Český tenisový svaz

Hostování pro sezónu 2023

Jméno hráčeDatum narozeníMat. klubDo klubuVěková kategorieDatum realizace hostování
Abendroth Jolie 14.10.2006 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 13.04.2023
Abrahám Pavel 14.05.1985 TJ Kavalier Sázava TJ Kavalier Sázava dospělí 13.03.2023
Abt Jan 23.07.2008 SK Kamínka 1986, z.s. SK Kamínka 1986, z.s. dorost 24.03.2023
Adamcová Valérie 30.04.2014 TO SK Žamberk TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 08.03.2023
Adamcová Veronika 27.06.2012 TO SK Žamberk TO SK Žamberk dorost 06.03.2023
Adamcová Veronika 27.06.2012 TO SK Žamberk TO SK Žamberk starší žactvo 06.03.2023
Adamec Jáchym 17.12.2013 TO Odry TK Bílovec mladší žactvo 14.03.2023
Adamec Martin 14.06.1982 Lokomotiva Nymburk TK Lysá n.L. dospělí 06.03.2023
Akrman Stanislav 28.02.1988 TK Hlinsko DTK Skuteč dospělí 13.03.2023
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 07.03.2023
Albrechtová Vendula 21.02.1985 Tenis Nová Paka Tenis Nová Paka dospělí 06.03.2023
Altenburgerová Nela 18.12.2014 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí babytenis 06.03.2023
Alturban Karel 08.06.2016 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 06.03.2023
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 01.03.2023
Ambrož Tomáš 05.03.2008 TJ LTC Poděbrady Lokomotiva Nymburk dorost 02.03.2023
Aparin Alaoui Robert 02.12.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 10.03.2023
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha TSM Sokol Vysočany dospělí 16.03.2023
Apltauer Jan 24.04.2011 TJ Radlice z.s. TSM Sokol Vysočany mladší žactvo 16.03.2023
Apolínová Stella 04.06.2010 HTK Třebíč Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 13.03.2023
Arendar Roman 13.03.2000 TJ Spoje Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 14.03.2023
Arent Mikolaj 19.08.2011 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. LTC Modřany 2005 mladší žactvo 09.03.2023
Audy Sofie 20.11.2009 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dorost 13.03.2023
Augustinová Natálie 29.01.2003 ITS Tennis Club, z.s. TJ Brno-Komín dospělí 06.03.2023
Baar Patrik 12.01.2010 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 10.03.2023
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice TENIS Klánovice starší žactvo 10.03.2023
Babica Lukáš 23.11.2010 Kelly Tennis Academy z.s. SKT Planá n.Luž. dospělí 14.03.2023
Babica Lukáš 23.11.2010 Kelly Tennis Academy z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 14.03.2023
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor TK Sezimovo Ústí dospělí 16.03.2023
Baderle David 12.08.2008 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dorost 15.03.2023
Badžgoň David 01.11.2006 Tenisový klub Studénka z.s. TK Bílovec dorost 06.03.2023
Bajerová Klára 06.06.2005 TC-MJ TENIS Líšeň TK Blansko dospělí 07.03.2023
Bako Jan 23.08.2005 TJ Baník Ostrava OKD TK Na Dolině o.s. dospělí 10.03.2023
Balázsová Andrea 07.06.1986 Lokomotiva Praha TJ Sokol Vršovice dospělí 22.03.2023
Balcarová Kristýna 24.06.1969 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 19.04.2023
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dospělí 07.03.2023
Baničová Adela 14.02.2006 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 08.03.2023
Bardovcy Kristýna 11.04.2012 TK Chomutov TK Most mladší žactvo 03.03.2023
Bardovcy Kristýna 11.04.2012 TK Chomutov TK Most starší žactvo 13.03.2023
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB starší žactvo 06.03.2023
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 10.03.2023
Barnatová Veronika 09.09.2006 Slavoj Český Brod TSM Sokol Vysočany dospělí 16.03.2023
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice LTC Rudná dospělí 15.03.2023
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK Sparta Praha TK Kopřivnice z.s. dospělí 07.03.2023
Bartoněk Ivo 22.09.1975 Spartak Rožmitál TK Týnec nad Sázavou dospělí 02.03.2023
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno BLTC Brno starší žactvo 13.03.2023
Bartoš Adrian 13.08.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 14.03.2023
Bartoš Ondřej 27.12.2001 TO Planá z.s. TO Slavoj Tachov dospělí 06.03.2023
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dospělí 15.03.2023
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 08.03.2023
Bartůška Jan 06.03.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Ústí n. Orlicí starší žactvo 06.03.2023
Basaraba Lenka 24.01.1977 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Písek dospělí 09.03.2023
Bašta Medard 19.07.2012 TENIS Klánovice TENIS Klánovice mladší žactvo 08.03.2023
Bašta Medard 19.07.2012 TENIS Klánovice TENIS Klánovice starší žactvo 08.03.2023
Baštýř Lukáš 29.07.1995 TK Týnec nad Sázavou TJ Sokol Strančice dospělí 16.03.2023
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 13.03.2023
Bednár Adam 09.12.2007 TK Mnichovo Hradiště SK Tenis Rohatsko dorost 14.03.2023
Bednářová Ivana 06.10.1998 CTA Rudná CTA Rudná dospělí 10.03.2023
Bednářová Veronika 04.11.2008 TK Scentrum Benešov, z.s. Tsport Votice o.s. dorost 13.03.2023
Bejček Simon 17.04.2010 TK Most TK Most starší žactvo 13.03.2023
Bejček Stanislav 19.08.1976 TK Ústí n.Labem Jiskra Velké Březno dospělí 15.03.2023
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 07.03.2023
Bémová Alena 03.03.2005 TK Semily TK Semily dospělí 03.03.2023
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s. TJ Spoje Praha starší žactvo 03.03.2023
Bencová Kateřina 22.03.2004 TK FZŠ Trávníčkova TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2023
Benda Valentyna 13.05.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 17.03.2023
Bendova Kristyna 03.06.2008 Lokomotiva Praha TC ESO Praha z.s. dospělí 12.04.2023
Beneš Daniel 27.02.2006 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 14.03.2023
Beneš Jakub 05.04.2013 LTC Houštka Slavoj Žiželice mladší žactvo 17.03.2023
Beneš Martin 16.11.1981 SK JC Sport Opava TK Opava dospělí 13.03.2023
Beneš Michal 07.03.2003 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 14.03.2023
Beneš Petr 21.07.2009 SKT Planá n.Luž. Tenis Tábor starší žactvo 13.03.2023
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek SK Tenis Kladno starší žactvo 02.03.2023
Benetková Jessica 13.03.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 09.03.2023
Benetková Jessica 13.03.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2023
Beránek Daniel 03.11.1991 TK Tenisek Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 13.03.2023
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dorost 07.03.2023
Beranová Alice 15.04.2014 ASK Lovosice SK Štětí babytenis 13.03.2023
Beranová Emma 06.06.2010 Lokomotiva Beroun Lokomotiva Beroun starší žactvo 07.03.2023
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha TC Přelouč dospělí 15.03.2023
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 15.03.2023
Bergerová Kateřina 10.11.1981 SK LAMA o.s. TK ARBREX-OSTRAVA dospělí 06.03.2023
Bergerová Lucie 21.11.2011 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. SK Vitality Slezsko o.s. mladší žactvo 07.03.2023
Bernardová Petra 10.12.2012 TK Sokol Horní Počernice,p.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. mladší žactvo 06.04.2023
Bernas Skrollan 24.06.2014 TK Olymp Praha SK HAMR, z.s. babytenis 08.03.2023
Bertoli Nina 27.09.2014 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno babytenis 13.03.2023
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 10.03.2023
Bervid Vlasta 20.04.1971 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 10.03.2023
Bervid William 23.05.2012 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa MTenis sport z.s. dospělí 13.03.2023
Bešťák Jiří 04.05.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 21.03.2023
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Lokomotiva Zdice dorost 16.03.2023
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Lokomotiva Zdice dospělí 16.03.2023
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 06.03.2023
Bezdíčková Hana 18.06.2001 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 06.03.2023
Bezdíčková Michaela 10.05.1991 I.NTC Olomouc TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2023
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Slavia Plzeň Tempo Praha dorost 13.03.2023
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Slavia Plzeň Tempo Praha dospělí 13.03.2023
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dospělí 14.03.2023
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 09.03.2023
Bílek Ondřej 01.11.2008 TK Scentrum Benešov, z.s. Tsport Votice o.s. dorost 17.03.2023
Binterová Lenka 28.05.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 03.03.2023
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 09.03.2023
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 07.03.2023
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 07.03.2023
Blafková Terezie 02.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 02.03.2023
Blafková Terezie 02.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 03.03.2023
Bláha Karel 22.07.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 14.03.2023
Bláha Karel 22.07.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 14.03.2023
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod TJ Spoje Praha dospělí 13.03.2023
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod LTC Kolín dospělí 08.03.2023
Bláhová Nela 02.05.2006 TJ Spoje Praha VŠTJ Ekonom Praha dospělí 13.03.2023
Bláhová Nela 02.05.2006 TJ Spoje Praha TJ Spoje Praha dorost 13.03.2023
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 09.03.2023
Blaška Sebastian 07.08.2008 ŽLTC Brno TC Brno. dospělí 08.03.2023
Blaška Sebastian 07.08.2008 ŽLTC Brno TC Brno. dorost 08.03.2023
Blažejová Nela 01.09.2013 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot starší žactvo 01.03.2023
Blažek Ctirad 07.08.2006 ŽLTC Brno Sokol Letovice dospělí 09.03.2023
Blažek Leoš 26.01.2012 TO SK Mělník TO SK Mělník starší žactvo 13.03.2023
Blažek Leoš 26.01.2012 TO SK Mělník TO SK Mělník mladší žactvo 13.03.2023
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí starší žactvo 06.03.2023
Blažková Klára 05.01.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice Tenisový klub Eden HK dorost 06.03.2023
Blechová Tereza 25.01.2007 TJ Spoje Praha TJ Slavia Radonice dorost 06.03.2023
Bočková Pavlína 21.09.2008 Sokol Dolní Počernice z.s. 1.TK Pacov dorost 02.03.2023
Bögiová Kristýna 25.03.2015 TJ Sokol Dolany, z.s. TK Tenisek Buštěhrad babytenis 13.03.2023
Bohdalová Josefína 28.05.2010 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dorost 14.03.2023
Bohdalová Karolína 12.09.2006 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dospělí 14.03.2023
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ TK Hluboká nad Vltavou LTC VITON České Budějovice,z.s. starší žactvo 08.03.2023
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ TK Hluboká nad Vltavou TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 03.03.2023
Bolek Jan 28.10.2013 TJ Brno-Komín ŽLTC Brno mladší žactvo 08.03.2023
Borůvka Michal 29.06.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 06.03.2023
Bosák Filip 14.01.2011 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce mladší žactvo 13.03.2023
Bošková Jana 08.04.1978 SKT Planá n.Luž. SKT Planá n.Luž. dospělí 09.03.2023
Boucník Tadeáš 11.11.2009 SK Meteor Praha SK Meteor Praha dorost 24.03.2023
Boucník Tadeáš 11.11.2009 SK Meteor Praha SK Meteor Praha starší žactvo 23.03.2023
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2023
Boudníková Lucie 21.01.2013 LTK Bílina TK Most mladší žactvo 13.03.2023
Boudová Adéla 28.07.2011 TJ Sloup TK Kunštát mladší žactvo 13.03.2023
Boudová Adéla 28.07.2011 TJ Sloup TK Kunštát starší žactvo 16.03.2023
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 14.03.2023
Boudyš Petr 27.05.2002 LTC Jaroměř Tenisový klub Eden HK dospělí 14.03.2023
Bouchnerová Edita 17.11.2013 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot starší žactvo 09.03.2023
Bouchnerová Edita 17.11.2013 TC BORS CLUB Tenisový klub Mikulov, spolek mladší žactvo 20.03.2023
Bouzková Natálie 14.11.2011 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce mladší žactvo 27.03.2023
Brabcová Kateřina 10.08.2006 TK Horažďovice Sokol Nepomuk dospělí 14.03.2023
Brabcová Nikola 20.11.2008 Sokol Dolní Počernice z.s. 1.TK Pacov dorost 01.03.2023
Brabec Jiří 14.10.1991 TK Milevsko, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 03.03.2023
Brajer Michal 09.11.1965 Sportovní klub Žižkov Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 23.03.2023
Branišová Jitka 30.10.1987 1.TK Pacov Sokol V.Popovice dospělí 20.03.2023
Braun Denis 18.04.2008 TK Most SK Tenis Duchcov dospělí 10.03.2023
Bravo Thomas 21.08.2008 Tenis Cibulka TK EMA o.s. dorost 14.03.2023
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s. TSM Sokol Vysočany dorost 16.03.2023
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 03.03.2023
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TK Slavia Plzeň dorost 16.03.2023
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka TJ Břevnov dospělí 20.03.2023
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka TJ Břevnov dorost 20.03.2023
Broulík Jiří 27.06.2015 Sokol Říčany Sokol Říčany babytenis 14.03.2023
Brožová Amélie 04.07.2006 SK Tenis Tišnov TK Znojmo dorost 09.03.2023
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé TK Strakonice dospělí 07.03.2023
Brožová Michaela 01.02.2008 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 06.03.2023
Brückner David 20.03.2008 I.ČLTK Praha TC Chrudim z.s. dospělí 06.03.2023
Brückner David 20.03.2008 I.ČLTK Praha Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 07.03.2023
Brůchová Lenka 22.04.1993 LTC Mladá Boleslav z.s. SK Tenis Rohatsko dospělí 06.03.2023
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 06.03.2023
Brusenbauch Alan 28.12.2011 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Tesla Pardubice mladší žactvo 08.03.2023
Brusenbauch Karel 03.06.1971 TJ Nové Město na Moravě SK Tenis Tišnov dospělí 13.03.2023
Bruštíková Simona 07.08.2009 SK Uherský Brod TCV Strání starší žactvo 22.03.2023
Březina David 16.04.2012 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 06.03.2023
Březinová Iveta 14.06.1984 TK Spartak Jihlava TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 14.03.2023
Břicháček Bedřich 08.04.2006 F.H.TK Dobřichovice TK Sport Kolovraty dospělí 14.03.2023
Břicháčová Tereza 01.03.1992 SK Aritma Praha TJ Tatran Střešovice dospělí 17.03.2023
Buben David 05.08.2009 Sokol Říčany TK Radošovice starší žactvo 07.03.2023
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Brno-Komín dospělí 01.03.2023
Bůcha Milan 21.11.2005 Tenisklub Cheb TK Škoda Plzeň z.s. dorost 09.03.2023
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb starší žactvo 10.03.2023
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb mladší žactvo 10.03.2023
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno LTC VITON České Budějovice,z.s. dorost 08.03.2023
Bulejka Adam 06.09.2012 TK Zlín TK Zlín mladší žactvo 07.03.2023
Bundová Sofie 14.08.2008 Tenis klub Nýrsko LTC Sušice dorost 13.03.2023
Buráň Adam 26.01.2011 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod mladší žactvo 14.03.2023
Burdík Artur 25.06.2011 Jiskra Otrokovice Jiskra Otrokovice mladší žactvo 07.03.2023
Burdová Eliška 01.10.2011 TK Zlín TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 06.03.2023
Burešová Karolína 23.01.2012 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 13.03.2023
Burešová Liliana 25.06.2011 TK Litvínov z.s. LTC Panorama Teplice starší žactvo 09.03.2023
Burget Daniel 07.07.1974 Start Brno TK TILIA Brno dospělí 09.03.2023
Buriánková Karin 10.05.2016 TK Drnovice TK Vyškov minitenis 14.03.2023
Bužková Radka 02.03.2000 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK FZŠ Trávníčkova dospělí 24.04.2023
Byrtusová Klára 07.02.2005 Tenis Brandýs n.L. Tenis Brandýs n.L. dorost 13.03.2023
Byrtusová Klára 07.02.2005 Tenis Brandýs n.L. Sokol Libiš dospělí 13.03.2023
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč Sokol Petrovice dospělí 02.03.2023
CEBÁK FABIÁN 14.05.2007 Sokol Čebín SK Tenis Tišnov dorost 08.03.2023
CEBÁK FABIÁN 14.05.2007 Sokol Čebín SK Tenis Tišnov dospělí 08.03.2023
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM SK Vitality Slezsko o.s. mladší žactvo 13.03.2023
Cenklová Adriana 11.02.2010 LTK Klatovy LTK Klatovy starší žactvo 17.03.2023
Cenklová Adriana 11.02.2010 LTK Klatovy LTK Klatovy dorost 17.03.2023
Cimbura Matěj 31.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov starší žactvo 13.03.2023
Cimbura Matěj 31.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov dorost 13.03.2023
Cinerová Tereza 17.10.2011 SK Tenis Tišnov Sokol Čebín starší žactvo 15.03.2023
Cinková Natálie 24.09.2005 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava dospělí 15.03.2023
Cinková Natálie 24.09.2005 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava dorost 15.03.2023
Císař Eduard 30.07.1969 TK Ruzyně Praha TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 06.03.2023
Císař Šimon 22.05.2005 TK Ruzyně Praha TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 06.03.2023
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s. TJ Brno-Komín dospělí 01.03.2023
Czudek Michael 13.10.2003 SKT Frýdlant n.O. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek dospělí 13.03.2023
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2023
Čalkovský Adam 26.10.2011 TC Austerlitz SHARK Brno mladší žactvo 09.03.2023
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 03.03.2023
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 03.03.2023
Čech Jakub 13.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 13.03.2023
Čepková Karolína 18.02.2010 Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2023
Čepková Kristýna 18.02.2010 Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2023
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 09.03.2023
Čermáková Libuše 10.07.2000 SK Tenis Tišnov Univerzita Brno-zrušen dospělí 08.03.2023
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 24.04.2023
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé LTC Houštka dorost 09.03.2023
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé LTC Houštka dospělí 09.03.2023
Černý Denis 13.12.1998 Spartak Hořovice Spartak Hořovice dospělí 06.03.2023
Červená Adéla 05.11.2010 LTC Slaný LTC Slovan Kladno starší žactvo 13.03.2023
Červená Vanessa 20.04.2012 TK Lány SK Tenis Kladno mladší žactvo 24.04.2023
Červenka Daniel 27.07.2005 SK Žalov T.J. Sokol Lety dorost 15.03.2023
Červenka Daniel 27.07.2005 SK Žalov T.J. Sokol Lety dospělí 15.03.2023
Červenka Lukáš 04.02.2015 TJ Sokol Uherský Brod SK Uherský Brod babytenis 13.03.2023
Červený Stanislav 15.04.2015 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2023
Červený Václav 14.02.2012 TK Chomutov TK Louny mladší žactvo 10.03.2023
Červený Václav 14.02.2012 TK Chomutov TK Louny starší žactvo 13.03.2023
Češpivo Adam 13.03.1999 TJ Tatran Střešovice LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 07.03.2023
Čihák Jakub 14.12.2013 TK Chomutov TK Louny starší žactvo 13.03.2023
Čihák Jakub 14.12.2013 TK Chomutov TK Louny mladší žactvo 11.03.2023
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dospělí 06.03.2023
Čížek David 29.11.2007 LTC VITON České Budějovice,z.s. TO Sokol Kamenný Újezd dospělí 07.03.2023
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 06.03.2023
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka TK Sparta Praha dorost 06.03.2023
Čížek Jonáš 23.02.2010 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. starší žactvo 15.03.2023
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy TK Horažďovice dospělí 03.03.2023
Čtverák František 13.05.1973 TC Veverská Bítýška z.s. Sokol Chudčice dospělí 10.03.2023
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dospělí 06.03.2023
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dorost 06.03.2023
Čurda Tomáš 26.09.2007 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 15.03.2023
Čurdová Simona 15.03.2001 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ Sokol Vršovice II. dospělí 06.03.2023
Damašková Gabriela 26.07.1976 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves dospělí 07.03.2023
Damašková Kristýna 21.07.2005 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 03.03.2023
Damm Laura Michelle 03.12.2007 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha dorost 20.03.2023
Daňková Roberta 15.05.1998 Sokol Brno Žabovřesky Sokol Brno Žabovřesky dospělí 19.04.2023
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. Pašťa tenis, z.s. dospělí 13.03.2023
Davidová Klaudie 05.05.2015 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava babytenis 15.03.2023
Davis Eva 29.01.2014 I.ČLTK Praha I.ČLTK Praha babytenis 13.03.2023
Denk Tomáš 28.01.2014 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2023
Deptová Veronika 23.03.1997 TK Radegast TJ Republikán dospělí 10.03.2023
Derenin Matyáš 02.02.2007 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách dospělí 14.03.2023
Derfl Šimon 09.04.2012 Sokol Čimice TK Neridé mladší žactvo 15.03.2023
Desteová Lucrezia 19.02.2007 TJ Sokol Vysočany SK Satalice dospělí 06.03.2023
Desteová Lucrezia 19.02.2007 TJ Sokol Vysočany TJ Slavia Radonice dorost 06.03.2023
Dezort Damian Max 19.08.2013 TOPTENNIS club TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 06.03.2023
Dezort Damian Max 19.08.2013 TOPTENNIS club SKT Frýdlant n.O. starší žactvo 06.03.2023
Dihelová Sofie 25.10.2007 SK Tenis Kladno TK Stochov dospělí 03.03.2023
Dihelová Sofie 25.10.2007 SK Tenis Kladno TK Stochov dorost 03.03.2023
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 02.03.2023
Dobroucký Jakub 07.04.2014 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí babytenis 06.03.2023
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK Dolní Benešov TK Hlučín dorost 08.03.2023
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 15.03.2023
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha SK Aritma Praha dorost 07.03.2023
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha LTC Slovan Kladno dospělí 07.03.2023
Dolenský Jakub 30.06.2004 Lokomotiva Beroun TK Bouchalka dospělí 13.03.2023
Dolenský Vojtěch 01.08.2007 Lokomotiva Beroun TK Bouchalka dospělí 13.03.2023
Doležalová Anna 15.08.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Doležel Jiří 13.01.1995 TK Sport Kolovraty Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 15.03.2023
Doleželová Alžběta 02.03.2010 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. dorost 14.03.2023
Doleželová Alžběta 02.03.2010 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 14.03.2023
