Český tenisový svaz

Zvěřinová Klára

Datum narození:
04.11.2004
Platnost reg. do:
16.03.2024
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
LTC Mladá Boleslav o.s.
952 (3)
 
 
 
2016
TK SPORTCENTRUM Ml. Boles
289 (9)
 
 
 
2017
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
228 (1)
715 (3)
 
 
2018
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
339 (6)
 
 
2019
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
284 (1)
 
 
2020
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
271 (6)
 
2021
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
297 (6)
688 (3)
2022-Z
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
167 (9)
333 (4)
2022-L
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
184 (9)
393 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
14 - IV. třída D
30.04.2022 NT 08.05., TK SC Mladá Boleslav B - TO Sokol Nehvizdy
1
2.
14 - IV. třída D
07.05.2022 NT 15.05., TK Benátky nad Jizerou B - TK SC Mladá Boleslav B
0
3.
14 - IV. třída D
04.06.2022 NT 19.06., TK SC Mladá Boleslav B - TJ Slavia Radonice
1
4.
14 - IV. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TK Mnichovo Hradiště B - TK SC Mladá Boleslav B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
14 - IV. třída D
30.04.2022 NT 08.05., TK SC Mladá Boleslav B - TO Sokol Nehvizdy
1
2.
14 - IV. třída D
07.05.2022 NT 15.05., TK Benátky nad Jizerou B - TK SC Mladá Boleslav B
1
3.
14 - IV. třída D
04.06.2022 NT 19.06., TK SC Mladá Boleslav B - TJ Slavia Radonice
1
4.
14 - IV. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TK Mnichovo Hradiště B - TK SC Mladá Boleslav B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Říčany
0
1.
24 - II. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TJ LTC Poděbrady - TK SC Mladá Boleslav B
1
2.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK SC Mladá Boleslav B - 1.TK Pacov
1
3.
24 - II. třída B
08.05.2022 NT 14.05., I. ČLTPK Čerčany - TK SC Mladá Boleslav B
1
4.
24 - II. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Mnichovo Hradiště - TK SC Mladá Boleslav B
1
5.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Říčany
0
1.
24 - II. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TJ LTC Poděbrady - TK SC Mladá Boleslav B
1
2.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK SC Mladá Boleslav B - 1.TK Pacov
0
3.
24 - II. třída B
08.05.2022 NT 14.05., I. ČLTPK Čerčany - TK SC Mladá Boleslav B
4
4.
24 - II. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Mnichovo Hradiště - TK SC Mladá Boleslav B
1
5.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10