Český tenisový svaz

Jemelka Jan

Datum narození:
23.11.2005
Platnost reg. do:
27.04.2023
Klub:
SK Zlín-Mladcová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK Zlín-Mladcová
679 (6)
 
 
 
2017
SK Zlín-Mladcová
440 (12)
633 (4)
 
 
2018
SK Zlín-Mladcová
282 (1)
499 (6)
 
 
2019
SK Zlín-Mladcová
 
375 (6)
1081 (3)
 
2020
SK Zlín-Mladcová
 
231 (1)
675 (4)
 
2021
SK Zlín-Mladcová
 
 
618 (4)
 
2022-Z
SK Zlín-Mladcová
 
 
426 (4)
 
2022-L
SK Zlín-Mladcová
 
 
442 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
7.5.2022, SK Zlín-Mladcová - TJ Sokol Vizovice
1
2.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
14.5.2022, TK Uherské Hradiště B - SK Zlín-Mladcová
1
3.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
28.5.2022, SK Zlín-Mladcová - T.J. Sokol Bojkovice
1
4.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
4.6.2022, TK Bystřice p.H. - SK Zlín-Mladcová
1
5.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
18.6.2022, SK Zlín-Mladcová - TK Kunovice
1
6.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
25.6.2022, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
7.5.2022, SK Zlín-Mladcová - TJ Sokol Vizovice
1
2.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
14.5.2022, TK Uherské Hradiště B - SK Zlín-Mladcová
0
3.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
28.5.2022, SK Zlín-Mladcová - T.J. Sokol Bojkovice
1
4.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
4.6.2022, TK Bystřice p.H. - SK Zlín-Mladcová
2
5.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
18.6.2022, SK Zlín-Mladcová - TK Kunovice
1
6.
13. IV.TŔÍDA sk.EA
25.6.2022, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
25.6.2022, 13. IV.TŔÍDA sk.EA
TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
team PROKOP ŠTĚPÁN - Jemelka Jan 4:6, 4:6
získané body: 1 b.
team - Hádlík scr.
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
1.5.2022, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
1
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
8.5.2022, SK Zlín-Mladcová - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
15.5.2022, SK Zlín-Mladcová - Jiskra Otrokovice
0
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.5.2022, TK Zlín B - SK Zlín-Mladcová
1
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
5.6.2022, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno D
1
6.
24. II.TŔÍDA sk.BD
19.6.2022, TJ Slavoj Velké Pavlovice - SK Zlín-Mladcová
1
7.
24. II.TŔÍDA sk.BD
26.6.2022, SK Zlín-Mladcová - LTC Hodonín
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
1.5.2022, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
1
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
8.5.2022, SK Zlín-Mladcová - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
15.5.2022, SK Zlín-Mladcová - Jiskra Otrokovice
2
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.5.2022, TK Zlín B - SK Zlín-Mladcová
4
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
5.6.2022, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno D
0
6.
24. II.TŔÍDA sk.BD
19.6.2022, TJ Slavoj Velké Pavlovice - SK Zlín-Mladcová
2
7.
24. II.TŔÍDA sk.BD
26.6.2022, SK Zlín-Mladcová - LTC Hodonín
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15