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005 Pála Vízner Tennis z.s. dospělí 20.03.2023
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dospělí 16.03.2023
Donald Natalie 27.08.2008 TK Olymp Praha TK Ústí n.Labem dospělí 08.03.2023
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TJ Baník Ostrava OKD Městský tenisový klub Karviná dorost 13.03.2023
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2023
Doskočil Martin 01.03.2007 TK Sparta Praha TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2023
Dostál Dominik 29.07.2014 TO Odry TK Bílovec babytenis 10.03.2023
Dostál Ivo 04.04.1977 SK Aritma Praha TK Roja Příbram z.s. dospělí 02.03.2023
Dostál Marek 10.09.1973 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 15.03.2023
Dostál Robin 17.08.2012 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB mladší žactvo 06.03.2023
Dostál Robin 17.08.2012 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 09.03.2023
Dostálová Alexandra 20.04.2005 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno dospělí 09.03.2023
Dostálová Erika 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 09.03.2023
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov TK Kopřivnice z.s. dospělí 08.03.2023
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dorost 06.03.2023
Dostálová Sofie 25.07.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. T.J. Sokol Šumperk mladší žactvo 15.03.2023
Doubková Agáta 03.06.2015 TJ Kralupy TK Tenisek Buštěhrad babytenis 02.03.2023
Doubková Žaneta 16.07.2013 TJ Sokol Dolany, z.s. TJ Kralupy mladší žactvo 09.03.2023
Doucek Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun RADOST Králův Dvůr dorost 13.03.2023
Douděrová Věra 23.04.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 06.03.2023
Doudová Alena 30.11.2002 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 09.03.2023
Drabbová Adriana 22.09.1993 TK Dynamo Hradec Králové Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 06.03.2023
Drábková Aneta 09.10.2004 Tempo Praha Tenis Brandýs n.L. dospělí 14.03.2023
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dospělí 03.04.2023
Drhovská Sára 08.05.2008 Tenis Cibulka TK EMA o.s. dorost 10.03.2023
Drhovská Sára 08.05.2008 Tenis Cibulka TK EMA o.s. dospělí 10.03.2023
Drlík David 25.03.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA starší žactvo 07.03.2023
Drozd Maya 29.07.2004 Kelly Tennis Academy z.s. LTC Humpolec dospělí 13.03.2023
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Říčany TJ Solidarita Praha 10 dospělí 13.03.2023
Druzescu Theo 07.07.2010 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety dorost 16.03.2023
Dub Tadeáš 28.12.2005 SK Žalov T.J. Sokol Lety dorost 14.03.2023
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha TSM Sokol Vysočany dospělí 16.03.2023
Duerl Isabela 21.02.2008 TJ Sokol Vysočany SK Satalice dospělí 17.03.2023
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK AGROFERT Prostějov TO SK Žamberk dospělí 07.03.2023
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 06.03.2023
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko TO SK Žamberk dospělí 09.03.2023
Duchoň Daniel 12.06.2006 ŽLTC Brno TK Pelhřimov dospělí 03.03.2023
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 06.03.2023
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dorost 06.03.2023
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 LTK Liberec LTK Liberec starší žactvo 13.03.2023
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 LTK Liberec LTK Liberec dospělí 13.03.2023
Dunová Andrea 03.11.2011 TJ Solidarita Praha 10 TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 03.03.2023
Durdilová Anna 18.11.2002 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa dospělí 07.03.2023
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TSM Sokol Vysočany dospělí 15.03.2023
Dušák Matěj 16.06.2009 TJ Sokol Kostelec nad Labem Tenis Brandýs n.L. dorost 14.03.2023
Dušátko Jiří 13.08.1973 LTK Liberec LTK Liberec dospělí 20.03.2023
Dušek Lukáš 30.10.2011 TK Neridé TK Radošovice starší žactvo 15.03.2023
Dušková Adéla 09.03.2004 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. SK Štětí dospělí 07.03.2023
Dušková Darina 14.10.2010 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. starší žactvo 09.03.2023
Dušková Diana 21.08.2012 LTC Modřany 2005 TK Olymp Praha mladší žactvo 07.03.2023
Dušková Diana 21.08.2012 LTC Modřany 2005 TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 14.03.2023
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Kvasiny dospělí 08.03.2023
Dvořáček David 02.10.2011 ŽLTC Brno TC Brno. mladší žactvo 06.03.2023
Dvořák David 26.01.2005 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. dospělí 07.03.2023
Dvořák Jakub 06.11.2009 Tenisový klub Studénka z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 09.03.2023
Dvořák Jakub 06.11.2009 Tenisový klub Studénka z.s. Tenisový klub Studénka z.s. starší žactvo 02.03.2023
Dvořák Jonáš 09.05.2011 TK Neridé TK Čelákovice starší žactvo 13.03.2023
Dvořák Mikuláš 01.11.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany Tenis Akademie Bálek, z.s. starší žactvo 08.03.2023
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 15.03.2023
Dvořák Václav 27.11.1977 Slavoj Český Brod TK Čelákovice dospělí 14.03.2023
Dvořáková Denisa 09.01.2010 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK Sezimovo Ústí dorost 14.03.2023
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka TJ Radlice z.s. dospělí 13.03.2023
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Most TK Ústí n.Labem dorost 08.03.2023
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Most TK Ústí n.Labem dospělí 08.03.2023
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha TJ Kralupy dospělí 07.03.2023
Eliáš Daniel 14.06.2011 TK Milo Olomouc SK Véska starší žactvo 20.04.2023
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 07.03.2023
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Kunštát dospělí 06.03.2023
Ernekerová Sára 02.10.2011 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. mladší žactvo 02.03.2023
Ernekerová Sára 02.10.2011 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. starší žactvo 02.03.2023
Ettler Karel 16.11.1974 TK Vimperk TK Prachatice z.s. dospělí 09.03.2023
Eversfield Thomas 07.01.2009 TK Olymp Praha LTC Modřany 2005 dorost 07.03.2023
Fáček Jan 03.08.2005 TJ Spoje Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 09.03.2023
Fadrhonc Lukáš 26.09.2011 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Bakov n.Jiz. mladší žactvo 07.03.2023
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dospělí 07.03.2023
Faltýnek Tomáš 12.03.2004 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dospělí 14.03.2023
Fára Jan 11.03.2006 TJ Radlice z.s. TJ Tatran Střešovice dospělí 07.03.2023
Farajpourova Aináz 17.07.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Sparta Praha mladší žactvo 06.03.2023
Farkaš Lukáš 30.04.2005 Lokomotiva Nymburk TJ LTC Poděbrady dorost 13.03.2023
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dorost 06.03.2023
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dospělí 07.03.2023
FEIGL Bruno 23.11.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany Pála Vízner Tennis z.s. mladší žactvo 26.04.2023
FEIT František 01.10.2010 ŽLTC Brno TK Drnovice starší žactvo 07.03.2023
Feitová Eliška 26.07.2012 ŽLTC Brno ŽLTC Brno mladší žactvo 06.03.2023
Fejfar Barbara 03.09.1979 TKB Hrušovany z.s. TJ Brno-Komín dospělí 01.03.2023
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň TK Sparta Praha starší žactvo 07.03.2023
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC VITON České Budějovice,z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 09.03.2023
Fiala Tomáš 21.12.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 09.03.2023
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 09.03.2023
Fialová Klára 29.03.1998 SK Jundrov Brno SK Jundrov Brno dospělí 14.03.2023
Fidler Tomáš 03.07.2008 Lokomotiva Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 13.04.2023
Fiedler Jiří 14.06.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Kvasiny dospělí 08.03.2023
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 Prazdroj Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 13.03.2023
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 Prazdroj Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 10.03.2023
Fichnová Adéla 08.06.2008 TK Hlučín TC Ostrava Nová Ves dorost 15.03.2023
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 09.03.2023
Filip Kateřina 01.09.1999 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. SK OAZA Praha dospělí 06.03.2023
Filipi Dominika 25.10.2010 SK Tenis Tišnov TJ Kraví Hora Brno dorost 06.03.2023
Filipi Dominika 25.10.2010 SK Tenis Tišnov TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 06.03.2023
Filipová Kateřina 07.04.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 15.03.2023
Filo Daniel 23.04.1995 TK SC OSTRAVA TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2023
Firouzi Anita 01.08.2008 TO Odry TK Bílovec dorost 20.04.2023
Fischer Vladimír 14.10.1982 TC Ostrov TC Ostrov dospělí 07.03.2023
Flaksová Helena 09.05.2011 TK TENNISPOINT FM SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. mladší žactvo 09.03.2023
Fleischmann Jan 25.01.1992 TK Olymp Praha Tempo Praha dospělí 03.03.2023
Fleischmann Jan 18.06.1976 TK Strakonice TK Prachatice z.s. dospělí 08.03.2023
Flekačová Silvie 19.01.2009 TJ Mokrá Hora Tenisový klub Šlapanice starší žactvo 06.03.2023
Flekačová Silvie 19.01.2009 TJ Mokrá Hora Tenisový klub Šlapanice dorost 06.03.2023
Florian Matěj 09.08.2010 TK Kvasiny TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 09.03.2023
Florová Sofie 11.05.2009 TK TILIA Brno TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 17.04.2023
Florová Sofie 11.05.2009 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 09.03.2023
Fojtík Tomáš 07.03.2007 TK Krnov TK Opava dorost 03.03.2023
Foldová Kateřina 02.09.2010 TK Ústí n.Labem TK Most dorost 03.03.2023
Foldová Kateřina 02.09.2010 TK Ústí n.Labem TK Most starší žactvo 03.03.2023
Forejtek Jonáš 10.03.2001 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dospělí 15.03.2023
Forejtková Esmira 05.04.2013 SK Aritma Praha TJ Sokol Liboc mladší žactvo 16.03.2023
Fortelková Karolína 22.04.2008 TCD Donovalská Lokomotiva Beroun dospělí 07.03.2023
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. mladší žactvo 13.03.2023
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. starší žactvo 13.03.2023
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Sokol Vysočany Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 09.03.2023
Freiberg Radim 12.12.1975 TJ Tatran Střešovice Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 16.03.2023
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Sokol Vysočany TSM Sokol Vysočany dorost 09.03.2023
Frelichová Elena 24.03.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice minitenis 03.03.2023
Fridrich Radim 08.09.2008 TK Kyjov TK Kyjov dorost 01.03.2023
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Horní Měcholupy TK Horní Měcholupy dospělí 14.03.2023
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Horní Měcholupy TK Neridé dorost 14.03.2023
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dospělí 14.03.2023
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Neridé dorost 14.03.2023
Frojdová Jana 24.03.1986 TC VŠ Praha Lokomotiva Beroun dospělí 13.03.2023
Frömmel Tomáš 04.05.1989 LTC Slovan Kladno LTC Slovan Kladno dospělí 14.03.2023
Frühaufová Nela 27.08.2009 LTC Modřany 2005 Sokol Chuchle dospělí 08.03.2023
Frühaufová Nela 27.08.2009 LTC Modřany 2005 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 09.03.2023
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TJ Spoje Praha TK AGROFERT Prostějov dorost 08.03.2023
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TJ Spoje Praha TK AGROFERT Prostějov dorost 08.03.2023
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. TJ Spoje Praha dospělí 03.03.2023
Fuciman Michal 09.04.2013 TOPTENNIS club SKT Frýdlant n.O. mladší žactvo 13.03.2023
Fuchsík Jakub 09.07.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava starší žactvo 14.03.2023
Fuková Ines 10.05.2005 LTK Klatovy LTC Rudná dospělí 06.03.2023
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 07.03.2023
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 11.03.2023
Gajdůšková Magdaléna 30.10.2003 TJ TK Neratovice Sokol Libiš dospělí 17.03.2023
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava dospělí 15.03.2023
Gao TianLe 02.04.2013 TLC Sport,z.s. SK Aritma Praha mladší žactvo 09.03.2023
Gao Tianshuo 02.10.2010 TLC Sport,z.s. SK Aritma Praha starší žactvo 09.03.2023
Gardea Adam 20.10.2009 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. starší žactvo 06.03.2023
Gašicová Kateřina 24.04.2003 TK Semily TK Semily dospělí 08.03.2023
Gerber Nicholas 22.05.2008 VŠTJ Technika Praha strojní LTC Beroun, z.s. dorost 14.03.2023
Gerišer David 25.02.2011 TO TJ Svitavy TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 09.03.2023
Gestinger Adam 09.05.2003 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 16.03.2023
Glazarová Anna 31.07.2009 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Goldmanová Kamila 06.01.1998 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 16.03.2023
Gööz Tomáš 30.03.1979 Tatran Brno Kohoutovice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 13.03.2023
Gralton Cerys 01.02.2014 SK HIT Hradec Králové z.s. TK Hlinsko babytenis 08.03.2023
Graman Miroslav 11.06.1968 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 03.03.2023
Gregor David 19.06.2006 TK Lány TK Stochov dorost 03.03.2023
Gregor Petr 21.10.1977 TCV Strání TC Bajda Kroměříž dospělí 07.03.2023
Grénarová Eliška 27.05.2013 TK Milo Olomouc LTC Velen Boskovice starší žactvo 02.03.2023
Groh Petr 01.08.2001 TJ Slavoj Velké Pavlovice Univerzita Brno-zrušen dospělí 06.03.2023
Gross Filip 07.04.1997 Gross Tenis Club Nová Ves, z.s. Gross Tenis Club Nová Ves, z.s. dospělí 13.03.2023
Gruberová Tereza 21.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dospělí 07.03.2023
Grün Vojtěch 30.08.2003 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. STK Okříšky dospělí 06.03.2023
Grünová Eliška 18.11.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Sokol Jemnice dospělí 13.03.2023
Grünová Eliška 18.11.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 14.03.2023
Guerra Feijó Tomáš 06.02.2011 SK Aritma Praha SK Aritma Praha starší žactvo 13.03.2023
Gula Pavel 07.04.2004 Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot dospělí 09.03.2023
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dospělí 13.03.2023
Gutul Amadei 05.12.2003 Tenis DLI Kladno LTC Slovan Kladno dospělí 13.03.2023
Gvoždová Adéla 22.08.2012 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 07.03.2023
Habánová Kateřina 01.12.2005 LTC Podolí Praha SK OAZA Praha dorost 20.03.2023
Hádlík Jiří 06.02.2010 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 09.03.2023
Hadrabová Radka 07.01.2011 Tenis Dobříš Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 13.03.2023
Hais Jan 02.06.2005 TJ Spoje Praha Sokol Libiš dospělí 17.03.2023
Hájek Jeremiáš 16.05.2011 TK Choceň LTC Vysoké Mýto mladší žactvo 06.03.2023
Hájek Oliver George 22.07.2013 SKT Frýdlant n.O. SKT Frýdlant n.O. mladší žactvo 03.03.2023
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 07.03.2023
Hájíčková Barbora 28.03.1991 TC Týn nad Vltavou TK Zliv dospělí 15.03.2023
Hájková Laura 28.11.2009 SKT Frýdlant n.O. SKT Frýdlant n.O. dorost 03.03.2023
Hájková Sofie 10.07.2010 TK Neridé Sokol Petrovice starší žactvo 13.03.2023
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 08.03.2023
Halfarová Eva 04.03.2011 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Halml Tomáš 20.12.2013 TK Horažďovice TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 14.03.2023
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 13.03.2023
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 13.03.2023
Hálová Anna 13.07.2009 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. TK PTA Kolín starší žactvo 08.03.2023
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno Tenis DLI Kladno dospělí 06.03.2023
Hamouz Pavel 11.05.2015 Sokol Řeporyje TJ Radlice z.s. babytenis 13.03.2023
Hamouz Petr 24.05.2012 Sokol Řeporyje TJ Radlice z.s. starší žactvo 13.03.2023
Hampl Richard 04.06.2016 TK Sparta Praha Sokol Říčany babytenis 08.03.2023
Handlová Kristýna 03.10.2015 TJ Kralupy TK Tenisek Buštěhrad babytenis 07.03.2023
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha TK Žatec dorost 09.03.2023
Hanke Max 09.05.2007 TJ Sokol Vysočany LTC Podolí Praha dospělí 13.03.2023
Hanzalová Natálie 19.12.2014 LTC VITON České Budějovice,z.s. LTC Velešín z.s. babytenis 16.03.2023
Hanzelková Adéla 27.04.2009 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 09.03.2023
Hanzlík Lukáš 30.03.2000 TK Chomutov TC Ostrov dospělí 08.03.2023
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s. Rožnovský tenisový klub dorost 13.03.2023
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 09.03.2023
Häring Oliver 11.10.2006 TK Hovorčovice Sokol Čimice dospělí 09.03.2023
Häring Oliver 11.10.2006 TK Hovorčovice Sokol Čimice dorost 09.03.2023
Hašek Jakub 14.02.2004 ASK Lovosice TJ Sokol Třebenice dospělí 07.03.2023
Havelka Petr 26.09.1995 Tělocvičná jednota Sokol Osek Tělocvičná jednota Sokol Osek dospělí 06.03.2023
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín starší žactvo 06.03.2023
Havlásek Vojtěch 29.11.2011 TC Dvůr Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 06.03.2023
Havlíček Květoslav 05.05.1971 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary dospělí 16.03.2023
Havlíčková Beáta 08.02.2002 TK Louny TK Louny dospělí 13.03.2023
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dospělí 07.03.2023
Havlová Barbora 19.12.2003 F.H.TK Dobřichovice Tenisový klub Černošice dospělí 08.03.2023
Havlovicová Kateřina 07.06.2008 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov dospělí 13.03.2023
Havránková Sofie 24.11.2011 Sokol Libiš TO SK Mělník mladší žactvo 14.04.2023
Hawasi Roman 01.02.1962 TC VITALITY Březnice TK Březnice dospělí 09.03.2023
Hayek Denis 11.02.2014 LTK Liberec TK Sparta Praha babytenis 03.03.2023
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 06.03.2023
Hečková Karolína 05.08.1986 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 09.03.2023
Hegner Karel 08.03.1985 SHARK Brno SHARK Brno dospělí 17.03.2023
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 08.03.2023
Heinzová Izabela 11.12.2002 Pašťa tenis, z.s. Pašťa tenis, z.s. dospělí 13.03.2023
Herbolt Jan 07.03.2009 LTK Klatovy LTC Sušice starší žactvo 20.03.2023
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 01.03.2023
Herman Lukáš 19.07.2011 SK Vitality Slezsko o.s. SKT Frýdlant n.O. starší žactvo 16.03.2023
Hermanová Dita 31.03.2001 TK Drnovice TK Vyškov dospělí 15.03.2023
Hernych Jan 26.02.2012 Sokol Dolní Počernice z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 13.03.2023
Hertlová Izabela 16.10.2013 I.ČLTK Praha TJ Sokol Liboc starší žactvo 06.03.2023
Hertlová Izabela 16.10.2013 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 07.03.2023
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha starší žactvo 14.03.2023
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 13.03.2023
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. dorost 13.03.2023
Hipšrová Magdaléna 19.06.2008 BLTC Brno TJ Brno-Komín dorost 02.03.2023
Hladíková Alexandra 19.10.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Tempo Praha starší žactvo 14.04.2023
Hladíková Emma 19.03.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 09.03.2023
Hladká Klára 14.02.2011 TK Havířov, z.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 09.03.2023
Hladová Johanka 14.01.2014 Tempo Praha SK Aritma Praha babytenis 14.03.2023
Hlaváč Pavel 19.07.2012 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 07.03.2023
Hlavačka Martin 20.12.1999 SK JC Sport Opava TK Města Bučovice dospělí 13.03.2023
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé LTC Rudná dospělí 14.03.2023
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně Sokol TK Kaplice dorost 08.03.2023
Hlavnička Tomáš 08.11.2011 Jiskra Bechyně Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. mladší žactvo 14.03.2023
Hlavnička Tomáš 08.11.2011 Jiskra Bechyně Sokol TK Kaplice starší žactvo 08.03.2023
Hlistová Eliška 19.10.2011 TK TENNISPOINT FM SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. mladší žactvo 03.03.2023
Hloupá Karolína 17.06.2008 TK Komárov TC Komárov, z.s. dospělí 24.03.2023
Hloušek Dominik 02.06.1996 TK Blansko Sokol Letovice dospělí 08.03.2023
Hlučil Lukáš 25.04.2014 Sokol Brno Žabovřesky BLTC Brno babytenis 03.03.2023
Hnát Samuel 29.01.2009 TK Kaznějov TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 07.03.2023
Hofman Patrik 18.12.2012 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce mladší žactvo 15.03.2023
Hofman Tadeáš 06.09.2007 TJ Sokol Vysočany TK Stochov dospělí 16.03.2023
Hofman Tadeáš 06.09.2007 TJ Sokol Vysočany Lokomotiva Praha dorost 16.03.2023
Hofmanová Hana 01.09.2004 TK Stochov Lokomotiva Praha dospělí 16.03.2023
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dospělí 19.04.2023
Holeček Jakub 26.10.2007 TK Čelákovice Spartak Hořovice dospělí 06.03.2023
Holický Matěj 31.01.2007 VŠTJ Technika Praha strojní LTC Beroun, z.s. dorost 14.03.2023
Holický Prokop 23.01.2010 TK Hanspaulka VŠTJ Technika Praha strojní starší žactvo 13.03.2023
Holík Jakub 22.08.2007 HTK Třebíč TK Moravský Krumlov z.s. dospělí 19.04.2023
Hollandrová Aneta 25.01.2009 TJ Spoje Praha TK Hovorčovice dorost 28.03.2023
Holler Jaroslav 19.03.2014 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. babytenis 14.03.2023
Holomečková Nikola 12.05.2013 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 15.03.2023
Holomek Aleš 09.10.2014 Sokol Lanžhot TC BORS CLUB babytenis 06.03.2023
Holovská Nina 10.10.1975 TK Horní Měcholupy I. ČLTPK Čerčany dospělí 14.03.2023
Holub Jakub 08.01.2008 TK Slavia Plzeň TK Horní Měcholupy dospělí 17.03.2023
Holub Jakub 08.01.2008 TK Slavia Plzeň TK Horní Měcholupy dorost 17.03.2023
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2023
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 07.03.2023
Holubová Eliška 12.09.2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Pelhřimov starší žactvo 09.03.2023
Holubová Eliška 12.09.2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. LTC Tábor 1903 dorost 13.03.2023
Holý Tomáš 26.02.2008 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 13.03.2023
Homola Jiří 10.12.2009 TK Brno Bosonohy,z.s. Mosilana Brno starší žactvo 06.03.2023
Homola Martin 29.10.2010 LTC Slaný LTC Slovan Kladno starší žactvo 13.03.2023
