Český tenisový svaz

Klokov Martin

Datum narození:
23.10.2008
Platnost reg. do:
12.10.2023
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Tenis Kladno
540 (9)
 
 
 
2020
SK Tenis Kladno
351 (12)
 
 
 
2021
LTC Slovan Kladno
205 (1)
445 (4)
 
 
2022-Z
LTC Slovan Kladno
 
312 (6)
 
 
2022-L
LTC Slovan Kladno
 
262 (6)
 
 
2023
LTC Slovan Kladno
 
201 (1)
824 (3)
 
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 Havlík, KETTNER - Klokov, Soukup 6:1, 6:3
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
1
2.
23 - II. třída A
29.05.2022 NT 04.06., LTC Slovan Kladno - Tenisový klub Mníšek
1
3.
23 - II. třída A
01.05.2022 NT 07.05., TJ Kralupy o.s. - LTC Slovan Kladno
0
4.
23 - II. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Tenis Club Mokropsy - LTC Slovan Kladno
0
5.
23 - II. třída A
08.05.2022 NT 14.05., LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Beroun B
1
6.
23 - II. třída A
19.06.2022 NT 25.06., LTC Slovan Kladno - Wilson tenis centrum B
0
7.
23 - II. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Sportclub Řevnice z.s. - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
0
2.
23 - II. třída A
29.05.2022 NT 04.06., LTC Slovan Kladno - Tenisový klub Mníšek
1
3.
23 - II. třída A
01.05.2022 NT 07.05., TJ Kralupy o.s. - LTC Slovan Kladno
0
4.
23 - II. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Tenis Club Mokropsy - LTC Slovan Kladno
2
5.
23 - II. třída A
08.05.2022 NT 14.05., LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Beroun B
1
6.
23 - II. třída A
19.06.2022 NT 25.06., LTC Slovan Kladno - Wilson tenis centrum B
0
7.
23 - II. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Sportclub Řevnice z.s. - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 5/4

0
2
04.12.2021

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

15
3
11.12.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
4
18.12.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
5
27.12.2021, Kladno _ starší žáci

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

15
6
29.12.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

0
7
08.01.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

0
8
15.01.2022, TECNIFIBRE CUP

TK Stochov (D - 400), K: 2/-

7
9
22.01.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

10
10
29.01.2022

TO SK Mělník (C - 500), K: 4/4

0
11
05.02.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
12
12.02.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 5/5

0
13
19.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

0
14
12.03.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 4/-

15
15
19.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
16
27.03.2022, Czech Tennis Academy Head tour MASTERS

CTA Rudná (C - 500), K: 4/-

0
17
15.04.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 400), K: 4/-

0
18
23.04.2022

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
19
21.05.2022, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/-

7
20
11.06.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
21
02.07.2022

TC Tachlovice (C - 300), K: 4/4

10
22
05.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 8/-

0
23
09.07.2022, PWJ TOUR 2022

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 4/4

10
24
13.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
25
16.07.2022, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 400), K: 4/4

0
26
25.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
27
28.07.2022

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/4

10
28
31.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
29
06.08.2022

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 300), K: 4/4

20
30
18.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
31
20.08.2022

TC Tachlovice (C - 300), K: 4/4

10
32
24.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
33
29.08.2022, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 300), K: 4/4

15
34
28.09.2022

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
228/33

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 5/4

0
2
04.12.2021

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

-
3
11.12.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
4
18.12.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

0
5
27.12.2021, Kladno _ starší žáci

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

7
6
29.12.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

-
7
08.01.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
8
15.01.2022, TECNIFIBRE CUP

TK Stochov (D - 400), K: 2/-

-
9
22.01.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

10
10
29.01.2022

TO SK Mělník (C - 500), K: 4/4

0
11
05.02.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
12
12.02.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 5/5

0
13
19.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

0
14
12.03.2022, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 4/-

-
15
19.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
16
27.03.2022, Czech Tennis Academy Head tour MASTERS

