Český tenisový svaz

Svoboda Daniel

Datum narození:
10.11.2003
Platnost reg. do:
28.11.2021
Klub:
Tenisový klub Progress z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Solidarita Praha 10
804 (6)
 
 
 
2015
TJ Solidarita Praha 10
682 (6)
 
 
 
2016
TJ Solidarita Praha 10
488 (1)
632 (4)
 
 
2017
TJ Solidarita Praha 10
 
329 (9)
1008 (3)
 
2018
TJ Solidarita Praha 10
 
195 (1)
824 (3)
 
2019
TJ Solidarita Praha 10
 
 
400 (6)
 
2020
Progress
 
 
247 (9)
 
2021
Tenisový klub Progress z.
 
 
252 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/-

0
2
14.08.2021

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2021, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/-

-
2
14.08.2021

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
29.5.2021, Progress - TJ Kyje Praha 14
1
2.
09. 3.třída B
5.6.2021, Progress - Tenis klub FÉNIX Nedvězí A
1
3.
09. 3.třída B
19.6.2021, LOB S.A. Bohnice, z.s. D - Progress
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
29.5.2021, Progress - TJ Kyje Praha 14
0
2.
09. 3.třída B
5.6.2021, Progress - Tenis klub FÉNIX Nedvězí A
1
3.
09. 3.třída B
19.6.2021, LOB S.A. Bohnice, z.s. D - Progress
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
05.07.2021

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 8/8

16>8 Jašek, Svoboda - Zeithamel, Křížek 4:6, 7:6, 1:0
8>4 Ledvina, Šusta - Jašek, Svoboda 6:4, 6:1
získané body: 16 b.
08.07.2021, PWJT21- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 5/5

16>8 Jašek, Svoboda - Teuber, Teuber 6:2, 6:2
8>4 Prokopius, Jurda - Jašek, Svoboda 2:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
30.5.2021, SK HAMR, z.s. C - TJ Sokol Vysočany B
0
2.
21. 1.třída A
6.6.2021, TJ Sokol Vysočany B - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
21. 1.třída A
20.6.2021, TK Start Praha-Topolka - TJ Sokol Vysočany B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
30.5.2021, SK HAMR, z.s. C - TJ Sokol Vysočany B
1
2.
21. 1.třída A
6.6.2021, TJ Sokol Vysočany B - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
21. 1.třída A
20.6.2021, TK Start Praha-Topolka - TJ Sokol Vysočany B
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5