Homola Michal 01.05.2012 TK EZE Olomouc z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. mladší žactvo 13.03.2023
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2023
Homolová Kateřina 08.06.2006 TK Brno Bosonohy,z.s. Tatran Starý Lískovec dorost 06.03.2023
Hönigová Sandra 15.05.1996 TK AGROFERT Prostějov TK Kunštát dospělí 13.03.2023
Hönschová Josefína 25.03.2010 TK Gymnázium Uničov TK Havířov, z.s. starší žactvo 09.03.2023
Honzíková Barbora 14.02.2008 TK Strakonice TK Vimperk dospělí 09.03.2023
Hora Martin 27.06.1969 Sportcentrum Uhříněves Sportcentrum Uhříněves dospělí 08.03.2023
Horáček Dominik 04.01.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 06.03.2023
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dorost 07.03.2023
Horáčková Terezie 08.03.2011 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 23.03.2023
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha TCEN Hrádek nad Nisou dorost 02.03.2023
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 02.03.2023
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2023
Horák Tomáš 09.01.1998 TK Písek TJ Blatná dospělí 03.03.2023
Horák Vítek 06.07.2002 Pliskova Tennis Academy-Říčany Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2023
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 06.03.2023
Horáková Renata 09.01.2009 TJ Sokol Vysočany TSM Sokol Vysočany starší žactvo 06.03.2023
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2023
Horanský Filip 07.01.1993 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 15.03.2023
Horník Jiří 25.01.1961 Sokol Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 22.03.2023
Horská Karolína 27.08.1985 Lokomotiva Praha TK Montáže, z.s. dospělí 10.03.2023
Horský Tobiáš 22.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 02.03.2023
Hortíková Barbora 05.10.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. dorost 19.04.2023
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenisový klub Studénka z.s. TK SC OSTRAVA dospělí 15.03.2023
Horvát Jan 18.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Březnice dorost 15.03.2023
Horvath Vojtěch 15.08.2010 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Hořavková Sabina 18.02.2013 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 02.03.2023
Hostáková Julie 21.04.2007 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dorost 13.03.2023
Hošek Marian 23.08.2010 Tennis club Litomyšl, z.s. TK Ústí n. Orlicí starší žactvo 06.03.2023
Hošpes Jonáš 09.11.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s. LTC Beroun, z.s. dorost 09.03.2023
Hošpes Matyáš 04.08.2008 LTC Beroun, z.s. LTC Beroun, z.s. dospělí 09.03.2023
Houška Jan 06.09.2012 TLC Sport,z.s. SK Aritma Praha mladší žactvo 09.03.2023
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice Pliskova Tennis Academy-Říčany dospělí 03.03.2023
Hozmanová Nella 01.04.2011 LTC Houštka LTC Houštka mladší žactvo 15.03.2023
Hozmanová Nella 01.04.2011 LTC Houštka LTC Houštka starší žactvo 15.03.2023
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Radošovice LTC Houštka dospělí 11.04.2023
Hrabálková Lucie 26.04.2010 LTC Vysoké Mýto TK Choceň dorost 06.03.2023
Hrach Václav 22.04.1974 Spartak Hořovice Lokomotiva Zdice dospělí 15.03.2023
Hrachová Vendula 17.06.2001 Spartak Hořovice Lokomotiva Zdice dospělí 15.03.2023
Hrazdil Jan 04.03.2005 I.ČLTK Praha TK Zlín dospělí 06.03.2023
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov, z.s. Městský tenisový klub Karviná dospělí 13.03.2023
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov, z.s. Městský tenisový klub Karviná dorost 13.03.2023
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2023
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 06.03.2023
Hrdinová Anna 24.04.2009 SK OAZA Praha SK OAZA Praha starší žactvo 06.03.2023
Hrdlička Michal 20.06.2012 TO TJ Tesla Pardubice LTC Pardubice mladší žactvo 01.03.2023
Hrdlička Miroslav 23.02.2009 TK Gymnázium Uničov TK Milo Olomouc starší žactvo 09.03.2023
Hrdličková Adéla 01.03.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 06.03.2023
Hrdličková Adéla 01.03.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 06.03.2023
Hrnčířová Barbora 03.10.2015 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. babytenis 20.04.2023
Hromek Denis 25.10.2012 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. mladší žactvo 15.03.2023
HRON Dominik 20.05.2014 Sokol Petrovice TO Bohemians Praha babytenis 07.03.2023
Hron Lukáš 13.03.2011 I.ČLTK Praha TSM Sokol Vysočany starší žactvo 08.03.2023
Hronovský Adam 25.02.2005 HTK Třebíč TK Třebíč dorost 12.04.2023
Hrubeš Jan 05.09.2009 Sokol Čimice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. dorost 14.03.2023
Hrubý Filip 09.05.2014 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 14.03.2023
Hrubý Jakub 30.07.2013 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha mladší žactvo 16.03.2023
Hrubý Matouš 29.12.1999 Jiskra Velké Březno Jiskra Velké Březno dospělí 06.03.2023
Hrudka Jan 17.06.2008 TK SK Kladno, z.s. TK SK Kladno, z.s. dorost 13.03.2023
Hruška Josef 22.03.1974 TK Týnec nad Sázavou TJ Sokol Jílové TK dospělí 15.03.2023
Hrušková Beáta 16.10.2012 SK Újezd Praha 4, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 17.03.2023
Hrušková Pavlína 13.07.1977 TK Benešov TK Týnec nad Sázavou dospělí 13.03.2023
Hrůza Stanislav 08.01.1990 ASK Lovosice TJ Sokol Třebenice dospělí 15.03.2023
Hrůza Štěpán 12.04.2009 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno starší žactvo 06.03.2023
Hudeček Aleš 12.02.1976 TK Start Praha-Topolka TJ Kavalier Sázava dospělí 25.04.2023
Hugová Kateřina 07.07.2012 LTC Modřany 2005 TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 10.03.2023
Hujo Ondřej 05.10.2004 TK Ústí n.Labem TK Ústí n.Labem dospělí 10.03.2023
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice z.s. Lokomotiva Praha dorost 14.03.2023
Hůlová Veronika 22.08.2007 TK Most LTC Beroun, z.s. dorost 07.03.2023
Huňáčková Nikol 05.05.2012 TK Neridé Sokol Petrovice starší žactvo 10.03.2023
Hurnicka Kristyna 26.07.2007 TC Komárov, z.s. TC Komárov, z.s. dospělí 06.03.2023
Hušková Karolína 24.10.2007 TK Dynamo Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 06.03.2023
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 10.03.2023
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dospělí 13.03.2023
Hybnerová Nela 27.02.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice starší žactvo 13.03.2023
Hybnerová Nela 27.02.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 02.03.2023
Chaloupka Adam 22.11.1999 SK HIT Hradec Králové z.s. SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 13.03.2023
Chaloupka Jindřich 12.02.1985 TK Žatec TK Žatec dospělí 18.04.2023
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s. TK Slavia Orlová dorost 10.03.2023
Charvát Matěj 21.03.2006 LTK TEPLICE o.s. Tělocvičná jednota Sokol Osek dospělí 06.03.2023
Charvátová Nela 26.06.2006 TK Most LTK Liberec dorost 06.03.2023
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Sparta Praha TK Hanspaulka dospělí 20.04.2023
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín TC Bajda Kroměříž dospělí 07.03.2023
Chodura Sebastian 31.01.2007 I.ČLTK Praha TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2023
Chodura Sebastian 31.01.2007 I.ČLTK Praha Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2023
Chovanec Adam 19.09.1999 Slovan Hodonín TC Komárov, z.s. dospělí 06.03.2023
Chovanec Martin 16.09.1994 Slovan Hodonín SPORTTENIS dospělí 14.03.2023
Chovanec Samuel 06.03.2009 SK Uherský Brod Jiskra Otrokovice starší žactvo 02.03.2023
Chovanec Samuel 06.03.2009 SK Uherský Brod Jiskra Otrokovice dorost 02.03.2023
Chromá Nikol 10.06.2009 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. starší žactvo 14.03.2023
Chupíková Charlotte 27.09.2014 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí babytenis 06.03.2023
Chvapil Viktor 11.08.2004 Lokomotiva Praha TK SK Kladno, z.s. dospělí 13.03.2023
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 06.03.2023
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TJ Brno-Komín dospělí 02.03.2023
Ihnaťuková Solomija 19.02.2008 SK Aritma Praha TJ Kralupy dospělí 14.03.2023
Irahola Natalie 23.07.2009 SK HAMR, z.s. TC ESO Praha z.s. dorost 02.03.2023
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 07.03.2023
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 02.03.2023
Irgl Viktoria 28.02.2014 TOPTENNIS club SKT Frýdlant n.O. babytenis 09.03.2023
Ischenko Zlata 16.06.2012 SK Újezd Praha 4, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 17.03.2023
Ivančáková Petra 24.11.2009 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice starší žactvo 06.03.2023
Ivanová Stella 16.09.2010 TC BORS CLUB TK Kunštát dospělí 06.03.2023
Jacobson Nikolas 24.03.2008 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 14.03.2023
Jač Ladislav 11.05.1976 Slavia VŠST Liberec Slovan Liberec dospělí 24.04.2023
Jadlovský Jan 05.03.2003 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 09.03.2023
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dospělí 06.03.2023
Jahodová Sandra 31.05.2006 TK Písnice Spartak Průhonice dospělí 09.03.2023
Jakimič Luke 11.07.2013 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. mladší žactvo 13.03.2023
Jakimič Luke 11.07.2013 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. starší žactvo 13.03.2023
Jakimičová Lanna 22.11.2007 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dospělí 13.03.2023
Jakimičová Lanna 22.11.2007 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 13.03.2023
Jakůbková Nelly 27.07.2010 TK Kopřivnice z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 10.03.2023
Jakůbková Nelly 27.07.2010 TK Kopřivnice z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 10.03.2023
Jakubů Marie 16.02.2007 TK Lomnice n.Pop. TK Semily dospělí 03.03.2023
Jámborová Ema 28.09.2010 LOB S.A. Bohnice, z.s. TK Písnice dorost 22.03.2023
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2023
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko TC BORS CLUB starší žactvo 06.03.2023
Janda Jan 18.08.2010 T.J. Sokol Lety T.J. Sokol Lety starší žactvo 24.04.2023
Janda Michal 06.11.2008 T.J. Sokol Lety T.J. Sokol Lety dospělí 24.04.2023
Jandačková Vera 30.12.1982 TC BIOCEL Vratimov z.s. TJ Baník Ostrava OKD dospělí 20.03.2023
Jandejsková Kateřina 23.02.2010 MTenis sport z.s. LTC Litvínov starší žactvo 08.03.2023
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s. TC Spořilov Praha dospělí 02.03.2023
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 07.03.2023
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dospělí 27.04.2023
Janečková Lilien 06.11.2011 LTC Starý Kolín Sparta Kutná Hora mladší žactvo 15.03.2023
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dorost 10.03.2023
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dospělí 10.03.2023
Janischová Dagmar 26.12.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 13.03.2023
Jániš Filip 11.06.2013 TK Olymp Praha DTK Skuteč starší žactvo 15.03.2023
Janota Jan 17.02.2009 TJ Blatná SK TK Vodňany starší žactvo 08.03.2023
Janouch Josef 04.05.2011 Slavoj Český Brod Wilson tenis centrum z.s. mladší žactvo 13.03.2023
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK AGROFERT Prostějov LTK Klatovy dospělí 02.03.2023
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK AGROFERT Prostějov LTK Klatovy dorost 02.03.2023
Janoušková Michaela 26.04.2012 TK Škoda Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň mladší žactvo 27.03.2023
Janoušková Nela 30.09.2009 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 06.03.2023
Janoviak Tobias 18.02.2013 TK TENNISPOINT FM TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 14.03.2023
Janovský Lukáš 16.04.2001 Tenis Semice a.s. 1.TK Pacov dospělí 08.03.2023
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín HTK Třebíč dorost 08.03.2023
Janulíková Jasmína 16.03.2015 I.ČLTK Praha SK Satalice babytenis 07.03.2023
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK Sezimovo Ústí TK Pelhřimov starší žactvo 03.03.2023
Jarešová Iva 23.10.1986 TK Brno Bosonohy,z.s. SHARK Brno dospělí 13.03.2023
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Sokol Říčany Sokol Říčany dospělí 08.03.2023
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Sokol Říčany Sokol Říčany dorost 08.03.2023
Jaroš Jakub 21.05.2008 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. dorost 15.03.2023
Jaszová Sofie 20.03.2007 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany dorost 14.03.2023
Jaškova Tereza 25.03.2010 Tennis club Litomyšl, z.s. Spartak Polička starší žactvo 06.03.2023
Javůrek Tomáš 04.07.2013 TC-MJ TENIS Líšeň SHARK Brno mladší žactvo 03.03.2023
Ječmínek Tobiáš 13.06.2014 LTC Modřany 2005 TK Sparta Praha babytenis 16.03.2023
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 13.03.2023
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 10.03.2023
Jedounová Kristýna 07.09.2005 TK Spartak Jihlava Sokol Jemnice dospělí 13.03.2023
Jedrzejczak Jakub 18.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2023
Jelen Martin 09.04.1981 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 06.03.2023
Jelínek Matouš 07.09.2006 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Ondřejov dospělí 13.03.2023
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Olymp Praha Sparta Kutná Hora dospělí 15.03.2023
Jelínková Anna 31.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. HTK Třebíč dospělí 15.03.2023
Jelínková Anna 31.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. HTK Třebíč dorost 15.03.2023
Jelínková Johana 23.09.2008 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. dorost 10.03.2023
Jelínková Nicol 10.11.2008 LTC Starý Kolín Slavoj Český Brod dorost 08.03.2023
Jeriová Nikola 16.01.2007 TK Kruh Sokol Horní Branná dospělí 06.03.2023
Jerman Vojtěch 07.12.2012 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy mladší žactvo 07.03.2023
Jersáková Julie 20.02.2012 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 13.03.2023
Jeřábková Alice 21.07.2007 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno dorost 06.03.2023
Jeřábková Zuzana 09.05.2003 TO Sokol Nehvizdy TO Sokol Nehvizdy dospělí 13.03.2023
Jetel Michal 14.01.1996 LTC Houštka Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 14.03.2023
Ježek Martin 18.05.1985 TJ Sokol Rudice, z.s. TJ Sokol Rudice, z.s. dospělí 14.03.2023
Ježek Vlastimil 21.05.1974 TGC Kunratice TK Konstruktiva, z.s. dospělí 22.03.2023
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec Start Liberec dorost 14.03.2023
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec Start Liberec dospělí 14.03.2023
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 10.03.2023
Jílková Ema 08.06.2008 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK Prachatice z.s. dospělí 13.03.2023
Jindra Jakub 02.06.2005 TJ Brno-Komín Tatran Starý Lískovec dorost 13.03.2023
Jindra Jakub 02.06.2005 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno dospělí 13.03.2023
Jindra Jan 06.11.2009 TJ Lázně Bělohrad TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 10.03.2023
Jindrová Anna 06.11.2009 TC Dvůr Králové, z.s. Lokomotiva Trutnov starší žactvo 10.03.2023
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 02.03.2023
Jiráková Sofie 01.08.2012 I.ČLTK Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 15.03.2023
Jirásek Milan 31.07.2008 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dorost 27.03.2023
Jirmus Radim 28.11.1997 TK Sport Kolovraty Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 14.03.2023
Jiříčková Anna 21.04.2005 TJ Tatran Střešovice TJ Sokol Hostivice dospělí 07.03.2023
Jordán Matěj 19.12.2009 TK Dolní Benešov TK Hlučín starší žactvo 07.03.2023
Josifková Emma 29.12.2012 TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 13.03.2023
Jougl Matyáš 21.04.2011 Slavoj Český Brod TK Neridé mladší žactvo 09.03.2023
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha TK Olymp Praha starší žactvo 02.03.2023
Juliš Tomáš 03.01.2013 Slovan Liberec TK Rochlice Liberec mladší žactvo 16.03.2023
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 10.03.2023
Juračková Sofie 14.08.2012 SKT Planá n.Luž. Tenis Tábor starší žactvo 14.03.2023
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 15.03.2023
Juráň Štěpán 10.01.2012 TJ Sokol Vizovice TJ Zbrojovka Vsetín mladší žactvo 14.03.2023
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov dospělí 15.03.2023
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 07.03.2023
Jurka Tomáš 21.12.2009 Tatran Starý Lískovec Sokol Čebín starší žactvo 08.03.2023
Jurková Kristýna 19.04.1997 TENIS SLOVÁCKO z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 06.03.2023
Jurnečka Štěpán 19.02.2006 LTK TEPLICE o.s. LTC Panorama Teplice dorost 10.03.2023
Jurnečka Štěpán 19.02.2006 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. dospělí 10.03.2023
Jusková Dagmar 22.04.2004 SLOVAN HRANICE, z.s. TK TILIA Brno dospělí 06.03.2023
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 10.03.2023
Kačín Lukáš 29.07.2014 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha babytenis 14.03.2023
Kačín Ondřej 30.07.2011 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha mladší žactvo 14.03.2023
Kafka Jakub 30.11.2008 Slavoj Český Těšín TC Třinec dorost 07.03.2023
Kafka Michal 22.05.2011 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 14.03.2023
Kahounová Sofie 27.12.2015 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 06.03.2023
Kalavská Karin 25.11.2009 SK JC Sport Opava SK Vitality Slezsko o.s. starší žactvo 07.03.2023
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha TSM Sokol Vysočany dospělí 16.03.2023
Kaljkovičová Dagmar 04.10.1996 TCG Karlovy Vary VŠTJ Ekonom Praha dospělí 06.03.2023
Kalle Nicholas 27.04.2007 Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod dorost 14.03.2023
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TK SC OSTRAVA TK SC OSTRAVA dorost 09.03.2023
Kalousková Eliška 03.06.2013 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB mladší žactvo 03.03.2023
Kalousková Eliška 03.06.2013 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno starší žactvo 06.03.2023
Kalvoda Robert 03.05.1971 TC Komárov, z.s. Mosilana Brno dospělí 07.03.2023
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Na Dolině o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2023
Kankarová Lucia 24.02.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Kaňková Natálie 20.12.2003 TK Roudnice n.L. TO SK Mělník dospělí 02.03.2023
Kaprál Filip 04.04.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov dorost 06.03.2023
Kaprál Filip 04.04.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov starší žactvo 06.03.2023
Karásek Josef 25.05.2010 TO SK Mělník LTK TEPLICE o.s. starší žactvo 13.03.2023
Karlíková Magdalena 26.11.2012 CTA Rudná TK Stochov mladší žactvo 13.03.2023
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Beroun dospělí 10.03.2023
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Beroun dorost 10.03.2023
Kaška Jiří 15.08.2009 TK Český Krumlov Sokol TK Kaplice dorost 14.03.2023
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SKT Frýdlant n.O. dorost 06.03.2023
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno TJ Brno-Komín dorost 07.03.2023
Kašprišin Beata 02.09.2011 TC Dvůr Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 09.03.2023
Kazík Martin 23.09.2009 Tenisový klub Šternberk, z.s. Tenisový klub Studénka z.s. starší žactvo 13.03.2023
Kec Martin 17.06.1973 TO Staré Splavy TK Doksy dospělí 17.03.2023
Kellner Jan 13.09.1982 Kelly Tennis Academy z.s. LTC Humpolec dospělí 13.03.2023
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno. TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 02.03.2023
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice TK Most dospělí 13.03.2023
KETTNER Tadeas 13.04.2008 LTC Slovan Kladno Tenis DLI Kladno dospělí 25.04.2023
Khýr Kateřina 18.01.2013 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov mladší žactvo 13.03.2023
Kij Miroslav 15.11.1980 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 09.03.2023
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 18.04.2023
Kincl Martin 10.07.1972 Lokomotiva Beroun Lokomotiva Beroun dospělí 24.03.2023
Kindl Samuel 01.01.2012 TJ Lázně Bělohrad Slavoj Žiželice starší žactvo 03.03.2023
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Znojmo SK Tenis Tišnov mladší žactvo 22.03.2023
Klačková Denisa 13.10.2012 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 07.03.2023
Klar Dominik 09.04.2011 SK Vitality Slezsko o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 06.03.2023
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 16.03.2023
Klein Lukáš 22.03.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 19.04.2023
Klein Robert 29.11.1976 TJ Sokol Ústí n.L. TK Praga-Vysočany dospělí 07.03.2023
Kleisnerová Jana 22.04.1999 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 06.03.2023
Klementová Ingrid 29.01.1990 TK Krásné Březno TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 07.03.2023
Klementova Veronika 14.02.2014 TO TJ Tesla Pardubice TK Hlinsko babytenis 08.03.2023
Klíma Jakub 22.05.2007 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 14.03.2023
Klimas Jan 05.11.2006 TK AGROFERT Prostějov TK AGROFERT Prostějov dorost 02.03.2023
Klimas Jan 05.11.2006 TK AGROFERT Prostějov TC Třinec dospělí 03.03.2023
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2023
Klimeš Prokop 04.08.2005 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 14.03.2023
Klimeš Prokop 18.06.2007 Sokol Letovice TK Kunštát dorost 06.03.2023
Klimešová Barbora 01.02.2010 Sokol Letovice TK Kunštát dorost 06.03.2023
Klimešová Barbora 01.02.2010 Sokol Letovice TK Kunštát starší žactvo 06.03.2023
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 14.03.2023
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha LTC Svoboda Praha dospělí 13.03.2023
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 10.03.2023
Kloubek Lukáš 14.04.2011 TK Sezimovo Ústí SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 14.03.2023
Klusáčková Barbora 20.07.2011 TO TJ Tesla Pardubice I.ČLTK Praha mladší žactvo 07.03.2023
Knesl David 29.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Třinec dospělí 08.03.2023
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 13.03.2023
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy TK Lokomotiva Plzeň z.s. starší žactvo 14.03.2023
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko dorost 02.03.2023
Kobilík Václav 25.09.1998 TO VOKD Ostrava-Poruba TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 01.03.2023
Koc Rafael 31.10.2011 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov starší žactvo 06.03.2023