CTA Rudná (C - 500), K: 4/-

-
17
15.04.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
18
23.04.2022

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
19
21.05.2022, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/-

-
20
11.06.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

16
21
02.07.2022

TC Tachlovice (C - 300), K: 4/4

5
22
05.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 8/-

-
23
09.07.2022, PWJ TOUR 2022

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 4/4

7
24
13.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
25
16.07.2022, ENERGON Open

Tenis Dobříš (C - 400), K: 4/4

10
26
25.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
27
28.07.2022

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/4

0
28
31.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
29
06.08.2022

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 300), K: 4/4

7
30
18.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
31
20.08.2022

TC Tachlovice (C - 300), K: 4/4

7
32
24.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
33
29.08.2022, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 300), K: 4/4

7
34
28.09.2022

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
103/25
22.01.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

8>4 Haskell, Klokov - Brychta, Štefl 6:3, 6:2
4>2 Haskell, Klokov - Chmelař, Jedlička 2:6, 7:6 (6), 1:0 (9)
2>1 Fric, Kovařík - Haskell, Klokov 6:0, 6:0
získané body: 10 b.
19.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

16>8 Drlík Štěpán- Klokov Martin1:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
19.02.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

16>8 Jedlička, Krejčík - Klokov, Tomášek 6:0, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
02.07.2022

TC Tachlovice (C - 300), K: 4/4

16>8 KETTNER, Klokov - LI, Li 6:2, 6:3
8>4 Štěpánek, Štěpánek - KETTNER, Klokov 6:4, 6:2
získané body: 5 b.
05.07.2022

TK Neridé (B - 400), K: 8/-

64>32 Berksoy Albert- Klokov Martin6:2, 3:6, 6:3
získané body: 0 b.
09.07.2022, PWJ TOUR 2022

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 4/4

8>4 KETTNER, Klokov - Dočekal, Kocanda 7:6 (3), 4:6, 1:0 (10)
4>2 Brettl, Škopek - KETTNER, Klokov 6:3, 6:0
získané body: 7 b.
28.07.2022

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/4

32>16 Klokov Martin- KETTNER Tadeas6:4, 6:0
16>8 Klokov Martin- Pixa Nikolas6:2, 6:4
8>4 Fric Adam- Klokov Martin6:2, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
20.08.2022

TC Tachlovice (C - 300), K: 4/4

8>4 Klokov, Macák - Chmelař, Stehlík 6:4, 7:6 (5)
4>2 Kovařík, Krejčík - Klokov, Macák 6:1, 6:1
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída A
28.05.2022 NT 05.06., LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum B
1
2.
34 - II. třída A
30.04.2022 NT 08.05., LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
4
3.
34 - II. třída A
07.05.2022 NT 15.05., LTC Slovan Kladno - SPORT EDEN Beroun B
1
4.
34 - II. třída A
04.06.2022 NT 19.06., LTC Slovan Kladno - SPORT EDEN Beroun A
1
5.
34 - II. třída A
14.05.2022 NT 22.05., TJ Kralupy o.s. - LTC Slovan Kladno
3
6.
34 - II. třída A
18.06.2022 NT 26.06., TK Kročehlavy - LTC Slovan Kladno
3
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída A
28.05.2022 NT 05.06., LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum B
1
2.
34 - II. třída A
30.04.2022 NT 08.05., LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
3.
34 - II. třída A
07.05.2022 NT 15.05., LTC Slovan Kladno - SPORT EDEN Beroun B
1
4.
34 - II. třída A
04.06.2022 NT 19.06., LTC Slovan Kladno - SPORT EDEN Beroun A
1
5.
34 - II. třída A
14.05.2022 NT 22.05., TJ Kralupy o.s. - LTC Slovan Kladno
3
6.
34 - II. třída A
18.06.2022 NT 26.06., TK Kročehlavy - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17