Český tenisový svaz

STRNAD Daniel

Datum narození:
21.07.2007
Platnost reg. do:
11.01.2023
Klub:
TK Kročehlavy
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Slovan Kladno
920 (6)
 
 
 
2019
LTC Slovan Kladno
434 (12)
 
 
 
2020
LTC Slovan Kladno
542 (1)
 
 
 
2021
LTC Slovan Kladno
 
445 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11 - IV. třída A
25.06.2022 NT 02.07., LTC Rakovník - Tenis DLI Kladno
0
2.
11 - IV. třída A
28.05.2022 NT 05.06., TK Stochov C - Tenis DLI Kladno
1
3.
11 - IV. třída A
30.04.2022 NT 08.05., Tenis DLI Kladno - Open Tennis Club B
0
4.
11 - IV. třída A
07.05.2022 NT 15.05., TK Lány - Tenis DLI Kladno
1
5.
11 - IV. třída A
04.06.2022 NT 19.06., TK Kročehlavy - Tenis DLI Kladno
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11 - IV. třída A
25.06.2022 NT 02.07., LTC Rakovník - Tenis DLI Kladno
0
2.
11 - IV. třída A
28.05.2022 NT 05.06., TK Stochov C - Tenis DLI Kladno
0
3.
11 - IV. třída A
30.04.2022 NT 08.05., Tenis DLI Kladno - Open Tennis Club B
0
4.
11 - IV. třída A
07.05.2022 NT 15.05., TK Lány - Tenis DLI Kladno
0
5.
11 - IV. třída A
04.06.2022 NT 19.06., TK Kročehlavy - Tenis DLI Kladno
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
28.05.2022 NT 05.06., 11 - IV. třída A
TK Stochov C - Tenis DLI Kladno
team Klusák Jakub - STRNAD Daniel 1:6, 0:6
získané body: 1 b.
team Sedláček - Sýkora scr.
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
26.06.2022 NT 03.07., TK Kročehlavy - SK Žalov
1
2.
25 - III.třída A
29.05.2022 NT 04.06., TK Lány - TK Kročehlavy
1
3.
25 - III.třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Rakovník - TK Kročehlavy
1
4.
25 - III.třída A
05.06.2022 NT 11.06., TK Kročehlavy - TK Stochov
0
5.
25 - III.třída A
19.06.2022 NT 25.06., SK Tenis Kladno - TK Kročehlavy
2
6.
25 - III.třída A
15.05.2022 NT 28.05., TK Kročehlavy - SK TALENT 13 - spolek
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
26.06.2022 NT 03.07., TK Kročehlavy - SK Žalov
0
2.
25 - III.třída A
29.05.2022 NT 04.06., TK Lány - TK Kročehlavy
1
3.
25 - III.třída A
01.05.2022 NT 07.05., LTC Rakovník - TK Kročehlavy
1
4.
25 - III.třída A
05.06.2022 NT 11.06., TK Kročehlavy - TK Stochov
0
5.
25 - III.třída A
19.06.2022 NT 25.06., SK Tenis Kladno - TK Kročehlavy
0
6.
25 - III.třída A
15.05.2022 NT 28.05., TK Kročehlavy - SK TALENT 13 - spolek
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
19.06.2022 NT 25.06., 25 - III.třída A
SK Tenis Kladno - TK Kročehlavy
team Pachman Tomáš - STRNAD Daniel 1:6, 1:6
získané body: 1 b.
team Suk - STRNAD
získané body: 1 b.