Koc Rafael 31.10.2011 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dorost 09.03.2023
Kocík Jiří 27.01.1977 TJ Břevnov TJ Břevnov dospělí 14.03.2023
Kočíková Bára 22.09.2010 SK Tenis Tišnov Sokol Čebín starší žactvo 13.03.2023
Kodada Jan 23.06.2009 Pála Vízner Tennis z.s. SK Meteor Praha starší žactvo 15.03.2023
Kodadová Natálie 04.07.2011 Jiskra Bechyně TK Milevsko, z.s. mladší žactvo 06.03.2023
Kodešová Iva 31.03.1973 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 02.03.2023
Kodešová Klára 28.05.2006 TJ Sokol Vysočany TJ Radlice z.s. dospělí 09.03.2023
Kofroň Štěpán 05.10.2007 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota Slavoj Stod dospělí 13.03.2023
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 10.03.2023
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín starší žactvo 14.03.2023
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Gymnázium Uničov dorost 02.03.2023
Kochová Kateřina 14.04.2005 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 17.03.2023
Kolář Martin 01.06.1997 TK Česká Skalice TK Česká Skalice dospělí 08.03.2023
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň dorost 02.03.2023
Kolářová Jolana 17.12.2006 Tennis club Litomyšl, z.s. TO TJ Svitavy dospělí 10.03.2023
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Olymp Praha TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 23.03.2023
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM Spoje Praha SK HAMR, z.s. dospělí 21.04.2023
Komárek Matěj 08.01.2014 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2023
Komárková Adéla 21.04.2011 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 07.03.2023
Komárková Sophie Ellen 13.08.2011 SK Tenis Ještěd, z.s. LTC Bakov n.Jiz. mladší žactvo 16.03.2023
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2023
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dorost 08.03.2023
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno. ŽLTC Brno dorost 07.03.2023
Koníček Lukáš 14.05.1985 Sokol Libiš Tenis Brandýs n.L. dospělí 16.03.2023
König Robert 19.02.1990 Sokol Brno Žabovřesky Sokol Brno Žabovřesky dospělí 24.04.2023
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TJ Břevnov TJ Břevnov dospělí 13.03.2023
Kopečková Barbora 27.04.2000 Start Brno TJ Brno-Komín dospělí 15.03.2023
Kopřiva Matěj Josef 24.09.2005 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. dospělí 03.03.2023
Kopřiva Zdeněk 28.12.1996 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 14.03.2023
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy LTC Houštka dospělí 15.03.2023
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy TSM Sokol Vysočany dorost 16.03.2023
Kordiovský Tomáš 16.09.2008 SK Jundrov Brno Start Brno dorost 08.03.2023
Korec Jakub 28.12.2005 TK Start Praha-Topolka TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dorost 09.03.2023
Korolenko Kirill 20.06.2008 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 08.03.2023
Korolenko Kirill 20.06.2008 TK Sparta Praha TK Horní Měcholupy dospělí 08.03.2023
Korolskyi Volodymyr 18.06.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 20.03.2023
Korolskyi Volodymyr 18.06.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany LTC VITON České Budějovice,z.s. starší žactvo 08.03.2023
Kos Luděk 18.06.1972 Tenis DLI Kladno Tenis DLI Kladno dospělí 03.03.2023
Kosinová Klára 14.10.2005 TK Most LTC Panorama Teplice dospělí 15.03.2023
Kostrhounová Nela 26.11.2008 Tenisový klub Bzenec TJ Jiskra Strážnice dorost 03.03.2023
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 13.03.2023
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 13.03.2023
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. TK Turnov dospělí 06.03.2023
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč TK Třebíč dorost 27.03.2023
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč TK Třebíč starší žactvo 27.03.2023
Kotaracova Silvie 04.11.2008 TJ Sokol Vysočany TJ Břevnov dospělí 13.03.2023
Kothera Martin 27.02.1981 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad dospělí 07.03.2023
Kotiš Martin 20.11.2009 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. starší žactvo 17.04.2023
Kotková Nela 16.05.2015 TCD Donovalská TCD Donovalská babytenis 02.03.2023
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dorost 09.03.2023
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 09.03.2023
Kotrla Tomáš 15.07.2005 SPORT EDEN Beroun RADOST Králův Dvůr dospělí 06.03.2023
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TO TJ Svitavy dospělí 10.03.2023
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s. Sokol Zábřeh dospělí 13.03.2023
Kouba Adam 09.07.2012 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TK Sparta Praha mladší žactvo 14.03.2023
Kouba Jan 11.05.2011 TK Stochov LTC Slovan Kladno mladší žactvo 07.03.2023
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s. LTC Houštka dospělí 07.03.2023
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s. LTC Houštka dorost 07.03.2023
Koudelka Jan 05.10.2003 LTK Bílina TK Chomutov dospělí 13.03.2023
Koutek Petr 21.01.2005 TK Olymp Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 14.03.2023
Koutný Vojtěch 30.06.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. dorost 15.03.2023
Kováčiková Simona 03.01.2012 TK Gymnázium Uničov TK Gymnázium Uničov mladší žactvo 14.03.2023
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 13.03.2023
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 13.03.2023
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 13.03.2023
Kovalík Jozef 04.11.1992 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 15.03.2023
Kovalova Daria 23.02.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 14.03.2023
Kovář Petr 26.08.1998 TJ Červený Kostelec TJ Červený Kostelec dospělí 09.03.2023
Kovář Vilem 07.11.2012 TENIS Klánovice TENIS Klánovice starší žactvo 14.03.2023
Kovář Vilem 07.11.2012 TENIS Klánovice TENIS Klánovice mladší žactvo 14.03.2023
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 06.03.2023
Kovařík Dominik 04.02.2010 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 15.03.2023
Kovařík Dominik 04.02.2010 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dorost 15.03.2023
Kovařík Jan 20.08.1988 TK Dynamo Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 03.03.2023
Kovářová Nikita 30.07.2009 BLTC Brno SKP Kometa Brno dospělí 10.03.2023
Kozáková Anna 23.10.1984 TK Dynamo Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 03.03.2023
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 I.ČLTK Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 17.03.2023
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 I.ČLTK Praha LTK Liberec dorost 13.03.2023
Kozmová Hana 02.04.2005 TJ Sokol Ústí n.L. TK Krásné Březno dospělí 03.03.2023
Krahulec Martin 06.08.2008 TC BORS CLUB LTC Hodonín dospělí 10.03.2023
Krahulíková Tereza 16.08.2003 I.NTC Olomouc I.NTC Olomouc dospělí 13.03.2023
Krajčí Michal 14.01.2005 TK Zlín TK Zlín dospělí 15.03.2023
Krajmer Karolína 24.11.2006 TK Milo Olomouc Sokol Zábřeh dospělí 14.03.2023
Krakovský Denis 12.04.2006 TK Na Dolině o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2023
Král Jáchym 28.04.2012 SK Tenis Mýto, z.s. TK Slavia Plzeň mladší žactvo 14.03.2023
Král Samuel 12.06.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha mladší žactvo 10.03.2023
Král Samuel 12.06.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 13.03.2023
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 06.03.2023
Králová Natálie 02.08.2008 Pliskova Tennis Academy-Říčany TO SK Mělník dorost 10.03.2023
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň Slavoj Stod dospělí 14.03.2023
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 Sokol Královice Sokol Královice dospělí 07.03.2023
Kratochvíl Lukáš 07.05.2009 Sokol Letovice TK Kunštát starší žactvo 13.03.2023
Kratochvíl Tomáš 10.05.1973 Sokol Rosice n/Labem TO TJ Tesla Pardubice dospělí 02.03.2023
Kratochvíl Tomáš 21.03.2000 LTC Rudná Spartak Žebrák dospělí 20.03.2023
Kratochvíl Vít 22.10.1976 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. Energetik Chvaletice dospělí 09.03.2023
Kratochvílová Barbora 26.05.2007 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. Energetik Chvaletice dospělí 09.03.2023
Kratochvílová Lucie 25.02.1994 LTK Liberec Start Liberec dospělí 03.03.2023
Kraus Tomáš 12.09.2005 SPORT EDEN Beroun RADOST Králův Dvůr dospělí 14.03.2023
Krausová Eliška 26.02.1999 TK Nová Ves TK Nová Ves dospělí 14.03.2023
Krautman Christopher Joseph 14.03.2004 LTC Modřany 2005 Tempo Praha dospělí 20.03.2023
Kravařík Adam 27.01.2004 LTC Pardubice TC Přelouč dospělí 25.04.2023
Krawiec Kristián 22.12.2008 Slavoj Český Těšín TC Třinec dorost 03.03.2023
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s. SK Aritma Praha dospělí 22.03.2023
Krejčí Filip 25.03.2012 TJ Centropen Dačice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 14.03.2023
Krejčí Filip 25.03.2012 TJ Centropen Dačice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. mladší žactvo 14.03.2023
Krejčí Magdalena 29.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. TK Prachatice z.s. dorost 07.03.2023
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha Tenis Dobříš dospělí 09.03.2023
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 09.03.2023
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 02.03.2023
Krejsa Ondrej 16.04.2012 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice starší žactvo 24.04.2023
Krejsa Ondrej 16.04.2012 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice mladší žactvo 24.04.2023
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 06.03.2023
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 06.03.2023
Kremser Filip 12.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná dorost 13.03.2023
Kremser Filip 12.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava SK JC Sport Opava dospělí 15.03.2023
Kremserová Justýna 03.12.2008 TK Dolní Benešov TK Hlučín dorost 08.03.2023
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 06.03.2023
Krkoška Šimon 16.07.2012 Tenisový klub Studénka z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 08.03.2023
Krotký Michal 27.11.2008 TC Jičín Tenis Nová Paka dorost 06.03.2023
Kroupa Michal 12.05.1983 TCG Karlovy Vary Tenisový klub Progress z.s. dospělí 20.03.2023
Kroupa Patrik 30.04.2018 LTC Sušice LTK Klatovy minitenis 02.03.2023
Kroupová Lucie 29.06.2016 LTC Sušice LTK Klatovy babytenis 02.03.2023
Kroupová Lucie 29.06.2016 LTC Sušice LTK Klatovy minitenis 02.03.2023
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 06.03.2023
Krška Tomáš 29.04.2009 TJ Žďár nad Sázavou TK Spartak Jihlava starší žactvo 13.03.2023
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 10.03.2023
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dorost 10.03.2023
Krupička Matěj 22.04.2005 Sokol Rosice n/Labem TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 31.03.2023
Krupička Matěj 22.04.2005 Sokol Rosice n/Labem TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 31.03.2023
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. starší žactvo 13.03.2023
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Zlín-Mladcová dorost 10.03.2023
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK Milo Olomouc SK Zlín-Mladcová dorost 10.03.2023
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK Milo Olomouc SK Zlín-Mladcová dospělí 15.03.2023
Krzystková Natálie 13.09.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dospělí 06.03.2023
Krzystková Nikola 13.09.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dospělí 06.03.2023
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2023
Křivanec Jakub 10.11.2008 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dospělí 13.03.2023
Křivanec Lukáš 15.06.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Březnice dorost 13.03.2023
Křivský Matěj 07.07.2011 Open Tennis Club SK TALENT 13 - spolek mladší žactvo 15.03.2023
Kříž Nikolas 30.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Sokol Jemnice dospělí 13.03.2023
Křižák Jakub 03.04.2012 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek mladší žactvo 06.03.2023
Křižan Lukáš 12.08.2006 TK Vimperk TK Prachatice z.s. dorost 15.03.2023
Křižan Richard 30.09.2010 TKB Hrušovany z.s. Tenisový klub Mikulov, spolek dorost 24.04.2023
Kuba Tomáš 17.07.2008 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Kunštát dospělí 06.03.2023
Kubalíková Ema 13.02.2006 TK Škoda Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň dospělí 13.03.2023
Kubalíková Ema 13.02.2006 TK Škoda Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň dorost 13.03.2023
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. dospělí 14.03.2023
Kubíček Jáchym 04.01.2013 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 02.03.2023
Kubík Jakub 14.06.2008 TK Neridé TK Písnice dorost 13.03.2023
Kubíková Kateřina 05.04.2012 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 14.03.2023
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé TK Benešov dospělí 15.03.2023
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 02.03.2023
Kubová Rozálie 01.01.2012 LTC Velen Boskovice TK Kunštát starší žactvo 16.03.2023
Kuča Matěj 26.07.2010 TK Fatra Napajedla TJ Sokol Uherský Brod starší žactvo 14.03.2023
Kučera Aleš 12.11.1979 TO Rotas Rotava TO Planá z.s. dospělí 21.04.2023
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno ŽLTC Brno dorost 02.03.2023
Kučerová Adéla 14.09.2014 LTC Litvínov Tělocvičná jednota Sokol Osek babytenis 08.03.2023
Kučerová Alexandra 03.06.2005 TJ Sokol Rudice, z.s. TJ Sokol Rudice, z.s. dospělí 14.03.2023
Kučerová Barbora 25.03.1996 TK Blansko TK EMA o.s. dospělí 14.03.2023
Kučmová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov TSM Sokol Vysočany dospělí 16.03.2023
Kudrna David 05.06.1992 Sportcentrum Uhříněves TJ Sokol Strančice dospělí 20.03.2023
Kudrnáč Jakub 25.03.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 07.03.2023
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 07.03.2023
Kuchař Oliver 15.11.2011 TJ Žďár nad Sázavou Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 08.03.2023
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky dospělí 03.03.2023
Kuchyňa Martin 18.03.2009 Nespin, z.s. Nespin, z.s. starší žactvo 03.03.2023
Kulíšková Nikola 12.04.2006 Jiskra Otrokovice TK Uherské Hradiště dospělí 02.03.2023
Kultová Klára 30.11.2011 TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 13.03.2023
Kumbár Adam 19.02.2002 TJ Spoje Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 18.04.2023
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 06.03.2023
Kumštová Tereza 12.01.2001 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 03.03.2023
Kunčík Jan 20.03.1993 LTK Liberec Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 18.04.2023
Kunešová Kristýna 17.09.2010 Tsport Votice o.s. TK Scentrum Benešov, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Kunešová Michaela 17.09.2010 Tsport Votice o.s. TK Scentrum Benešov, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Kunst Jiří 19.10.1975 LTC Houštka LTC Houštka dospělí 08.03.2023
Kurcová Denisa 30.09.2005 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 06.03.2023
Kurcová Denisa 30.09.2005 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dorost 06.03.2023
Kurková Sofie 20.02.2009 TK Havířov, z.s. TK Havířov, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Kurková Sofie 20.02.2009 TK Havířov, z.s. TK Havířov, z.s. dorost 13.03.2023
Kuswito Armini 23.09.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2023
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dorost 10.03.2023
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha Tenis Dobříš dospělí 09.03.2023
Kůtová Tereza 18.05.2016 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK Sparta Praha minitenis 15.03.2023
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk starší žactvo 07.03.2023
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk dorost 07.03.2023
Kvapil Jaromír 25.07.1977 Energetik Chvaletice DTK Skuteč dospělí 13.03.2023
Kvitová Valentina 10.01.2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek TJ SOKOL HRABŮVKA dorost 15.03.2023
Kvochová Karolína 01.10.2002 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 06.03.2023
Kynčl Jakub 01.10.2013 TK Sparta Praha SK Meteor Praha starší žactvo 20.03.2023
Labík Ondřej 20.11.1996 LTK Liberec Start Liberec dospělí 14.03.2023
Lafek Lukáš 25.10.2005 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov dorost 09.03.2023
Lachman Andreas 05.06.2009 TK Natali TK Drnovice starší žactvo 10.03.2023
Lachman Oskar 03.05.2012 TK Natali TK Drnovice starší žactvo 10.03.2023
Lachman Oskar 03.05.2012 TK Natali TK Gymnázium Uničov mladší žactvo 13.03.2023
Laichmann Jakub 09.09.2010 TK Mokrá-Horákov Mosilana Brno starší žactvo 06.03.2023
Lakomá Alena Dita 15.07.2001 ITS Tennis Club, z.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 15.03.2023
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 07.03.2023
Lampart Štěpán 18.06.2014 TK Hlučín TK Hlučín babytenis 18.04.2023
Lamža Julián 09.02.2006 TCM Dubeč, z.s. Pála Vízner Tennis z.s. dospělí 15.03.2023
Landová Nikola 27.06.2014 ASK Lovosice SK Štětí babytenis 13.03.2023
Lang Viktor 10.08.2011 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 16.03.2023
Langmannová Gabriela 28.01.2008 TK Znojmo Tenisový klub Mikulov, spolek dorost 20.03.2023
Langová Amálie 25.04.2016 HTK Třebíč HTK Třebíč minitenis 06.04.2023
Langr Štěpán 09.02.2011 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 13.03.2023
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 09.03.2023
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s. TK TENNISPOINT FM dorost 06.03.2023
Lapšanský Alex 16.08.2006 TK Brno Bosonohy,z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 14.03.2023
Laštovic Šimon 10.10.2009 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec starší žactvo 09.03.2023
Laube Matěj 14.01.2011 TK Most LTC Panorama Teplice starší žactvo 13.03.2023
Laubová Petra 16.09.1979 Tenis Libochovice TJ Sokol Budyně n.Ohř. dospělí 13.03.2023
Lebiš Josef 04.01.2008 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 10.03.2023
Lebiš Josef 04.01.2008 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dorost 06.03.2023
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice Start Brno dospělí 13.03.2023
Lébrová Sabina 15.03.2008 LTC Beroun, z.s. TJ SK Tetín dospělí 02.03.2023
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod TK Neridé dorost 13.03.2023
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 03.03.2023
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina TC Dvůr Králové, z.s. dorost 03.03.2023
Lehnertová Eliška 14.12.2010 MTenis sport z.s. LTC Litvínov starší žactvo 09.03.2023
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dospělí 10.03.2023
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 10.03.2023
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad dospělí 15.03.2023
Lelek Jan 05.01.2006 TK Studenec TK Lomnice n.Pop. dorost 10.03.2023
Lelek Petr 14.04.2010 TK Hlinsko TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 09.03.2023
Lenk Jan 24.09.1982 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 16.03.2023
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Uherské Hradiště dospělí 09.03.2023
Lhotáková Laura 23.01.2006 TJ Spoje Praha TK Hovorčovice dospělí 06.03.2023
Lhotský Marek 11.05.1972 Tenis DLI Kladno Sokol Nové Strašecí dospělí 15.03.2023
Limberková Anna 13.04.2009 TK Horní Měcholupy TJ Sokol Třebenice dospělí 20.03.2023
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart I.ČLTK Praha starší žactvo 14.03.2023
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 14.03.2023
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 14.03.2023
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha TSM Sokol Vysočany dorost 14.03.2023
Liška Filip 22.07.2005 Start Brno TJ Brno-Komín dorost 07.03.2023
Liška Šimon 01.10.2007 LTC Vysoké Mýto TK Choceň dorost 06.03.2023
Liška Vojtěch 31.03.2000 TK SK Kladno, z.s. Spartak Hořovice dospělí 06.03.2023
Lišková Lucie 19.12.2011 TC Brno. Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 13.03.2023
Löfler Antonie Klaudie 30.08.2008 Sokol Čimice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. dorost 15.03.2023
Lochman Štěpán 07.10.2011 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. mladší žactvo 02.03.2023
Lochman Štěpán 07.10.2011 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. starší žactvo 10.03.2023
Lomoz František 23.09.2008 TK Bohutín, z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. dorost 03.03.2023
Lorencová Andrea 08.02.1990 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč dospělí 11.04.2023
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s. TK SC OSTRAVA starší žactvo 06.03.2023
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s. 1.TK Pacov dospělí 22.03.2023
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 15.03.2023
Lukášek Daniel 22.08.2002 TJ Radlice z.s. TJ Radlice z.s. dospělí 03.03.2023
Lukášová Bára 07.11.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 10.03.2023
Lukášová Bára 07.11.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 09.03.2023
Lukešová Kristýna 12.10.2013 TK Sparta Praha SK Žalov starší žactvo 06.03.2023
Lukešová Kristýna 12.10.2013 TK Sparta Praha SK Žalov mladší žactvo 14.03.2023
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 13.03.2023
Luňák Jiří 18.07.2008 Nespin, z.s. TK Kvasiny dorost 03.03.2023
Luňák Maxim 20.12.2007 Lokomotiva Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 12.04.2023
Lyková Kristýna 05.08.2002 TK Komárov SKP Kometa Brno dospělí 10.03.2023
Macek Šimon 17.04.2007 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dospělí 17.03.2023
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Radošovice TK Radošovice dorost 08.03.2023
Macková Tereza 13.09.1997 TK Náchod Sokol Bukovice dospělí 06.03.2023
Mackovič Šimon 28.01.2010 TJ Sokol Hostivice TK Kročehlavy starší žactvo 19.04.2023
Macura Nela 14.02.2011 TK SC OSTRAVA TK Slavia Orlová mladší žactvo 10.03.2023
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 02.03.2023
Macurová Sabina 06.09.1974 SK HIT Hradec Králové z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 03.03.2023
Máčalová Laura 14.03.2012 BLTC Brno Start Brno mladší žactvo 19.04.2023
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk starší žactvo 09.03.2023
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk dorost 09.03.2023
Macháčková Vanesa 19.03.2012 TK Zlín TK Uherské Hradiště mladší žactvo 06.03.2023
Machačová Jindra 25.11.1975 LTC Svoboda Praha Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 14.03.2023
Macháň Jan 18.02.2011 TK Zlín Jiskra Otrokovice mladší žactvo 07.03.2023
