Datum narození: | 02.04.2005 |
Platnost reg. do: | 31.01.2027 |
Klub: | TK Hlučín |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2016 | TK Hlučín | 654 (9) | |||
2017 | TK Hlučín | 544 (9) | |||
2018 | TK Hlučín | 554 (1) | |||
2019 | TK Hlučín | 515 (6) |
|||
2020 | TK Hlučín | 749 (1) |
|||
2021 | TK Hlučín | 844 (3) | |||
2022-Z | TK Hlučín | 446 (4) | |||
2022-L | TK Hlučín | 428 (4) | |||
2023-Z | TK Hlučín | 391 (6) | 524 (4) | ||
2023-L | TK Hlučín | 541 (4) | 537 (4) | ||
2024-Z | TK Hlučín | 515 (1) | 927 (3) | ||
2024-L | TK Hlučín | 512 (1) | 947 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor 'A' 27.04.2024, Tennis Hill Havířov o.s. D - TK Hlučín A |
0 |
2. | Oblastní přebor 'A' 01.05.2024, TK Hlučín A - TJ TO Sokol Stará Bělá B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor 'A' 27.04.2024, Tennis Hill Havířov o.s. D - TK Hlučín A |
4 |
2. | Oblastní přebor 'A' 01.05.2024, TK Hlučín A - TJ TO Sokol Stará Bělá B |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
27.04.2024, Oblastní přebor 'A' Tennis Hill Havířov o.s. D - TK Hlučín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Martinovič Filip | - | Moravec Daniel | 6:2, 3:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, Oblastní přebor 'A' Tennis Hill Havířov o.s. D - TK Hlučín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krakovský, Marenčok | - | Moravec, Wanderburg | 3:6, 3:6 |
získané body: 4 b. |
01.05.2024, Oblastní přebor 'A' TK Hlučín A - TJ TO Sokol Stará Bělá B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Moravec Daniel | - | Polách Felipe | 6:3, 3:6, 0:1 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní přebor 'A' TK Hlučín A - TJ TO Sokol Stará Bělá B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Moravec, Wanderburg | - | Folta, Pros | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |