
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun C - LTC Beroun, z.s. C
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
17 - IV. třída E
27.04.2024 NT 01.05., TK Bouchalka - Lokomotiva Beroun C
1
2.
17 - IV. třída E
25.05.2024 NT 02.06., TJ ČECHIE Nový Jáchymov - Lokomotiva Beroun C
1
3.
17 - IV. třída E
01.06.2024 NT 16.06., Lokomotiva Beroun C - Tennis club Hýskov
0
4.
17 - IV. třída E
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun C - LTC Beroun, z.s. C
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., Sportclub Řevnice, z.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
02.06.2024 NT 08.06., Lokomotiva Beroun - LTC Slovan Kladno
0
4.
21 - I. třída A
05.05.2024 NT 11.05., Lokomotiva Beroun - TK SK Kladno, z.s.
0
5.
21 - I. třída A
16.06.2024 NT 22.06., TK Bohutín, z.s. - Lokomotiva Beroun
1
6.
21 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., Sportclub Řevnice, z.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
02.06.2024 NT 08.06., Lokomotiva Beroun - LTC Slovan Kladno
5
4.
21 - I. třída A
05.05.2024 NT 11.05., Lokomotiva Beroun - TK SK Kladno, z.s.
4
5.
21 - I. třída A
16.06.2024 NT 22.06., TK Bohutín, z.s. - Lokomotiva Beroun
1
6.
21 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12