Machanová Martina 28.02.1988 TO Bohemians Praha TO Bohemians Praha dospělí 15.03.2023
Machová Sofie 10.02.2008 TO Bohemians Praha SKT Planá n.Luž. dospělí 14.03.2023
Machulka Marek 19.10.2006 TJ SK Tetín LTC Beroun, z.s. dorost 02.03.2023
Machulkova Karolina 02.03.2009 TJ SK Tetín LTC Beroun, z.s. starší žactvo 02.03.2023
Makovcová Adéla 01.03.2009 Sokol TK Kaplice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 14.03.2023
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice TJ Spartak Trhové Sviny dospělí 13.03.2023
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dorost 14.03.2023
Makrlík Petr 27.10.1993 1. Východočeská Tenisová LTC Jaroměř dospělí 02.03.2023
Malá Adéla 26.07.2008 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 09.03.2023
Malá Kristýna 07.05.2009 TK Olymp Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 13.03.2023
Malá Natálie 13.02.2006 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 08.03.2023
Maleček Pavel 08.10.1973 Lokomotiva Beroun TJ SK Tetín dospělí 06.03.2023
Malík Jakub 25.01.1999 TK Start Praha-Topolka TK Montáže, z.s. dospělí 13.03.2023
Malimánková Zora 24.10.2010 MTenis sport z.s. LTC Litvínov starší žactvo 13.03.2023
Malinský Josef 25.08.2012 TENIS-CENTRUM DTJ HK TO TJ Tesla Pardubice mladší žactvo 14.03.2023
Malínský Radek 06.02.1981 Sokol Libiš Tenis Brandýs n.L. dospělí 15.03.2023
Mallátová Barbora 27.06.2013 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou mladší žactvo 14.04.2023
Malohlava Filip 20.08.2005 TK Krnov TK Opava dospělí 15.03.2023
Malohlava Filip 20.08.2005 TK Krnov TK Opava dorost 15.03.2023
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 08.03.2023
Malý Tobiáš 11.09.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava starší žactvo 14.03.2023
Maňásek Jakub 27.04.2005 ŽLTC Brno TK Brno - Chrlice dospělí 10.03.2023
Mára Jan 27.05.2010 TC ESO Praha z.s. TC ESO Praha z.s. starší žactvo 22.03.2023
Mareček Honza 25.04.2011 Tenisklub7 TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 13.03.2023
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 starší žactvo 06.03.2023
Marhoul Václav 22.07.2008 Sokol Říčany TK Radošovice dorost 10.03.2023
Marchenko Illya 08.09.1987 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 16.03.2023
Mariánek Hynek 24.10.2011 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. TK PTA Kolín mladší žactvo 09.03.2023
Mariánek Hynek 24.10.2011 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. TK PTA Kolín starší žactvo 15.03.2023
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 13.03.2023
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Česká Třebová, z.s. dorost 06.03.2023
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Maršík Ondřej 15.04.2003 ŽLTC Brno TK Brno - Chrlice dospělí 13.03.2023
Marťáková Barbora 11.07.2004 TC Veverská Bítýška z.s. TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 06.03.2023
Martináková Pavla 21.08.1992 TJ Zbrojovka Vsetín SK Satalice dospělí 10.03.2023
Martincová Ester 27.02.2007 TJ Sokol Vysočany SK Satalice dospělí 13.03.2023
Martincová Veronika 28.02.1985 Tenisový klub Mikulov, spolek LTC Hodonín dospělí 03.03.2023
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Mladá Boleslav z.s. dospělí 14.03.2023
Martinková Linda 09.03.2009 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa dorost 16.03.2023
Martinovič Lukáš 12.06.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 I.ČLTK Praha Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2023
Mařák Karel 23.06.2015 HTK Třebíč Slavoj Třešť babytenis 29.03.2023
Mařík Matouš 08.03.2012 TK Vimperk TK Strakonice mladší žactvo 07.03.2023
Maříková Magdalena 20.08.2009 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 10.03.2023
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé TK Louny dospělí 09.03.2023
Máslo Filip 20.01.2012 SK Tenis Ještěd, z.s. LTC Bakov n.Jiz. mladší žactvo 08.03.2023
Mašková Petra 30.03.2003 TK Semily TK Semily dospělí 08.03.2023
Mašková Tereza 07.05.2005 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 25.04.2023
Matějíček Petr 20.07.2005 TO SK Žamberk TO SK Žamberk dospělí 06.03.2023
Matějíček Petr 20.07.2005 TO SK Žamberk TO SK Žamberk dorost 06.03.2023
Matějková Alice 05.07.2014 TJ LTC Poděbrady TJ LTC Poděbrady babytenis 03.03.2023
Matochová Sandra 30.12.2000 TK Turnov TK Turnov dospělí 09.03.2023
Matoušek Martin 28.08.2007 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dorost 14.03.2023
Matoušková Anna 18.03.1997 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 07.03.2023
Matyáš Filip 14.12.2005 Sokol Blovice TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 14.03.2023
Matzner Marek 10.05.2014 TJ Sokol Dolní Lhota TC Ostrava Nová Ves babytenis 16.03.2023
Mayerová Marie 18.06.1996 TO SK Mělník TO SK Mělník dospělí 13.03.2023
Mayor Anhelina 12.12.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. dorost 20.03.2023
Mayor Daniela 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. dorost 20.03.2023
Mazanec David 21.04.2002 LTC Tábor 1903 TK Písek dospělí 09.03.2023
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TK ARBREX-OSTRAVA dospělí 13.03.2023
Medlín Pavel 21.12.1998 TO Spartak Modřany Sokol Královice dospělí 15.03.2023
Medvedík Jakub 02.07.2009 Sportcentrum Uhříněves Sportcentrum Uhříněves starší žactvo 10.03.2023
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TK Neridé dorost 13.03.2023
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha Tenis Dobříš dospělí 13.03.2023
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Neridé SK OAZA Praha dorost 13.03.2023
Melka Radan 16.08.2011 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha mladší žactvo 15.03.2023
Meluzín Michal 07.06.1985 TK Tuřany SHARK Brno dospělí 06.03.2023
Menclová Dominika 13.04.1996 TK Lomnice n.Pop. TO Bohemians Praha dospělí 13.03.2023
Mertl David 25.06.2014 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. babytenis 15.03.2023
Mertl Jan 03.01.1982 TO SK Mělník TO SK Mělník dospělí 10.03.2023
Mertlíková Lucie 13.05.2008 TJ Červený Kostelec SK Rychnovek dospělí 07.03.2023
Metlička Jonáš 10.10.2000 TK EMA o.s. TK EMA o.s. dospělí 14.03.2023
Mezera Lukáš 27.06.1993 LTC Slovan Kladno TJ Sokol Dolany, z.s. dospělí 02.03.2023
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub dorost 13.03.2023
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves TK Milo Olomouc dorost 09.03.2023
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves TK Milo Olomouc dospělí 09.03.2023
Michalec Robert 11.10.2005 Tatran Starý Lískovec TJ Brno-Komín dorost 03.03.2023
Michálek Jan 04.09.2011 Tenisový klub Mníšek Lokomotiva Zdice starší žactvo 13.03.2023
Michálek Jan 04.09.2011 Tenisový klub Mníšek Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 10.03.2023
Michálek Tomáš 13.08.2012 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 14.03.2023
Michalica Samuel 24.09.2012 TK Roja Příbram z.s. TK Bohutín, z.s. starší žactvo 07.03.2023
Michalica Samuel 24.09.2012 TK Roja Příbram z.s. TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 07.03.2023
Michálková Alena 17.11.2002 TK Konstruktiva, z.s. VŠTJ Ekonom Praha dospělí 10.03.2023
Michálková Barbora 03.04.2006 TK AGROFERT Prostějov LTC Houštka dospělí 15.03.2023
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Svoboda Praha dospělí 27.03.2023
Michálková Zuzana 28.01.1963 TK Benešov SPORTTENIS dospělí 14.03.2023
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 07.03.2023
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dorost 07.03.2023
Michna Gabriel 06.07.2011 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 07.03.2023
Michna Lisa 26.07.2012 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 07.03.2023
Mikeš David 06.07.2012 TK AGROFERT Prostějov TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. LTC Humpolec dorost 13.03.2023
Mikeš Matěj 07.02.2010 TK Chomutov TK Louny starší žactvo 13.03.2023
Miketová Amálie 06.09.2007 SK JC Sport Opava SK LAMA o.s. dospělí 14.03.2023
Miketová Nicoletta 25.12.2010 TK Sparta Praha TK Čelákovice dospělí 14.03.2023
Miketová Nicoletta 25.12.2010 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dorost 14.03.2023
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno ŽLTC Brno starší žactvo 20.03.2023
Mikšovský Jakub 26.02.2012 Jiskra Bechyně TK Milevsko, z.s. mladší žactvo 08.03.2023
Mikula Adam 25.10.2013 TK Turnov ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. mladší žactvo 20.04.2023
Mikuš Zdeněk 11.10.2008 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. LTC Kolín dorost 03.03.2023
Milota Martin 04.06.2007 SK SPORTCENTRUM Roudná SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 13.03.2023
Milotová Lenka 15.07.2010 SK SPORTCENTRUM Roudná SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 13.03.2023
Milt Karel 15.12.1977 TO Sokol Plzeň Doudlevce TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 06.03.2023
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 06.03.2023
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha TO SK Mělník dospělí 10.03.2023
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 08.03.2023
Mohamed Rahman 30.07.2009 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Mohamed Rahman 30.07.2009 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 13.03.2023
Mojha Pavel 04.07.1992 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK Sezimovo Ústí dospělí 13.03.2023
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 TK Olymp Praha TK Horní Měcholupy dorost 10.03.2023
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 TK Olymp Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 10.03.2023
Mokoš Vít 01.12.2006 TK Scentrum Benešov, z.s. Tsport Votice o.s. dorost 03.03.2023
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 14.03.2023
Moravec Adam 05.11.2011 TK TENNISPOINT FM TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 09.03.2023
Moravec Daniel 17.11.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Kročehlavy starší žactvo 14.03.2023
Moravec Jan 09.08.1975 SK Tenis Kladno TJ Hvězda Kladno dospělí 15.03.2023
Moravec Marek 26.08.1988 Sokol Kamýk n.Vlt. VŠTJ Ekonom Praha dospělí 13.03.2023
Moravec Nicolas 09.04.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 15.03.2023
Moravec Tomáš 21.02.1995 TK Kvasiny TK Česká Skalice dospělí 15.03.2023
Mošna Ondřej 16.10.2007 Sportcentrum Uhříněves SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s. dorost 08.03.2023
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves TK Slavia Plzeň starší žactvo 06.03.2023
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves Prazdroj Plzeň dorost 06.03.2023
Motal David 21.05.2012 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 03.03.2023
Motal David 21.05.2012 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 03.03.2023
Mottlová Anna 21.12.2008 CTA Rudná SK TALENT 13 - spolek dorost 01.03.2023
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 15.03.2023
Mráz Jakub 17.05.2009 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 07.03.2023
Mráz Josef 05.07.1962 Slavia VŠST Liberec LTK Liberec dospělí 20.03.2023
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha Tenis Dobříš starší žactvo 07.03.2023
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 mladší žactvo 07.03.2023
Mrázková Amálie 11.12.2007 Slavoj Stod TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 16.03.2023
Mrázková Eva 27.07.2004 Slavoj Litoměřice Slavoj Litoměřice dospělí 02.03.2023
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín TC BORS CLUB dorost 06.03.2023
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín TC BORS CLUB starší žactvo 06.03.2023
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice Tenisový klub Eden HK dorost 06.03.2023
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Fatra Napajedla dorost 06.03.2023
Mrkvička František 22.02.2010 Chlumec n/Cidlinou Chlumec n/Cidlinou dorost 02.03.2023
Mrňávek Artur 02.10.2006 TK Holice TK Choceň dorost 06.03.2023
Mrózková Rozálie 30.09.2008 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek dospělí 06.03.2023
Mrózková Rozálie 30.09.2008 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ SOKOL HRABŮVKA dorost 02.03.2023
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 TK AGROFERT Prostějov LTC Slovan Kladno dospělí 10.03.2023
Mrva Kamil 13.12.1976 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 29.03.2023
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 07.03.2023
Mrvík Ondřej 10.06.2005 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA dospělí 10.03.2023
Mrvík Ondřej 10.06.2005 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA dorost 10.03.2023
Mrvíková Natálie 29.03.2011 TJ Baník Ostrava OKD TK Hlučín mladší žactvo 07.03.2023
Mück Filip 05.02.2007 Tenis Nový Jičín,z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 09.03.2023
Müller Martin 28.11.1993 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 09.03.2023
Müller Ondřej 23.09.2005 TENISCENTRUM HEAD TJ Sokol Jílové TK dospělí 07.03.2023
Müllerová Lucie 04.05.2008 TJ Sokol Jílové TK TJ Sokol Jílové TK dospělí 07.03.2023
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha Tempo Praha dospělí 14.03.2023
Myslivec Šimon 24.05.2004 Tennis Hill Havířov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2023
Nakládalová Linda 28.04.2009 TK Kopřivnice z.s. TJ SOKOL HRABŮVKA dorost 03.03.2023
Navrátilová Jana 06.09.2012 HTK Třebíč Slavoj Třešť starší žactvo 27.03.2023
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 09.03.2023
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 16.03.2023
Navrátilová Veronika 26.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. HTK Třebíč starší žactvo 15.03.2023
Navrátilová Veronika 26.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. HTK Třebíč dorost 15.03.2023
Navrozashvili Demetre 07.12.2010 TJ Radlice z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 15.03.2023
Nedvěd Richard 23.11.1982 Sokol Královice Sokol Královice dospělí 06.03.2023
Neffová Dominika 21.07.2006 Sokol Smíchov I. SK Kamínka 1986, z.s. dorost 27.03.2023
Nejedlý Oskar 02.06.2011 TJ Břevnov Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 14.03.2023
Nekovář Max 29.09.2009 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 15.03.2023
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 15.03.2023
Něnička Dominik 24.03.2009 TK Kyjov TK Kyjov dorost 06.03.2023
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Strakonice LTC Tábor 1903 dospělí 07.03.2023
Nešpor Filip 14.09.2002 TC-MJ TENIS Líšeň TK TILIA Brno dospělí 13.03.2023
Netrdová Adéla 16.03.2012 TJ Horní Měcholupy TSM Sokol Vysočany mladší žactvo 16.03.2023
Neumanová Natálie 17.11.2009 TK Sezimovo Ústí Jiskra Bechyně dorost 10.03.2023
Nevšímal David 28.04.2011 LTC Tábor 1903 LTC VITON České Budějovice,z.s. mladší žactvo 08.03.2023
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 14.03.2023
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 13.03.2023
Nikodem Ondřej 17.12.2007 TK Mnichovo Hradiště SK Tenis Rohatsko dorost 07.03.2023
Nikodymová Kristýna 19.10.2012 TK Sparta Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany mladší žactvo 07.03.2023
Nosek Adam 02.04.2011 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Kvasiny dorost 13.03.2023
Noska Daniel 05.08.2005 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota Slavoj Stod dospělí 13.03.2023
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 13.03.2023
Nouza Petr 09.09.1998 RPM Spoje Praha SK HAMR, z.s. dospělí 21.04.2023
Nová Aneta 12.12.2006 TJ Spoje Praha TK Hovorčovice dospělí 20.03.2023
Nováček Bořivoj 12.06.2011 I.ČLTK Praha LTC Houštka starší žactvo 07.03.2023
Nováček Bořivoj 12.06.2011 I.ČLTK Praha LTC Houštka dorost 24.04.2023
Nováček Filip 20.12.2003 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Třinec dospělí 07.03.2023
Nováček Filip 13.02.2002 TK Čáslav TK Čáslav dospělí 14.03.2023
Novák Jiří 22.03.1975 TK AGROFERT Prostějov ITS Tennis Club, z.s. dospělí 13.03.2023
Novák Kryštof 17.05.2010 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Novák Matěj 28.02.2009 TK Sparta Praha SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 03.03.2023
Novák Matěj 28.02.2009 TK Sparta Praha SK HIT Hradec Králové z.s. dorost 03.03.2023
Novák Nicol 20.10.2005 TK Hlinsko TJ Zbrojovka Vsetín dorost 14.03.2023
Novák Nicol 20.10.2005 TK Hlinsko TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2023
Novák Petr 27.08.1981 Jiskra Otrokovice SK Kamínka 1986, z.s. dospělí 29.03.2023
Novák Štěpán 17.05.1984 HTK Třebíč TK Sezimovo Ústí dospělí 09.03.2023
Novák Tomáš 10.07.2011 SK Véska TK Milo Olomouc mladší žactvo 14.03.2023
Novák Vojtěch 15.06.2001 TENIS Klánovice Sokol Čimice dospělí 06.03.2023
Novakova Eliska 29.12.2007 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice dorost 13.03.2023
Nováková Ema 29.09.2006 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TJ Lokomotiva Veselí n.L. dospělí 15.03.2023
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha SK Aritma Praha dospělí 13.03.2023
Nováková Františka 16.02.2009 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dorost 13.03.2023
Nováková Karolína 27.12.2013 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 16.03.2023
Nováková Lucie 10.04.2014 TC Dvůr Králové, z.s. SK HAMR, z.s. babytenis 09.03.2023
Nováková Martina 28.11.2005 TJ Sokol Stodůlky TJ Chlumec-Tenis dospělí 13.03.2023
Nováková Simona 20.01.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 13.03.2023
Nováková Veronika 19.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. SK JC Sport Opava dospělí 15.03.2023
Novotná Aneta 10.09.1995 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Tenisový klub Tesla Brno dospělí 13.03.2023
Novotná Laura 19.10.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Novotná Nikol 23.02.2013 TK Kyjov NTC Kyjov starší žactvo 02.03.2023
Novotný Aleš 28.09.1981 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 15.03.2023
Novotný Kryštof 19.12.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 06.03.2023
Novotný Kryštof 02.12.2011 TTC Tenis Talent Club, z.s. LTC Velešín z.s. mladší žactvo 14.03.2023
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé Tenisový klub Eden HK dospělí 07.03.2023
Nový Matyáš 23.07.2005 TJ Spoje Praha TJ Slavia Radonice dorost 15.03.2023
Nýdrlová Eliška 14.03.2006 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha dorost 07.03.2023
Obyt Tobiáš 28.02.2012 Tenis Dobříš Tenis Dobříš mladší žactvo 13.03.2023
Obyt Tobiáš 28.02.2012 Tenis Dobříš TK Kročehlavy starší žactvo 13.03.2023
Odehnalová Nela 19.07.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 09.03.2023
Odehnalová Nela 19.07.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 09.03.2023
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dospělí 10.03.2023
Ollé Ester 16.12.2007 TK Vimperk TK Strakonice dorost 13.03.2023
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Zbrojovka Vsetín dorost 14.03.2023
Olšák Tomáš 23.01.1994 TJ Sokol Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 18.04.2023
Olšar Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2023
Olšovský Matěj 30.05.2006 Tenis Nový Jičín,z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 10.03.2023
Olyšarová Tereza 09.10.1994 TK Krásné Březno TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 13.03.2023
Ondrášková Barbora 05.08.2012 SK JC Sport Opava SK LAMA o.s. mladší žactvo 14.03.2023
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Slavia Orlová TK Slavia Orlová dospělí 10.03.2023
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Slavia Orlová TK Slavia Orlová dorost 10.03.2023
Ondroušková Erika 16.09.2008 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. dorost 13.03.2023
Ondruš Radomír 03.06.1990 TK Šlapanice Tenisový klub Šlapanice dospělí 14.03.2023
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod dorost 07.03.2023
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava SK JC Sport Opava dospělí 06.03.2023
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko dorost 02.03.2023
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 14.03.2023
Opočenská Adéla 09.02.2006 TK Čáslav ŽSK TO Třemošnice dospělí 25.04.2023
Orság Miroslav 07.08.1974 Lokomotiva Beroun Lokomotiva Beroun dospělí 19.04.2023
Ostravská Taťána 07.08.2012 TK Zlín TK Uherské Hradiště starší žactvo 27.03.2023
Outrata Tomáš 15.04.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice Tenisový klub Eden HK dorost 06.03.2023
Pabišková Natalie 29.04.2009 LTK Liberec LTK Liberec starší žactvo 13.03.2023
Pacejková Lucie 25.07.2002 TC-MJ TENIS Líšeň Tatran Brno Kohoutovice dospělí 14.03.2023
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 06.03.2023
Palacký Jakub 06.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 09.03.2023
Palacký Jakub 06.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 09.03.2023
Palánová Michaela 22.11.2006 LTC Humpolec LTC Humpolec dospělí 09.03.2023
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín Jiskra Otrokovice dospělí 02.03.2023
Palečková Natálie 06.11.2003 BLTC Brno TJ Mokrá Hora dospělí 09.03.2023
Palečková Tereza 03.04.2009 TO Dukla Praha SK Aritma Praha starší žactvo 02.03.2023
Palečková Tereza 03.04.2009 TO Dukla Praha SK Aritma Praha dorost 02.03.2023
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha TK Louny dospělí 20.03.2023
Panáček Václav 26.09.2010 TJ Spoje Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 06.03.2023
Pančochová Tereza 14.07.2015 TJ Sokol Uherský Brod SK Uherský Brod babytenis 13.03.2023
Pánek Adam 15.05.2010 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. starší žactvo 15.03.2023
Pánek Matyáš 29.11.2011 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. TK PTA Kolín mladší žactvo 14.04.2023
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s. Jiskra Otrokovice starší žactvo 02.03.2023
Papajová Eliška 25.02.2010 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. starší žactvo 14.03.2023
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Městský tenisový klub Karviná TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2023
Parchomenko Valerija 10.06.2009 TK Čelákovice TK Čelákovice starší žactvo 09.03.2023
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice z.s. TSM Sokol Vysočany dorost 16.03.2023
Pařízek Tomáš 04.06.2010 HTK Třebíč TC-MJ TENIS Líšeň dorost 09.03.2023
Pásková Anna 12.03.2010 TK Vyškov TK Města Bučovice dospělí 06.03.2023
Pásková Anna 12.03.2010 TK Vyškov LTC Velen Boskovice starší žactvo 02.03.2023
Pastora Jakub 04.12.1988 SK Tenis Tišnov TK Týnec nad Sázavou dospělí 14.03.2023
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TJ TO Sokol Stará Bělá TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 15.03.2023
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 08.03.2023
