Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

48 - II. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš C
Tisknout
5
1
30:6
61:14
391:152
11
2
LTC Beroun, z.s. B
Tisknout
5
0
25:5
51:12
317:160
10
3
SPORT EDEN Beroun B
Tisknout
4
1
16:14
35:29
257:246
9
4
RADOST Králův Dvůr
Tisknout
3
3
17:19
34:41
282:331
9
5
Lokomotiva Beroun B
Tisknout
3
3
16:20
33:41
253:291
9
6
Tenisový klub Mníšek
Tisknout
2
4
18:18
40:40
321:330
8
7
TC VITALITY Březnice
Tisknout
1
5
12:24
27:50
266:356
7
8
Spartak Hořovice
Tisknout
0
6
4:32
11:65
192:413
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
1
Lokomotiva Beroun B RADOST Králův Dvůr
2:4
5:8
40:62
Zápis o utkání - oficiální
2
SPORT EDEN Beroun B TC VITALITY Březnice
3:3
7:6
49:48
Zápis o utkání - oficiální
3
Tenisový klub Mníšek Spartak Hořovice
6:0
12:2
72:30
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenis Dobříš C LTC Beroun, z.s. B
1:5
3:10
36:62
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
5
LTC Beroun, z.s. B Lokomotiva Beroun B
6:0
12:0
72:10
Zápis o utkání - oficiální
6
Spartak Hořovice Tenis Dobříš C
0:6
0:12
11:72
Zápis o utkání - oficiální
7
TC VITALITY Březnice Tenisový klub Mníšek
1:5
3:10
49:65
Zápis o utkání - oficiální
8
RADOST Králův Dvůr SPORT EDEN Beroun B
2:4
4:8
40:58
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
9
Lokomotiva Beroun B SPORT EDEN Beroun B
2:4
4:8
33:48
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisový klub Mníšek RADOST Králův Dvůr
2:4
6:8
62:59
Zápis o utkání - oficiální
11
Tenis Dobříš C TC VITALITY Březnice
6:0
12:0
72:13
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Beroun, z.s. B Spartak Hořovice
6:0
12:1
73:33
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
13
Spartak Hořovice Lokomotiva Beroun B
2:4
4:8
27:48
Zápis o utkání - oficiální
14
TC VITALITY Březnice LTC Beroun, z.s. B
3:3
6:7
45:45
Zápis o utkání - oficiální
15
RADOST Králův Dvůr Tenis Dobříš C
0:6
0:12
11:72
Zápis o utkání - oficiální
16
SPORT EDEN Beroun B Tenisový klub Mníšek
4:2
9:5
68:56
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024 NT 08.06.
17
Lokomotiva Beroun B Tenisový klub Mníšek
3:3
6:6
54:45
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenis Dobříš C SPORT EDEN Beroun B
5:1
10:3
69:34
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Beroun, z.s. B RADOST Králův Dvůr
5:1
10:2
65:36
Zápis o utkání - oficiální
20
Spartak Hořovice TC VITALITY Březnice
2:4
4:9
57:74
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024 NT 22.06.
21
TC VITALITY Březnice Lokomotiva Beroun B
1:5
3:10
37:68
Zápis o utkání - oficiální
22
RADOST Králův Dvůr Spartak Hořovice
6:0
12:0
74:34
Zápis o utkání - oficiální
23
SPORT EDEN Beroun B LTC Beroun, z.s. B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
Tenisový klub Mníšek Tenis Dobříš C
0:6
1:12
21:70
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024 NT 30.06.
25
Lokomotiva Beroun B Tenis Dobříš C
0:0
 
 
 
26
LTC Beroun, z.s. B Tenisový klub Mníšek
0:0
 
 
 
27
Spartak Hořovice SPORT EDEN Beroun B
0:0
 
 
 
28
TC VITALITY Březnice RADOST Králův Dvůr
0:0