Český tenisový svaz

Teušl Jan

Datum narození:
23.08.2005
Platnost reg. do:
13.05.2023
Klub:
Lokomotiva Karlovy Vary
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Lokomotiva Karlovy Vary
645 (9)
 
 
 
2017
Lokomotiva Karlovy Vary
468 (9)
790 (4)
 
 
2018
Lokomotiva Karlovy Vary
465 (1)
548 (4)
 
 
2020
Lokomotiva Karlovy Vary
 
469 (1)
884 (3)
 
2021
Lokomotiva Karlovy Vary
 
 
569 (4)
 
2022-Z
Lokomotiva Karlovy Vary
 
 
669 (3)
 
2022-L
Lokomotiva Karlovy Vary
 
 
794 (3)
 
2023
Lokomotiva Karlovy Vary
 
 
356 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I.B
30.4.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň B
0
2.
ODO I.B
14.5.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TCG Karlovy Vary C
0
3.
ODO I.B
28.5.2022, Tenisklub Cheb B - Lokomotiva Karlovy Vary
0
4.
ODO I.B
4.6.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Škoda Plzeň D
1
5.
ODO I.B
18.6.2022, TO Sokol Plzeň Doudlevce A - Lokomotiva Karlovy Vary
1
6.
ODO I.B
25.6.2022, TO Sokol Plzeň Doudlevce C - Lokomotiva Karlovy Vary
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I.B
30.4.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň B
0
2.
ODO I.B
14.5.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TCG Karlovy Vary C
0
3.
ODO I.B
28.5.2022, Tenisklub Cheb B - Lokomotiva Karlovy Vary
0
4.
ODO I.B
4.6.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Škoda Plzeň D
0
5.
ODO I.B
18.6.2022, TO Sokol Plzeň Doudlevce A - Lokomotiva Karlovy Vary
1
6.
ODO I.B
25.6.2022, TO Sokol Plzeň Doudlevce C - Lokomotiva Karlovy Vary
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
20.08.2022, Kadaň open 2022

TK Kadaň (C - 300), K: 4/4

8>4 Teušl, Novák - Duchek, Krčma Scr.
4>2 Teušl, Novák - Novotný, Samek 2:6, 6:0, 1:0 (8)
2>1 Teušl, Novák - Hrouda, Cikán 6:4, 7:6 (3)
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. B
8.5.2022, TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota - Lokomotiva Karlovy Vary
1
2.
ODR II. B
15.5.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň C
1
3.
ODR II. B
29.5.2022, Slavoj Stod - Lokomotiva Karlovy Vary
3
4.
ODR II. B
5.6.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TCF Schicht Mariánské Lázně
1
5.
ODR II. B
19.6.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TJ Slavoj Chodová Planá
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. B
8.5.2022, TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota - Lokomotiva Karlovy Vary
1
2.
ODR II. B
15.5.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň C
1
3.
ODR II. B
29.5.2022, Slavoj Stod - Lokomotiva Karlovy Vary
2
4.
ODR II. B
5.6.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TCF Schicht Mariánské Lázně
1
5.
ODR II. B
19.6.2022, Lokomotiva Karlovy Vary - TJ Slavoj Chodová Planá
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11