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 06.03.2023
Patáková Klára 18.07.2011 SK Uherský Brod TK Bystřice p.H. starší žactvo 13.03.2023
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Sparta Praha LTC Slovan Kladno dospělí 07.03.2023
Pátková Amálie 29.08.2007 SK Kamínka 1986, z.s. SK Kamínka 1986, z.s. dorost 23.03.2023
Pátková Amálie 29.08.2007 SK Kamínka 1986, z.s. SK Kamínka 1986, z.s. dospělí 23.03.2023
Paulson Andrew 16.11.2001 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 13.03.2023
Pavel Tomáš 14.01.2003 LTC Mladá Boleslav z.s. Spartak Vrchlabí dospělí 16.03.2023
Pávková Alžběta 25.12.2006 HTK Třebíč TJ Spartak Velké Meziříčí dospělí 17.03.2023
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha Slavoj Český Brod dospělí 14.03.2023
Pávková Šarlota 06.05.2005 HTK Třebíč TJ Spartak Velké Meziříčí dospělí 17.03.2023
Pavlíčková Klára 04.08.1990 LTK Klatovy TJ Solidarita Praha 10 dospělí 06.03.2023
Pavlišová Ellen 23.01.2008 TK Slavia Orlová TK Hlučín dospělí 07.03.2023
Pavlišová Eveline 21.03.2014 TK Slavia Orlová TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 08.03.2023
Pazderová Mariana 28.10.2005 TJ Sokol Vysočany Tenisový klub Progress z.s. dospělí 15.03.2023
Pazdiora Matěj 19.02.2010 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Pečonková Viola 25.02.2014 TK SC OSTRAVA TK Na Dolině o.s. babytenis 13.03.2023
Pecha Richard 18.08.1995 TK Březnice LTC Rudná dospělí 07.03.2023
Pěchovič Rafael 10.10.2012 TK Olymp Praha TSM Sokol Vysočany starší žactvo 06.03.2023
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno SHARK Brno dospělí 13.03.2023
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TK Most TK Sparta Praha starší žactvo 09.03.2023
Peřinová Veronika 24.01.2008 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice dorost 14.03.2023
Pešat Frantisek 27.03.2009 SKT Frýdlant n.O. SKT Frýdlant n.O. starší žactvo 13.03.2023
Pešat Frantisek 27.03.2009 SKT Frýdlant n.O. SKT Frýdlant n.O. dorost 13.03.2023
Pešek Richard 06.03.2011 Rožnovský tenisový klub TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 06.03.2023
Pešička Marek 16.02.1994 TK Milevsko, z.s. TK Milevsko, z.s. dospělí 07.03.2023
Pešková Erika 27.06.2015 Sportclub Řevnice, z.s. I.ČLTK Praha babytenis 06.03.2023
Peták Denis 18.07.2006 TK Sparta Praha ŽLTC Brno dospělí 20.04.2023
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha TK Milo Olomouc dorost 15.03.2023
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha TK Milo Olomouc dospělí 15.03.2023
Petr Jiří 16.08.2008 TK Na Dolině o.s. SKT Frýdlant n.O. dospělí 06.03.2023
Petr Vojtěch 15.03.2005 I.ČLTK Praha I.ČLTK Praha dorost 14.03.2023
Petrásová Valentýna 06.08.2007 TK Most Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 13.03.2023
Petráš Michal 22.01.2006 LTC Slovan Kladno LTC Slaný dorost 13.03.2023
Petrášová Barbora 30.06.2008 LTC Slovan Kladno LTC Slaný dorost 13.03.2023
Petričko Pavel 19.06.1982 TCG Karlovy Vary TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 06.03.2023
Petríková Eliška 09.02.1996 LTK Liberec Start Liberec dospělí 13.03.2023
Petrivaldský Samuel 30.06.2011 Tennis Hill Havířov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. starší žactvo 13.03.2023
Petrla Tomáš 23.06.2012 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha mladší žactvo 14.03.2023
Pham Roman 09.09.1982 Spartak Vrchlabí Tenis Nová Paka dospělí 10.03.2023
Piešťanský Štěpán 03.09.2011 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. SK Vitality Slezsko o.s. mladší žactvo 13.03.2023
Piešťanský Štěpán 03.09.2011 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 13.03.2023
Pintera Ludvík 17.02.1978 TK Kyjov TK Kyjov dospělí 02.03.2023
Pintera Oldřich 17.02.1978 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Kyjov dospělí 06.03.2023
Piovarči Emily 11.08.2011 TK Sparta Praha Lokomotiva Beroun mladší žactvo 13.03.2023
Pírková Ema 17.06.2012 SK HAMR, z.s. TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 07.03.2023
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice SK HAMR, z.s. starší žactvo 01.03.2023
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice Sportclub Řevnice, z.s. dorost 01.03.2023
Pirohová Dominika 28.07.2006 TC Brno. TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2023
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK Na Dolině o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2023
PLAČKOVÁ MARKÉTA 30.12.2008 SK HAMR, z.s. Sokol Chuchle dospělí 06.03.2023
PLAČKOVÁ MARKÉTA 30.12.2008 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 07.03.2023
Plachá Markéta 14.10.1991 TK Spartak Jihlava TJ Solidarita Praha 10 dospělí 13.03.2023
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy dospělí 10.03.2023
Plecitý Vilém 25.03.2013 I.ČLTK Praha Lokomotiva Beroun mladší žactvo 09.03.2023
Plecitý Vilém 25.03.2013 I.ČLTK Praha Lokomotiva Beroun starší žactvo 09.03.2023
Plevová Zuzana 26.04.1996 TK Most SK Tenis Duchcov dospělí 10.03.2023
Plicka Dominik 03.02.2009 TK Dýšina TK Kaznějov starší žactvo 08.03.2023
Plicková Karolína 12.04.2011 TK Dýšina TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 03.03.2023
Pliska Ondřej 19.06.1989 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 14.03.2023
Pliska Zdeněk 13.08.1997 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 14.03.2023
Plíšková Kristýna 07.10.2005 TK Česká Skalice T.J.Nahořany n.M. dorost 09.03.2023
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 15.03.2023
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 15.03.2023
Plšková Zuzana 31.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 13.03.2023
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice LTK Klatovy starší žactvo 22.03.2023
Podlahová Anna 17.06.2013 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 mladší žactvo 06.03.2023
Podlipský David 14.01.2009 LTK Klatovy LTK Klatovy starší žactvo 10.03.2023
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov dospělí 07.03.2023
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov dorost 07.03.2023
Podracká Agáta 20.07.2008 Tenis klub Nýrsko LTC Sušice dorost 10.03.2023
Pokorná Barbora 29.08.2007 TK Stochov TK Stochov dorost 14.03.2023
Pokorná Markéta 11.03.2004 SK Tenis Kladno TJ Hvězda Kladno dospělí 15.03.2023
Pokorný Filip 03.06.2011 TK Znojmo SK Tenis Tišnov mladší žactvo 22.03.2023
Pokorný Jan 05.05.2010 Lokomotiva Zdice LTC Slovan Kladno dorost 07.03.2023
Pokorný Jan 30.01.2009 Slavoj Český Brod TO Sokol Nehvizdy starší žactvo 13.03.2023
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 07.03.2023
Poláček Matyáš 19.10.2011 TK Opava TK Opava mladší žactvo 07.03.2023
Poláček Matyáš 19.10.2011 TK Opava TK Opava starší žactvo 15.03.2023
Poláček Ondřej 28.05.1994 LTC Modřany 2005 TENIS Klánovice dospělí 06.03.2023
Poláček Vojtěch 08.10.2013 Tenisová akademie Březno u Loun TK Most mladší žactvo 13.03.2023
Polák Jan 25.09.2003 TK Strakonice Sportclub Řevnice, z.s. dospělí 13.03.2023
Poláková Julie 22.08.2012 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 10.03.2023
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice dorost 13.03.2023
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s. I.ČLTK Praha mladší žactvo 07.03.2023
Polesný Lubomír 26.02.1975 Start České Budějovice TC Týn nad Vltavou dospělí 17.04.2023
Polláková Michaela 07.01.2009 TK Velké Bílovice LTC Hodonín starší žactvo 24.03.2023
Poloková Jana 15.07.1979 LTC Velešín z.s. TO Sokol Kamenný Újezd dospělí 07.03.2023
Pop Lukáš 04.06.1973 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 13.03.2023
Popule Patrik 20.08.1987 TK Konstruktiva, z.s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2023
Poslední Adam 28.02.2014 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice babytenis 13.03.2023
Poslušný Adam 30.10.2008 LTC Modřany 2005 SK Kamínka 1986, z.s. dorost 12.04.2023
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 07.03.2023
Pospíšil Ondřej 25.01.1987 ŽLTC Brno BTK Brno dospělí 22.03.2023
Pospíšilová Anna 08.03.2014 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov babytenis 03.03.2023
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž starší žactvo 07.03.2023
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 07.03.2023
Postupa Martin 26.04.2007 VSK VŠB-TU Ostrava TK SC OSTRAVA dospělí 03.03.2023
Postupa Martin 26.04.2007 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 13.03.2023
Pošta Petr 03.03.1988 TK Česká Kamenice Slovan Liberec dospělí 06.03.2023
Potecka Silvie 23.04.2011 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 08.03.2023
Potecký Václav 02.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 08.03.2023
Poul Milan 16.11.2009 LTC Sušice TK Horažďovice dorost 10.03.2023
Pouš Ivan 02.12.1997 TC Pankrác CTA Rudná dospělí 14.03.2023
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 10.03.2023
Praibiš Jakub 29.06.1982 Slavoj Litoměřice Slavoj Litoměřice dospělí 14.03.2023
Praus Rudolf 26.09.1972 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 06.03.2023
Pražák Adam 05.09.2005 SHARK Brno SK Slatina dospělí 13.03.2023
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha TC ESO Praha z.s. dospělí 14.03.2023
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice TK Milo Olomouc dorost 06.03.2023
Princ Jakub 07.04.2009 TJ Blatná SK TK Vodňany starší žactvo 08.03.2023
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé TK Písnice dorost 07.03.2023
Procházka Aleš 08.06.1980 TC VŠ Praha TJ Radlice z.s. dospělí 14.03.2023
Procházka Pavel 17.08.1983 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách dospělí 09.03.2023
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart Lokomotiva Nymburk dospělí 13.03.2023
Procházková Ema 20.05.2012 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary mladší žactvo 17.03.2023
Procházková Gabriela 01.10.2008 TK Kročehlavy Tenis DLI Kladno dorost 20.04.2023
Procházková Kristýna 09.12.2005 LTC Modřany 2005 LTC Podolí Praha dospělí 22.03.2023
Procházková Nikol 17.07.2002 SK Tenis Tišnov TJ Sokol Rudice, z.s. dospělí 14.03.2023
Prokop Jan 14.01.1994 TK Milevsko, z.s. TK Milevsko, z.s. dospělí 02.03.2023
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň TJ Brno-Komín dospělí 06.03.2023
Prokopová Dagmar 17.06.1992 Mosilana Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 02.03.2023
Prokš Daniel 02.10.2006 SK Tenis Mýto, z.s. Lokomotiva Beroun dorost 13.03.2023
PROKÝŠKOVÁ ANNA 10.01.2008 TK Škoda Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň dorost 13.03.2023
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem LTC Velen Boskovice dorost 02.03.2023
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 13.03.2023
Prstecký Jan 16.08.2011 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Přerovská Ella 12.07.2010 TK Sparta Praha TJ Tatran Litovel, z.s. starší žactvo 08.03.2023
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 TK AGROFERT Prostějov Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 06.04.2023
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 14.03.2023
Přikrylová Nicol 12.08.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 08.03.2023
Psota David 22.03.2011 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary mladší žactvo 03.03.2023
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 02.03.2023
Pšeničný Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha starší žactvo 07.03.2023
Pšeničný Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha dorost 07.03.2023
Ptáček Vít 12.04.1974 Pliskova Tennis Academy-Říčany TJ Kavalier Sázava dospělí 10.03.2023
Pták Vojtěch 23.06.2005 TJ Sokol Strančice Sport club Na Zámečku dorost 20.04.2023
Pucci Rosarie 06.12.2012 TK Sparta Praha TJ Břevnov mladší žactvo 13.03.2023
Puznyak Daniel 20.06.2011 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice starší žactvo 22.04.2023
Rabas Daniel 29.01.1998 TC Chrudim z.s. TC Chrudim z.s. dospělí 06.03.2023
Racek Mikuláš 13.03.2013 I.ČLTK Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 09.03.2023
Racek Mikuláš 13.03.2013 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 06.03.2023
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 07.03.2023
Raev David 02.08.2011 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha mladší žactvo 08.03.2023
Raev David 02.08.2011 I.ČLTK Praha TJ Břevnov starší žactvo 13.03.2023
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny LTC Houštka dospělí 13.03.2023
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny LTC Houštka dorost 13.03.2023
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny LTC Tábor 1903 dospělí 06.03.2023
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín LTC Kolín starší žactvo 24.03.2023
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dorost 06.03.2023
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2023
Rakovský Erik 14.01.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek Sokol Lanžhot starší žactvo 09.03.2023
Rampulová Karin 12.06.2007 SK Tenis Tišnov Tatran Starý Lískovec dorost 06.03.2023
Rašín Jakub 22.06.2007 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 10.03.2023
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 06.03.2023
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Uherské Hradiště dospělí 06.03.2023
Raštica Štěpán 25.10.2013 TJ Sokol Bílovice n.Svit. Mosilana Brno mladší žactvo 13.03.2023
Raušová Nikola 27.01.2006 SHARK Brno TK Blansko dospělí 09.03.2023
Rébl Ondřej 05.04.2013 TK Doksy SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 10.03.2023
Réblová Klára 26.02.2009 TK Doksy SK Matchball Česká Lípa dorost 18.04.2023
Réblová Klára 26.02.2009 TK Doksy SK Matchball Česká Lípa starší žactvo 08.03.2023
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 07.03.2023
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dospělí 07.03.2023
Reischig Josef 24.04.1997 CTA Rudná TK Nová Ves dospělí 18.04.2023
Reischlová Eliška 10.01.1996 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TO Bohemians Praha dospělí 06.03.2023
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s. Tsport Votice o.s. dospělí 07.03.2023
Remeš Martin 23.04.2008 TK Zlín TK Zlín dorost 06.03.2023
Repšová Gabriela 10.12.2014 TK Mnichovo Hradiště SK Tenis Rohatsko babytenis 15.03.2023
Riegl Vojtěch 26.09.2012 LTK TEPLICE o.s. TK Louny mladší žactvo 13.03.2023
Rieglová Adéla 29.01.2017 LTK Bílina LTK Bílina minitenis 13.03.2023
Riemer Tomáš 15.08.1991 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Čelákovice dospělí 14.04.2023
Riessová Natalie 28.03.2013 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 06.03.2023
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha TO Bohemians Praha dospělí 07.03.2023
Richterová Karolína 28.12.2008 Slavoj Žiželice LTC Kolín dorost 07.03.2023
Richterová Šárka 16.05.2000 TO SK Mělník TO SK Mělník dospělí 10.03.2023
Rittsteinová Lea 21.08.2010 TC VŠ Praha TJ Břevnov starší žactvo 20.04.2023
Rittsteinová Sofie 13.09.2007 TC VŠ Praha TJ Břevnov dorost 20.04.2023
Robenek Václav 22.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 15.03.2023
Roháčková Eliška 15.03.2008 Tenis DLI Kladno TK Stochov dospělí 03.03.2023
Roháčková Eliška 15.03.2008 Tenis DLI Kladno TK Stochov dorost 03.03.2023
Rojíček Robin 05.03.2013 TK TENNISPOINT FM TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 14.03.2023
Rollinger Michal 10.03.1992 TK Most TJ Solidarita Praha 10 dospělí 03.03.2023
Rosický Jan 06.01.2006 LTC Houštka LTK Liberec dorost 20.04.2023
Roubal Filip 08.04.2005 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 07.03.2023
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy TK AGROFERT Prostějov dorost 03.03.2023
Rozmahelová Leontýna 22.03.2010 TK Dolní Benešov TK Hlučín starší žactvo 15.03.2023
Rubeš Lukáš 24.09.2009 TK Natali TK Drnovice starší žactvo 13.03.2023
Rusňák Tadeáš 15.05.2011 Tenis Dobříš TK Slavia Plzeň starší žactvo 15.03.2023
Rusnok Alex 06.10.2011 Sokol Lanžhot TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 01.03.2023
Rutar Antonín 29.05.2013 TK Mohelnice, z.s. TK Milo Olomouc mladší žactvo 06.03.2023
Rutar Antonín 29.05.2013 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. starší žactvo 02.03.2023
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. starší žactvo 10.03.2023
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s. TK Slavia Orlová mladší žactvo 06.03.2023
Růžek Filip 27.07.2006 LTC Slovan Kladno LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 03.03.2023
Růžek Filip 27.07.2006 LTC Slovan Kladno LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 03.03.2023
Růžička Antonín 28.07.2012 Jiskra Velké Březno TK Ústí n.Labem mladší žactvo 14.03.2023
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 06.03.2023
Rychlý Petr 10.03.2005 TK Neridé TK Roja Příbram z.s. dospělí 13.03.2023
Rychtář Hans 21.01.2005 SK Tenis Tišnov SK Tenis Tišnov dospělí 09.03.2023
Rychtecký Tomáš 11.10.1996 TK Chomutov TK Chomutov dospělí 17.04.2023
Ryšavá Ema 12.02.2008 TJ Slavoj Velké Pavlovice LTC Hodonín dospělí 08.03.2023
Řačák Lukáš 06.03.2013 TC BORS CLUB LTC Hodonín starší žactvo 10.03.2023
Řada Kryštof 16.02.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s. Lokomotiva Trutnov dorost 02.03.2023
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 02.03.2023
Řezáčová Zuzana 27.01.2002 SK Tenis Rohatsko SK Tenis Rohatsko dospělí 06.03.2023
Řezníčková Eliška 24.03.1962 Spartak Průhonice Tenisový oddíl Junior dospělí 06.03.2023
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát SK Tenis Tišnov dospělí 06.03.2023
Řihovský Ondřej 31.03.1972 Spartak Rožmitál TK Benešov dospělí 15.03.2023
Sadilová Kateřina 17.07.1994 TK Konstruktiva, z.s. Sokol Petrovice dospělí 13.03.2023
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany TJ TK Březiněves dospělí 16.03.2023
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 14.03.2023
Sandecky David 24.07.2009 TC Brno. ŽLTC Brno starší žactvo 08.03.2023
Sedláček Jan 11.07.2011 Tenisový klub Rokycany SK Tenis Mýto, z.s. starší žactvo 02.03.2023
Sedláček Jan 11.07.2011 Tenisový klub Rokycany TK Slavia Plzeň mladší žactvo 15.03.2023
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha Slavoj Český Brod dospělí 13.03.2023
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 09.03.2023
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dorost 04.04.2023
Seidlová Kateřina 15.02.2005 TJ Sokol Vysočany Tenisový klub Progress z.s. dospělí 16.03.2023
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín Slavoj Žiželice dospělí 03.03.2023
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov TK Most dorost 01.03.2023
Sekmilerová Tereza 14.01.2009 TC VITALITY Březnice Tenis Akademie Bálek, z.s. starší žactvo 13.03.2023
Sellner Dennis 30.11.2012 TC Veverská Bítýška z.s. BTK Brno mladší žactvo 14.03.2023
Sellner Dennis 30.11.2012 TC Veverská Bítýška z.s. Sokol Čebín starší žactvo 13.03.2023
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 13.03.2023
Sertičová Tereza 17.03.2008 TJ Spoje Praha SK Matchball Česká Lípa dospělí 07.03.2023
Severýn Pavel 28.10.1979 TK Hlinsko DTK Skuteč dospělí 13.03.2023
Schamberger Sebastian 02.11.2012 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno mladší žactvo 01.03.2023
Schmidová Nina 13.10.2011 TC BORS CLUB TC BORS CLUB starší žactvo 06.03.2023
Schmidová Nina 13.10.2011 TC BORS CLUB TC BORS CLUB dorost 06.03.2023
Schmidt Eric 06.10.2010 TK Sport Kolovraty TK Sport Kolovraty starší žactvo 16.03.2023
Schneider Jan 26.08.2008 LTC Vysoké Mýto TK Choceň dorost 06.03.2023
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 06.03.2023
Sieglová Dominika 07.10.2007 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice dorost 07.03.2023
Sikorová Klára 25.10.2005 TJ Brno-Komín TK Znojmo dorost 02.03.2023
Sikorová Tereza 06.12.2004 SKT Frýdlant n.O. TJ Baník Ostrava OKD dospělí 13.03.2023
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Kunštát dospělí 06.03.2023
Silovský Adam 02.02.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina dorost 06.03.2023
Silovský Adam 02.02.2010 TK Škoda Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 13.03.2023
Sina Jakub 21.06.2006 TK Start Praha-Topolka TC Pankrác dospělí 09.03.2023
Sina Jakub 21.06.2006 TK Start Praha-Topolka TK Start Praha-Topolka dorost 09.03.2023
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Start Praha-Topolka dospělí 13.03.2023
Sirový Šimon 28.11.2011 TJ Solidarita Praha 10 Lokomotiva Praha starší žactvo 06.03.2023
Sisková Kateřina 20.02.1974 Jiskra Otrokovice TK Kopřivnice z.s. dospělí 08.03.2023
Siváková Adela 06.06.2008 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot dospělí 09.03.2023
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK SC OSTRAVA SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 15.03.2023
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK SC OSTRAVA Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 10.03.2023
Skácelová Štěpánka 08.01.1989 Tenisklub Cheb TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 12.04.2023
Skalikova Sophie 26.10.2006 TK Na Dolině o.s. TK SC OSTRAVA dospělí 15.03.2023
Skalka Šimon 16.10.2012 TK DEZA Valašské Meziříčí TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 02.03.2023
Skiba Matouš 04.03.2009 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 15.03.2023
Sklenička Jan 26.07.2002 TC VŠ Praha LTC Slovan Kladno dospělí 06.04.2023
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 08.03.2023
Sklenička Vojtěch 09.05.2013 LTK Liberec LTK Liberec starší žactvo 07.03.2023
Sklenička Vojtěch 09.05.2013 LTK Liberec LTK Liberec mladší žactvo 07.03.2023
Skopková Ema 17.01.2014 SKT Frýdlant n.O. SKT Frýdlant n.O. babytenis 08.03.2023
Skořepa Adam 11.06.2010 TK Most SK Tenis Duchcov dorost 06.03.2023
Skořepová Isabela 17.02.2009 TK Znojmo TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 09.03.2023
Skoták Teo 21.02.2015 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB babytenis 06.03.2023
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň TK Mokrá-Horákov dospělí 09.03.2023
Skřebská Martina 02.12.1982 TK Gymnázium Uničov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 14.04.2023
Skřičková Adina 02.01.2014 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno babytenis 13.03.2023
Skřivánková Michaela 25.04.1985 TJ Brno-Komín TJ Brno-Komín dospělí 07.03.2023
Slabá Karolína 26.02.2015 TKB Hrušovany z.s. TKB Hrušovany z.s. babytenis 14.03.2023
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK AGROFERT Prostějov TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 03.03.2023
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2023
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 03.03.2023
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves Tenis Semice a.s. dospělí 10.03.2023
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s. Lokomotiva Praha dorost 03.03.2023
Slavíková Emma 24.01.2003 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dospělí 13.03.2023
Slavíková Sabina 05.10.2003 Tenis Ivančice z.s. TK Moravský Krumlov z.s. dospělí 01.03.2023
Slavíková Tereza 08.01.2016 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. LTK Liberec minitenis 14.03.2023
Slavíková Tereza 31.10.2011 TENIS VLAŠIM,z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany mladší žactvo 02.03.2023
Slezák Jonáš 25.08.2006 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dorost 08.03.2023
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 14.03.2023
Slovák Martin 26.09.2005 TC Bajda Kroměříž SK Zlín-Mladcová dorost 06.03.2023
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 10.03.2023
Směřička Matouš 14.04.2007 TK Uherské Hradiště Jiskra Otrokovice dorost 02.03.2023
Smetana Martin 23.01.1994 TCV Strání Orel jednota Uherský Brod dospělí 13.03.2023
Smíšková Anna 24.02.2005 TC VITALITY Březnice F.H.TK Dobřichovice dorost 24.04.2023
Smíšková Anna 24.02.2005 TC VITALITY Březnice TK Roja Příbram z.s. dospělí 06.03.2023
Smolík David 22.10.2010 SKT Frýdlant n.O. TK Havířov, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Smolík David 22.10.2010 SKT Frýdlant n.O. SKT Frýdlant n.O. dorost 14.03.2023
Smolková Natálie 27.11.2014 Tenisový klub Mikulov, spolek Tenisový klub Mikulov, spolek babytenis 20.03.2023
Smýkal Matěj 04.10.2005 TK Líšeň TK Líšeň dospělí 06.04.2023
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava TK Havířov, z.s. starší žactvo 07.03.2023
Sobotka Jakub 26.04.2009 Rožnovský tenisový klub Rožnovský tenisový klub starší žactvo 06.03.2023
Sobotka Josef 15.12.2009 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod starší žactvo 14.03.2023
Sokolová Elen 17.01.2009 LTC Panorama Teplice TK Most starší žactvo 08.03.2023
Sokolová Elen 17.01.2009 LTC Panorama Teplice LTC Panorama Teplice dorost 08.03.2023
Sokolová Klára 09.04.1998 TC Nové Město n. Metují TK Dolní Dobrouč dospělí 09.03.2023
Sokolová Marie 18.06.2005 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot dospělí 01.03.2023
Sokolová Marie 14.05.2003 TC Nové Město n. Metují TK Dolní Dobrouč dospělí 13.03.2023
Solková Jana 26.08.1972 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Dolní Benešov dospělí 06.03.2023
Sotolářová Martina 24.03.1987 TK Blansko TK TILIA Brno dospělí 09.03.2023
Souček Tomáš 17.06.1980 Sokol Bukovice Sokol Bukovice dospělí 09.03.2023
Soukalová Bára 12.02.2006 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 13.03.2023
Soukup Albert 02.10.2005 TC VŠ Praha SK Aritma Praha dospělí 06.03.2023
Soukup Albert 02.10.2005 TC VŠ Praha SK Aritma Praha dorost 06.03.2023
Soukup Daniel 12.03.1999 TK Písek TJ Blatná dospělí 13.03.2023
Soukup Marek 20.11.2011 TK Čelákovice TK Neridé mladší žactvo 15.03.2023
Soukup Radek 15.03.2001 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ Motor České Budějovice dospělí 03.03.2023
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek LTC VITON České Budějovice,z.s. dorost 13.03.2023
Spurny Daniel 20.08.2008 Tenis Club Mokropsy Pála Vízner Tennis z.s. dorost 27.04.2023
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách TCEN Hrádek nad Nisou dorost 03.03.2023
Stanislav Tobiáš 06.05.2009 TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 06.03.2023
Staňková Laura 05.09.2011 TK Olymp Praha TK Olymp Praha starší žactvo 13.03.2023
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 15.03.2023
Stareček Petr 07.07.2006 Slavoj Litoměřice TK Roudnice n.L. dorost 14.04.2023
Starnovská Lucie 15.04.2014 TJ TK Neratovice TK Neridé babytenis 09.03.2023
Stavěl Martin 11.06.1988 TK Kaznějov TK Kaznějov dospělí 13.03.2023
Stehlík Vilém 29.01.2010 TK Ruzyně Praha TK Ruzyně Praha dorost 20.03.2023
Steinová Alexandra 13.10.2011 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 16.03.2023
Stiborová Anna 23.07.2011 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 15.03.2023
Stiborová Anna 23.07.2011 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. starší žactvo 15.03.2023
Stibůrek Filip 13.04.2006 TK Benešov Sokol Říčany dorost 13.03.2023
Stibůrková Lucie 26.04.2009 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 15.03.2023
Stibůrková Lucie 26.04.2009 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TK Písek TJ Blatná dospělí 09.03.2023
Stone Lukáš 28.04.2009 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 06.03.2023
Strachová Eliška 04.01.2013 TK Čelákovice LTC Houštka mladší žactvo 07.03.2023
STRNAD Daniel 21.07.2007 Tenis DLI Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 10.03.2023
Strnadová Eliška 21.11.2012 SK Újezd Praha 4, z.s. 1.TK Pacov mladší žactvo 07.03.2023
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava dorost 15.03.2023
Stuiber Sarah 20.04.2012 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 15.03.2023
Sudková Dorota 10.04.2013 LTC Modřany 2005 TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 07.03.2023
Suchánek Ondřej 25.03.2006 LTC Hodonín TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 06.03.2023
Suchánková Nikol 22.08.2012 TK Neridé TJ TK Neratovice starší žactvo 10.03.2023
Suchomel Jan 01.05.2010 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín dorost 15.03.2023
Suchomel Jan 01.05.2010 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín starší žactvo 15.03.2023
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice starší žactvo 14.03.2023
Svašek Čeněk 30.03.2011 I. ČLTPK Čerčany TK Benešov mladší žactvo 15.03.2023
Svatá Zdeňka 09.06.1977 TK Kruh Sokol Horní Branná dospělí 06.03.2023
Svatoš Martin 01.02.2011 Open Tennis Club SK Tenis Kladno starší žactvo 14.03.2023
Svatoš Martin 01.02.2011 Open Tennis Club TK Stochov mladší žactvo 08.03.2023
Svatý Tomáš 26.02.2006 TK Kruh Sokol Horní Branná dospělí 06.03.2023
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 06.03.2023
Svědíková Alexandra 04.09.2011 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. mladší žactvo 03.03.2023
Svědíková Alexandra 04.09.2011 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. starší žactvo 03.03.2023
Světlík Bronislav 19.08.1971 TCV Strání SHARK Brno dospělí 07.03.2023
Světlík Pavel 29.12.1990 F.H.TK Dobřichovice LTC Rudná dospělí 13.03.2023
Svoboda Jan 04.11.2009 Start Brno Start Brno dorost 07.03.2023
Svoboda Jan 04.11.2009 Start Brno Start Brno starší žactvo 07.03.2023
Svoboda Jindřich 19.09.2008 SKT Frýdlant n.O. Rožnovský tenisový klub dorost 07.03.2023
Svoboda Jiří 07.03.2016 TK Zlín TK AGROFERT Prostějov minitenis 03.03.2023
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dorost 06.03.2023
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 15.03.2023
Svoboda Karel 05.02.2008 Sokol Bukovice TJ Červený Kostelec dorost 09.03.2023
Svoboda Michal 04.09.1988 TK Mnichovo Hradiště TK Mnichovo Hradiště dospělí 06.03.2023
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha LTC Houštka dorost 06.03.2023
Svobodová Diana 06.04.1968 TK Dynamo Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 08.03.2023
Svobodová Emily 20.03.2012 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 03.03.2023
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 20.03.2023
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 20.03.2023
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno SK Jundrov Brno dospělí 07.03.2023
Svobodová Klára 11.06.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 15.03.2023
Svobodová Klára 11.06.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. TO TJ Svitavy dorost 06.03.2023
Svobodová Klaudie 15.02.2012 TK Ostrovec TK Písek mladší žactvo 09.03.2023
Svobodová Michaela 30.04.2007 Městský tenisový klub Karviná SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 13.03.2023
Sychra Filip 23.08.2011 TJ Sloup TK Kunštát mladší žactvo 13.03.2023
Sychra Filip 23.08.2011 TJ Sloup TK Kunštát starší žactvo 16.03.2023
Sychrovský Martin 05.01.2016 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec babytenis 15.03.2023
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 03.03.2023
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 03.03.2023
Sýkorová Kateřina 12.01.2011 TK Česká Třebová, z.s. LTC Vysoké Mýto mladší žactvo 06.03.2023
Sýkorová Marie 08.05.2010 LTC Slovan Kladno TJ Kavalier Sázava dospělí 09.03.2023
Sýkorová Marie 08.05.2010 LTC Slovan Kladno Slavoj Český Brod starší žactvo 13.03.2023
Sýkorová Nikol 18.01.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dorost 17.04.2023
Sýkorová Tereza 06.02.1981 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2023
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dospělí 06.03.2023
Šafařík Jakub 18.09.2005 TK Radošovice Sokol Říčany dorost 15.03.2023
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 dospělí 06.03.2023
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dorost 07.03.2023
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha LTK Liberec dorost 07.03.2023
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Sparta Praha TK Neridé dospělí 15.03.2023
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2023
Šamánková Lucie Marie 31.08.2008 SHARK Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 06.03.2023
Šandor Jakub 02.11.2011 TJ LTC Poděbrady Slavoj Žiželice mladší žactvo 20.03.2023
Šára Dominik 06.01.2009 TK Neridé SK OAZA Praha dorost 07.03.2023
Šárová Lucie 23.04.2006 TK Neridé TK Neridé dorost 08.03.2023
Šašek David 13.06.2008 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dorost 06.03.2023
Šašek Martin 15.07.2005 LTK Klatovy TK Dýšina dospělí 06.03.2023
Šátral Jan 24.07.1990 TO SK Mělník TO SK Mělník dospělí 10.03.2023
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha HTK Třebíč starší žactvo 15.03.2023
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha HTK Třebíč dorost 15.03.2023
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha HTK Třebíč starší žactvo 15.03.2023
Šebesta Michal 10.12.2008 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 08.03.2023
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 08.03.2023
Šedinová Lucie 13.11.2014 TK Mohelnice, z.s. TK Milo Olomouc babytenis 06.03.2023
Šedivá Michaela 06.04.1984 TK Roja Příbram z.s. TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 03.03.2023
Šefc Jakub 03.05.2007 Sokol Bukovice TJ Červený Kostelec dorost 09.03.2023
Šefl Vojtěch 01.07.2006 TK Dýšina TK Dýšina dospělí 06.03.2023
Šelemberk Richard 16.06.2008 TENNIS CENTRE Kosmonosy Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 03.03.2023
Šelemberk Richard 16.06.2008 TENNIS CENTRE Kosmonosy LTC Bakov n.Jiz. dospělí 03.03.2023
Šenk Jan 15.08.2011 TK Zlín TK Bystřice p.H. starší žactvo 06.03.2023
Šenková Anna 30.11.2008 TK Bystřice p.H. TK Zlín dorost 06.03.2023
Šenkyřík Ivo 25.10.2013 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany mladší žactvo 07.03.2023
Ševčík Kryštof 07.07.2012 TK SC OSTRAVA TK Opava starší žactvo 16.03.2023
Ševčík Kryštof 07.07.2012 TK SC OSTRAVA TK Opava mladší žactvo 16.03.2023
Šidlík Jan 07.04.2008 TJ Sokol Vysočany TENIS Klánovice dorost 06.03.2023
Šidlík Jan 07.04.2008 TJ Sokol Vysočany TENIS Klánovice dospělí 06.03.2023
Šik Michal 22.04.1999 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 07.03.2023
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno Tenisový klub Mikulov, spolek dorost 20.03.2023
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s. TC Ostrava Nová Ves dospělí 24.04.2023
Šimáček Ondřej 24.12.1979 Sokol Brno Žabovřesky Tenisový klub Tesla Brno dospělí 14.03.2023
Šimánková Zuzana 11.06.2004 Junior TC Praha E.T.M. Praha dospělí 24.04.2023
Šimek Jakub 26.06.1997 TK Sport Kolovraty Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 14.03.2023
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha TK Slavia Plzeň starší žactvo 08.03.2023
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha Lokomotiva Zdice dorost 20.03.2023
Šimková Tereza 13.09.1997 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 07.03.2023
Šimon Antonín 27.07.2005 LTC Bakov n.Jiz. SK Tenis Rohatsko dorost 01.03.2023
Šimonová Pavlína 14.02.1997 Tělocvičná jednota Sokol Osek Tělocvičná jednota Sokol Osek dospělí 08.03.2023
Šimonová Tereza 26.05.2008 LTC Bakov n.Jiz. SK Tenis Rohatsko dorost 01.03.2023
Šimůnek David 09.07.1993 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 16.03.2023
Šimůnková Lucie 10.10.1995 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 27.03.2023
Šindelářová Eliška 31.03.2006 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 15.03.2023
Šindelářová Karolína 02.02.2005 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 15.03.2023
Šíp David 08.05.2011 TK Písek LTC VITON České Budějovice,z.s. mladší žactvo 13.03.2023
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany dospělí 08.03.2023
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2023
Široký Bernard 16.12.2016 TK Drnovice TK Drnovice babytenis 02.03.2023
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun starší žactvo 10.03.2023
Škodáčková Katarína 03.03.1996 TCV Strání TC Chrudim z.s. dospělí 24.04.2023
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 07.03.2023
Škudrnová Sabina 01.10.2005 Tenis Dobříš TK Bohutín, z.s. dorost 17.04.2023
Škudrnová Sabina 01.10.2005 Tenis Dobříš TK Roja Příbram z.s. dospělí 07.03.2023
Šlesárová Natálie 05.10.2005 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 08.03.2023
Šlesárová Natálie 05.10.2005 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 08.03.2023
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 Jiskra Otrokovice Jiskra Otrokovice dospělí 07.03.2023
Šmejc Jakub 22.03.2011 TK Holice TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 09.03.2023
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 07.03.2023
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice LTC Pardubice dospělí 06.03.2023
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 06.03.2023
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha TK Na Dolině o.s. dospělí 16.03.2023
Šmejkalová Iveta 06.06.1977 Sportcentrum Uhříněves Sportcentrum Uhříněves dospělí 16.03.2023
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice Tenisový klub Eden HK dorost 06.03.2023
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 03.03.2023
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice TK PTA Kolín dospělí 13.03.2023
Šmidingrová Natálie 29.12.2005 Slavoj Stod TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 16.03.2023
Šmrhová Sara 19.02.2013 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou mladší žactvo 16.03.2023
Šnajdr Patrik 10.05.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Dolní Dunajovice,spolek dorost 20.03.2023
Šnobel Pavel 28.02.1980 TJ Baník Ostrava OKD TK Na Dolině o.s. dospělí 13.03.2023
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 13.03.2023
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž starší žactvo 07.03.2023
Šobr Kristián 02.08.2006 Slavoj Stod TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 16.03.2023
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 06.03.2023
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 06.03.2023
Šota Petr 11.11.1963 Orel jednota Praha-Balkán TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 07.03.2023
Šotner Matěj 19.07.2012 TK Moravský Krumlov z.s. TK Dolní Dunajovice,spolek mladší žactvo 03.03.2023
Špaček Jakub 25.01.2015 TK Neridé TK Neridé babytenis 06.03.2023
Španělová Emma 23.07.2014 TK AGROFERT Prostějov TK Blansko babytenis 06.03.2023
Šperková Anna 07.04.2009 TK Kunštát TK Kunštát dospělí 06.03.2023
Špičák Pavel 14.12.1983 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 03.03.2023
Špinková Petra 22.02.1990 TK PTA Kolín Slavoj Žiželice dospělí 07.03.2023
Šplechtna Svatopluk 30.11.1969 TK Horní Měcholupy Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 15.03.2023
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov TK Kunštát dospělí 13.03.2023
Šrámek Filip 21.03.1975 Pliskova Tennis Academy-Říčany TJ Kavalier Sázava dospělí 09.03.2023
Šramková Rebecca 19.10.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 15.03.2023
Šramotová Kateřina 13.07.2005 TENIS VLAŠIM,z.s. Slavoj Žiželice dorost 06.03.2023
Šrenk Jakub 06.04.2008 TC-MJ TENIS Líšeň TK Mokrá-Horákov dospělí 06.03.2023
Šrot Daniel 02.02.2012 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. mladší žactvo 14.03.2023
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Milo Olomouc TK Milo Olomouc dorost 14.03.2023
Štaidl Kateřina 02.02.1982 TC Třinec Tenisový klub Černošice dospělí 09.03.2023
Šťastná Eva 21.01.1997 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenis Semice a.s. dospělí 21.04.2023
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dospělí 08.03.2023
Štayr Matyáš 08.07.2011 Tenisový klub Eden HK LTC Nový Bydžov starší žactvo 10.03.2023
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 13.03.2023
Šteklová Markéta 11.03.2001 TJ Motor České Budějovice TJ Motor České Budějovice dospělí 03.03.2023
Štěpánek Adam 21.09.2012 TK Neridé SK HAMR, z.s. starší žactvo 07.03.2023
Štěpánek Jakub 06.02.2013 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. mladší žactvo 13.03.2023
Štěpánková Amálie 15.09.2010 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. starší žactvo 14.03.2023
Štěpánková Klára 06.08.2008 TK Neridé TC Spořilov Praha dospělí 06.03.2023
Štěpánková Linda 14.05.2011 TK Česká Třebová, z.s. LTC Vysoké Mýto mladší žactvo 06.03.2023
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB LTC Hodonín dospělí 03.03.2023
Štěpánková Tereza 30.08.2016 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 03.03.2023
Štěpánová Nikol 13.03.2008 D&M Tennis Academy, z.s. SKP Kometa Brno dospělí 10.03.2023
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 TK Most TK Louny dospělí 13.03.2023
Števová Elena 03.06.2012 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Zdice mladší žactvo 06.03.2023
Štíhel Filip 26.06.2005 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub dorost 08.03.2023
Štíhel Filip 26.06.2005 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub dospělí 08.03.2023
Štika Hynek 02.03.2012 Tenisový klub Studénka z.s. TK Bílovec mladší žactvo 08.03.2023
Štochlová Karolína Berta 17.01.2009 TK Neridé F.H.TK Dobřichovice dorost 31.03.2023
Štourač Jan 09.07.2008 SHARK Brno SK Slatina dospělí 22.03.2023
Štrbavá Kateřina 13.06.1990 Tenis Nový Jičín,z.s. Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 14.03.2023
Štrégl Marek 29.07.2012 SK Podještědští Pardálové TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 06.03.2023
Štrégl Marek 29.07.2012 SK Podještědští Pardálové TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 06.03.2023
Štros Jakub 13.04.2010 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 15.03.2023
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2023
Štruplová Kateřina 22.08.2002 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice dospělí 10.03.2023
Šturmová Lilien 26.10.2014 I.ČLTK Praha I.ČLTK Praha babytenis 08.03.2023
Štursa Vít 13.06.1979 LTC Modřany 2005 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dospělí 13.03.2023
Štveráková Terezie 21.03.2006 Městský tenisový klub Karviná VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 10.03.2023
Šubert Daniel 14.10.2009 TK Most Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 02.03.2023
Šuda Jakub 03.05.2012 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 07.03.2023
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. dorost 10.03.2023
Šuláková Bára 18.04.2010 TK Opava TK Slavia Orlová starší žactvo 10.03.2023
Šulcová Gabriela 02.01.2011 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň mladší žactvo 06.03.2023
Šulcová Vanesa 11.12.2004 TJ Zbrojovka Vsetín TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2023
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 06.03.2023
Švandová Nikola 10.12.2009 D&M Tennis Academy, z.s. BLTC Brno dorost 13.03.2023
Švarc Prokop 24.09.2008 TK Sparta Praha TK PTA Kolín dorost 16.03.2023
Švarc Teodor 04.07.2011 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 06.03.2023
Švédová Tereza 08.05.2015 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc babytenis 14.03.2023
Švidrnochová Natálie 30.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí SK Zlín-Mladcová dospělí 06.03.2023
Švrček Tadeáš 19.08.2016 TC BORS CLUB TC BORS CLUB babytenis 06.03.2023
Tajovská Karolína 24.12.2003 TK Spartak Jihlava LTC Humpolec dospělí 14.03.2023
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha TC Spořilov Praha dospělí 07.03.2023
Tauchman Štěpán 16.02.2008 TK Kruh Sokol Horní Branná dospělí 06.03.2023
Tauš Radek 19.06.1975 SKP Kometa Brno Sokol Chudčice dospělí 07.03.2023
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 09.03.2023
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dospělí 13.03.2023
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dorost 06.03.2023
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha TK Slavia Plzeň starší žactvo 06.03.2023
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Červený Kostelec TJ Červený Kostelec dospělí 09.03.2023
Tejnecký Ondřej 04.03.1967 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou Sokol Královice dospělí 07.03.2023
Temenugov Leo 03.04.2013 ŽLTC Brno ŽLTC Brno mladší žactvo 08.03.2023
Tesárková Nikol 15.10.2015 I.ČLTK Praha I.ČLTK Praha babytenis 08.03.2023
Tesaříková Julie 20.06.2010 TK Opava TK Opava starší žactvo 14.03.2023
Tesková Sylvie 02.01.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 03.03.2023
Těšínská Klárka 10.10.2008 TK Škoda Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 06.03.2023
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 13.03.2023
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Spoje Praha starší žactvo 03.03.2023
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 02.03.2023
Tichá Šárka 04.06.2006 Jiskra Otrokovice TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2023
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dospělí 02.03.2023
Tichý David 04.02.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Tichy Jan 06.06.2011 TK Sport Kolovraty Pliskova Tennis Academy-Říčany mladší žactvo 09.03.2023
Tichý Lubomír 15.10.1973 TC Jičín SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 14.03.2023
Tichy Tomas 10.08.2009 TK Sport Kolovraty Lokomotiva Praha starší žactvo 16.03.2023
Tichy Tomas 10.08.2009 TK Sport Kolovraty LTC Houštka dorost 03.03.2023
Tofi Satine 30.01.2010 TK Sparta Praha TCG Karlovy Vary dorost 17.03.2023
Tofi Satine 30.01.2010 TK Sparta Praha TCG Karlovy Vary starší žactvo 17.03.2023
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary dospělí 16.03.2023
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary dorost 16.03.2023
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 06.03.2023
Toman Bruno 01.08.2013 TK Sparta Praha TJ TK Neratovice starší žactvo 08.03.2023
Toman Bruno 01.08.2013 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. mladší žactvo 08.03.2023
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha Slavoj Český Brod starší žactvo 10.03.2023
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice starší žactvo 08.03.2023
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha TK Radošovice dorost 10.03.2023
Toman Kryštof 14.01.2004 TJ Spoje Praha TK Radošovice dospělí 02.03.2023
Toman Petr 30.01.1974 LTC Tábor 1903 SK TK Vodňany dospělí 06.03.2023
Tomasová Anna 22.12.2011 LTC Sušice TK Horažďovice starší žactvo 10.03.2023
Tomášek Jan 05.05.2006 Slavoj Stod TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 16.03.2023
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TO Planá z.s. TK Aš dospělí 14.03.2023
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 06.03.2023
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany dospělí 06.03.2023
Tomečková Gabriela 08.04.2001 TC Bajda Kroměříž TK Uherské Hradiště dospělí 22.03.2023
Tomečková Laura 12.03.2015 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Ostrava Nová Ves babytenis 13.03.2023
Tošner Robin 04.03.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. Sokol Smiřice starší žactvo 15.03.2023
Tourek Jan 11.01.2013 TK SB Světlá n.Sáz. TC Chrudim z.s. mladší žactvo 11.04.2023
Trázník Miroslav 02.07.2008 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 15.03.2023
Trčalová Alena 20.06.2014 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. babytenis 03.03.2023
Trefný Vlastimil 05.11.1975 TJ TK Hluboká nad Vltavou Sokol TK Kaplice dospělí 16.03.2023
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dorost 03.03.2023
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC VITON České Budějovice,z.s. SK TK Vodňany dospělí 19.04.2023
Trojan Jaroslav 21.09.1984 TC VŠ Praha VŠTJ Ekonom Praha dospělí 14.03.2023
Trunda Jakub 12.08.2008 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 07.03.2023
Trunečková Ema 07.08.2006 ČLTK 1928 Olomouc I.NTC Olomouc dospělí 21.04.2023
Třetinová Lucie 15.01.2007 Gross Tenis Club Nová Ves, z.s. Gross Tenis Club Nová Ves, z.s. dospělí 16.03.2023
Tříška Martin 23.09.1971 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 13.03.2023
Tsima Elli 24.06.2005 SHARK Brno SK Slatina dospělí 21.03.2023
Turková Ema 05.06.2007 TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 06.03.2023
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha TK Hovorčovice dorost 07.03.2023
Tuša Robert 14.02.2006 TENIS Klánovice Sokol Petrovice dospělí 17.03.2023
Uher Lukáš 31.05.2013 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot starší žactvo 09.03.2023
Uhlík Adam 14.08.2015 Prazdroj Plzeň Prazdroj Plzeň babytenis 15.03.2023
Uhlík Jan 26.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň dorost 14.03.2023
Uhlířová Šárka 08.01.2004 Spartak Polička TO SK Žamberk dospělí 14.03.2023
Uhrová Nela 02.04.2009 LTC Houštka TK Horní Měcholupy dorost 10.03.2023
Uhrová Nela 02.04.2009 LTC Houštka TK Horní Měcholupy dospělí 10.03.2023
Ujec Denis 03.02.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice minitenis 13.03.2023
Ujec Tobias 18.02.2014 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy babytenis 06.03.2023
Ulč Martin 26.09.2011 TK Vimperk TK Strakonice mladší žactvo 14.03.2023
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 03.03.2023
Ulrich Patrik 26.11.2006 TK Neridé LTC Kolín dospělí 09.03.2023
Ulrychová Sofie 02.11.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Lokomotiva Beroun mladší žactvo 02.03.2023
Ungerová Emma 13.06.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. dorost 14.03.2023
Urban Sebastián 17.10.2011 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany mladší žactvo 03.03.2023
Urbánek Milan 08.07.2004 LTC Vysoké Mýto TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 08.03.2023
Urbánková Eliška 20.07.2006 TC-MJ TENIS Líšeň TK Mokrá-Horákov dospělí 02.03.2023
Urbanová Anna 06.06.1989 LTC Podolí Praha TJ Hvězda Kladno dospělí 30.03.2023
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2023
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 03.03.2023
Vabroušek Vojtěch 17.05.2011 SKT Frýdlant n.O. SKT Frýdlant n.O. mladší žactvo 08.03.2023
Vackova Denisa 24.02.2006 Sokol Královice Sokol Královice dospělí 06.03.2023
Vackova Eva 24.02.2006 Sokol Královice Sokol Královice dospělí 06.03.2023
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s. Pašťa tenis, z.s. dorost 01.03.2023
Václavek Tomáš 05.05.2001 SK Tenis Tišnov TJ Sokol Kuřim dospělí 10.03.2023
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 02.03.2023
Václavková Nikola 08.11.2011 TK Dolní Dobrouč TK Letohrad mladší žactvo 06.03.2023
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 06.03.2023
Vaculík Matyáš 25.02.2016 Jiskra Otrokovice TK Spytihněv minitenis 13.03.2023
Vaculík Ondřej 02.04.1993 TK Břízky Jablonec n.Nis. TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 13.03.2023
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 03.03.2023
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 03.03.2023
Vachek Jan 17.10.2012 SK ČEMBY SPORT TJ TK Hluboká nad Vltavou mladší žactvo 06.03.2023
Vachková Valentina 22.03.2007 LTK Liberec Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 10.03.2023
Vachtlová Jana 09.07.1999 TK Tenisek Buštěhrad Lokomotiva Beroun dospělí 13.03.2023
Vaidiš David 24.02.1999 SK TALENT 13 - spolek LTC Rakovník dospělí 06.03.2023
Vaigl Martin 03.09.2007 I. ČLTPK Čerčany I. ČLTPK Čerčany dorost 20.03.2023
Vajda Bořek 11.06.2004 TK Dolní Benešov TK Dolní Benešov dospělí 06.03.2023
Vajsejtlová Klára 13.04.2000 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Bakov n.Jiz. dospělí 07.03.2023
Vala Max 04.04.2011 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 13.03.2023
Valachová Johana 18.02.2008 TK Start Praha-Topolka LTC Podolí Praha dorost 10.03.2023
Valasová Barbora 14.08.2008 TO Odry TK Bílovec dorost 20.04.2023
Valdmannová Vendula 10.12.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2023
Válek Milan 04.09.1999 TK Sport Kolovraty TK Sport Kolovraty dospělí 13.03.2023
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč dospělí 20.04.2023
Valenta Šimon 09.07.2009 Open Tennis Club LTC Beroun, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Valenta Šimon 09.07.2009 Open Tennis Club SK TALENT 13 - spolek dorost 06.03.2023
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha TK Louny dospělí 09.03.2023
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dospělí 07.03.2023
Valkovič Šimon 05.12.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 02.03.2023
Valtr Patrik 06.09.2006 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dospělí 06.03.2023
Vančata David 06.10.2010 SKT Planá n.Luž. Tenis Tábor starší žactvo 13.03.2023
Vaněček Zdislav 14.03.2010 Open Tennis Club SK Tenis Kladno starší žactvo 07.03.2023
Vaněček Zdislav 14.03.2010 Open Tennis Club SK TALENT 13 - spolek dorost 07.03.2023
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 dospělí 07.03.2023
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha TSM Sokol Vysočany dorost 16.03.2023
Vaněk Jan 08.02.2011 T.J. Sokol Lety Lokomotiva Zdice starší žactvo 13.03.2023
Vaněk Michal 11.12.2011 TJ Sokol Vysočany Lokomotiva Praha mladší žactvo 04.03.2023
Vanger Ladislav 10.04.2008 TK Na Dolině o.s. SKT Frýdlant n.O. dorost 06.03.2023
Vaníček Josef 23.12.2005 TK Březnice TSM Sokol Vysočany dorost 13.03.2023
Vaníčková Eliška 08.12.2011 TJ Sokol Vysočany RADOST Králův Dvůr starší žactvo 13.03.2023
Vašáková Martina 15.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK Tenisový klub Eden HK dorost 06.03.2023
Vašáková Martina 15.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK SB Světlá n.Sáz. dospělí 06.03.2023
Vašek František 31.05.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Hlinsko dorost 20.03.2023
Vašíček Lukáš 14.05.1980 SKP Kometa Brno TJ Brno-Komín dospělí 03.03.2023
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dospělí 07.03.2023
Vašutová Stella 05.10.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Říčany mladší žactvo 14.03.2023
Vávra Antonín 27.11.2015 SK HAMR, z.s. Sokol Říčany babytenis 14.03.2023
Vávra Kajetán 15.08.2006 TENISCENTRUM HEAD TJ Solidarita Praha 10 dorost 06.03.2023
Vávrová Lucie 07.01.2010 LTC Modřany 2005 F.H.TK Dobřichovice dorost 14.03.2023
Vavřich Daniel 20.10.2003 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 14.03.2023
Vavříková Linda 14.04.1982 Tenis Libochovice TJ Sokol Budyně n.Ohř. dospělí 13.03.2023
Vedralová Laura 27.04.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 14.03.2023
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava TK Slavia Orlová dorost 10.03.2023
Veleba Jiří 29.06.1973 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek dospělí 06.03.2023
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha TSM Sokol Vysočany dospělí 22.03.2023
Veliká Sofie 07.12.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TO Sokol Plzeň Doudlevce mladší žactvo 14.03.2023
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 08.03.2023
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dorost 06.03.2023
Veselý Jan 01.10.2010 TK LTC Děčín LTC Panorama Teplice starší žactvo 06.03.2023
Veselý Jan 01.10.2010 TK LTC Děčín LTC Panorama Teplice dorost 06.03.2023
Veselý Marek 16.02.2010 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 15.03.2023
Veselý Martin 07.04.1991 LTC Modřany 2005 CTA Rudná dospělí 15.03.2023
Veselý Matěj 12.07.2013 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dorost 07.03.2023
Veselý Matěj 12.07.2013 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž starší žactvo 07.03.2023
Větrovec Michal 31.07.1995 TO Sokol Plzeň Doudlevce TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 18.04.2023
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Kaznějov TK Kaznějov dospělí 13.03.2023
Vidláková Petra 22.01.1989 Tatran Starý Lískovec SHARK Brno dospělí 17.03.2023
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno BLTC Brno dospělí 07.03.2023
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2023
Vilhelm František 20.09.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Ondřejov dospělí 06.03.2023
Vilhelmová Klára 20.06.2008 Pliskova Tennis Academy-Říčany TJ Kavalier Sázava dospělí 06.03.2023
Vischi Emily 31.05.2016 TC ESO Praha z.s. TC ESO Praha z.s. minitenis 03.04.2023
Vitámvás Marek 12.11.2011 TK Bystřice p.H. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 08.03.2023
Vítek Dominik 20.07.1994 TO Sokol Plzeň Doudlevce TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 05.04.2023
Vítek Matyáš 29.10.2004 SK Tenis Tišnov TJ Sokol Rudice, z.s. dospělí 14.03.2023
Vítková Pavlína 02.08.2005 LTC Bakov n.Jiz. SK Tenis Rohatsko dorost 06.03.2023
Vitmajerová Diana 11.05.2004 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 07.03.2023
Vitouch Jan 06.03.1995 Sokol Brno Žabovřesky SKP Kometa Brno dospělí 15.03.2023
Vítová Berenika 02.08.2009 Tenis Dobříš Tenis Dobříš starší žactvo 20.03.2023
Vítová Eliana 11.06.2012 Tenis Dobříš Tenis Dobříš mladší žactvo 23.03.2023
Vládková Veronika 29.10.2009 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 13.03.2023
Vlach Vlastimil 23.11.1970 Sokol Čebín SK Tenis Tišnov dospělí 08.03.2023
Vlasák Jakub 14.01.2003 Sportcentrum Uhříněves Sportcentrum Uhříněves dospělí 14.03.2023
Vlasák Matěj 18.07.2006 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 13.03.2023
Vlasák Matěj 18.07.2006 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dospělí 13.03.2023
Vlčková Gabriela 05.04.2004 LTC Rakovník LTC Rakovník dospělí 27.03.2023
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. dospělí 13.03.2023
Vodička Ondřej 06.07.2005 1.TK Pacov TK Radošovice dorost 08.03.2023
Vojáček Jan 20.03.2013 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sport club Na Zámečku mladší žactvo 08.03.2023
Vojíř Oldřich Jan 26.07.2006 TK Most LTC Litvínov dospělí 08.03.2023
Vojta Emil 16.08.1975 V-TEAM Čáslav TJ Tatran Střešovice dospělí 06.03.2023
Vojtová Martina 11.10.1977 V-TEAM Čáslav LTC Kolín dospělí 07.03.2023
Voláček Carmelo 19.07.2007 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 06.03.2023
Voláček Oliver 10.06.2004 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 31.03.2023
Voláček Vojtěch 30.04.1977 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 06.03.2023
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Mladá Boleslav z.s. dospělí 06.03.2023
Volín Lukáš 29.02.2012 Pála Vízner Tennis z.s. TK Kročehlavy starší žactvo 20.04.2023
Volín Vojtěch 27.10.2009 Pála Vízner Tennis z.s. TK Kročehlavy starší žactvo 13.03.2023
Volinová Adela 06.10.2003 T.J.Nahořany n.M. TJ Sparta Úpice dospělí 13.03.2023
Vomelová Ema 26.04.2012 HTK Třebíč TK Znojmo starší žactvo 03.03.2023
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK Hluboká nad Vltavou TK Strakonice dospělí 26.04.2023
Voráčová Marcela 10.08.1994 SK SPORTCENTRUM Roudná SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 13.03.2023
Vospěl Martin 28.08.2013 LTC Sušice TK Slavia Plzeň mladší žactvo 08.03.2023
Votavová Lucie 13.09.2002 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 08.03.2023
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny Sokol TK Kaplice dorost 08.03.2023
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny Sokol TK Kaplice dospělí 08.03.2023
Votík Martin 12.09.1991 Sportovní centrum Linhart Lokomotiva Nymburk dospělí 06.03.2023
Votruba Mário 11.11.1981 TK Čáslav Sparta Kutná Hora dospělí 22.03.2023
Votřel Petr 28.12.2006 TK Kunštát TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 01.03.2023
Vraj Vojtěch 14.10.2013 TO Odry TK Bílovec mladší žactvo 14.03.2023
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 Tennis Hill Havířov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 14.03.2023
Vrána Václav 23.04.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 16.03.2023
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 13.03.2023
Vrba Tomáš 01.05.2014 TJ Tatran Litovel, z.s. TK Milo Olomouc babytenis 09.03.2023
Vrbík Pavel 25.11.1973 SK Újezd Praha 4, z.s. E.T.M. Praha dospělí 01.03.2023
Vrbka Matěj 22.10.1997 TO VOKD Ostrava-Poruba TK Dolní Benešov dospělí 27.03.2023
Vrtílka Jakub 10.08.2008 LTC Slovan Kladno LTC Slovan Kladno dospělí 20.04.2023
Všetečková Mariana 10.04.2009 SK HAMR, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 03.03.2023
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž starší žactvo 07.03.2023
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov Mosilana Brno dorost 07.03.2023
Vurmová Vendula 12.08.2005 Mosilana Brno Mosilana Brno dospělí 15.03.2023
Vydrová Viktoria Anna 26.07.2009 Sokol Čimice Sokol Čimice starší žactvo 27.04.2023
Vyhlas Radek 19.03.1993 TK Roja Příbram z.s. TK Roja Příbram z.s. dospělí 06.03.2023
Vyhnálek Jakub 30.01.2011 RADOST Králův Dvůr SPORT EDEN Beroun mladší žactvo 14.03.2023
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TK Havířov, z.s. starší žactvo 06.03.2023
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 13.03.2023
Vychopeň Vojtěch 11.08.1999 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 13.03.2023
Vykopal Marek 11.04.1964 TK Ostrovec SKT Planá n.Luž. dospělí 06.03.2023
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 15.03.2023
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice TK Uherské Hradiště dorost 02.03.2023
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 06.03.2023
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha Pála Vízner Tennis z.s. dorost 07.03.2023
Vyroubalová Adéla 17.09.2005 Pašťa tenis, z.s. Pašťa tenis, z.s. dorost 14.03.2023
Vyskočilová Jitka 27.07.1961 Lokomotiva Praha TK Montáže, z.s. dospělí 10.03.2023
Vyžrálek Radim 28.04.2014 TK AGROFERT Prostějov TK AGROFERT Prostějov babytenis 03.03.2023
Wágnerova Kristyna 11.06.2008 Slavoj Litoměřice LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 23.03.2023
Wágnerova Kristyna 11.06.2008 Slavoj Litoměřice LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 24.03.2023
Wachtel Viliam 12.04.2016 TK Drnovice TK AGROFERT Prostějov minitenis 03.03.2023
Wachtel Viliam 12.04.2016 TK Drnovice TK Drnovice babytenis 01.03.2023
Wallner Barbara 28.11.2013 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 06.03.2023
Wasserbauerová Tereza 27.03.1991 TK Hlinsko USK Pardubice dospělí 13.03.2023
Wawrečka Ronald 14.11.1974 TO Staré Splavy TK Doksy dospělí 13.03.2023
Weinlich Patrik 15.04.1995 TK RAPID LIBEREC TK Turnov dospělí 06.03.2023
Weissová Simona 22.07.2013 TC-MJ TENIS Líšeň TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 17.03.2023
Wiedenmann Luca 28.04.1998 TK Slavia Plzeň TK Slavia Plzeň dospělí 20.04.2023
Wilson Carly 01.03.2009 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov dorost 13.03.2023
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 03.03.2023
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo TK Zlín dospělí 06.03.2023
Wollner Filip 28.06.2012 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 09.03.2023
Wollner Filip 28.06.2012 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 09.03.2023
Zagól Jakub 15.10.2008 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK LAMA o.s. dospělí 14.03.2023
Záhorský Jakub 04.09.2007 Sokol Dolní Počernice z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 09.03.2023
Zahradníček Dušan 24.04.2006 Spartak Polička TK Hlinsko dorost 22.03.2023
Zach Daniel 24.10.1978 TJ Břevnov TJ Břevnov dospělí 13.03.2023
Zajíc Tomáš 22.04.1975 TK Rochlice Liberec Start Liberec dospělí 06.03.2023
Zajicek Nicholas 19.11.2007 Pašťa tenis, z.s. TK Mohelnice, z.s. dospělí 16.03.2023
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Sparta Praha TK Horní Měcholupy dorost 10.03.2023
Zálabská Eva 22.04.1961 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 13.03.2023
Zaňková Kateřina 14.09.2005 T.J.Nahořany n.M. T.J.Nahořany n.M. dorost 14.03.2023
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC Český Krumlov mladší žactvo 10.03.2023
Zapletalová Zuzana 22.06.1991 TK SLOVANKA Č. Lípa TK Ruzyně Praha dospělí 08.03.2023
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha TK Kadaň dorost 08.03.2023
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha TK Most starší žactvo 13.03.2023
Záruba Filip 09.03.1995 Start České Budějovice Start České Budějovice dospělí 14.03.2023
Záruba Michal 23.03.1977 Sokol Ondřejov Tenisový oddíl Junior dospělí 01.03.2023
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín Jiskra Otrokovice dospělí 02.03.2023
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK TENNISPOINT FM dospělí 06.03.2023
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč TJ Brno-Komín dospělí 22.04.2023
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 06.03.2023
Zavřel Lukáš 07.01.1997 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 13.03.2023
Zborník Tomáš 20.12.2009 Chlumec n/Cidlinou Chlumec n/Cidlinou dorost 02.03.2023
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 13.03.2023
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 13.03.2023
Zdražilová Julie 15.03.2012 ŽLTC Brno Start Brno starší žactvo 14.03.2023
Zdražilová Julie 15.03.2012 ŽLTC Brno BLTC Brno mladší žactvo 13.03.2023
Zeibrlichová Nela 26.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s. TJ Sokol Dobřichovice dorost 17.03.2023
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Aš dospělí 13.03.2023
Zelený Vojtěch 30.05.2005 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 14.03.2023
Zeman Jakub 28.11.2010 VŠTJ Technika Praha strojní VŠTJ Technika Praha strojní starší žactvo 09.03.2023
Zeman Radim 11.11.2001 TK TILIA Brno TK TILIA Brno dospělí 09.03.2023
Zemanec Pavel 25.06.1987 SK Matchball Česká Lípa LTK Klatovy dospělí 13.03.2023
Zemánek David 11.08.1994 Sokol Velké Opatovice T.J. Sokol Jevíčko dospělí 14.03.2023
Zemanová Adéla 16.01.2015 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc babytenis 14.03.2023
Zemanová Ema 19.08.2002 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 13.03.2023
Zenk Michal 08.05.1986 LTC Litvínov Tělocvičná jednota Sokol Osek dospělí 06.03.2023
Zeráková Tereza 11.07.2009 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 13.03.2023
Zerzán Vojtěch 02.05.2014 Spartak Polička TK Hlinsko babytenis 08.03.2023
Zhuk Sofie 20.06.2014 SK LAMA o.s. TK Sparta Praha babytenis 18.04.2023
Zhuk Viktor 23.04.2017 SK LAMA o.s. TK Sparta Praha babytenis 18.04.2023
Zikmund Adam 29.01.2013 TK Sparta Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 03.03.2023
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 10.03.2023
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2023
Zimenová Lujza 07.09.2009 SK JC Sport Opava TK Slavia Orlová dorost 10.03.2023
Zimenová Lujza 07.09.2009 SK JC Sport Opava Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 14.03.2023
Zimová Thelma 11.01.2008 SK HAMR, z.s. Sokol Řež-vyloučen 14.2.2004 dospělí 10.03.2023
Zlámal Petr 13.11.1976 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Krásné Březno dospělí 02.03.2023
Zlámal Sebastian 29.04.2008 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod dorost 14.03.2023
Zlámala Dominik 06.06.2014 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. babytenis 08.03.2023
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 08.03.2023
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 SLOVAN HRANICE, z.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 15.03.2023
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 07.03.2023
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 07.03.2023
Zovčák Samuel 05.12.2007 TK Radošovice Sokol Ondřejov dospělí 13.03.2023
Žáčková Marcela 26.11.2010 TJ Spoje Praha TK Hovorčovice dorost 06.03.2023
Žahour Richard 08.01.2008 TK Písek Sokol TK Kaplice dorost 13.03.2023
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín TK Frýdlant v Čechách dospělí 14.03.2023
Žáková Tereza 27.12.2003 TK LTC Děčín TK Frýdlant v Čechách dospělí 14.03.2023
Žaludek Jiří 10.09.2010 TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2023
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dospělí 13.03.2023
Ždánská Adéla 14.06.2005 Tatran Brno Kohoutovice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 08.03.2023
Židelová Viktorie 17.07.2006 ŽLTC Brno TC Brno. dospělí 06.03.2023
Žídková Ella 25.11.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž starší žactvo 07.03.2023
Žídková Ella 25.11.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 07.03.2023
Žídková Nella 22.06.2009 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava starší žactvo 14.03.2023
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 14.03.2023
Žižka Vojtěch 16.03.2009 Tenis Brandýs n.L. TJ TK Neratovice starší žactvo 09.03.2023
Žižlavský Kryšpín 17.04.2014 TK Kyjov NTC Kyjov babytenis 02.03.2023