Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

43 - I. třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Radošovice
Tisknout
7
0
51:12
104:31
717:353
14
2
TK Benešov
Tisknout
5
2
38:25
77:53
576:481
12
3
Wilson tenis centrum
Tisknout
5
1
37:17
75:40
535:365
11
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
4
3
41:22
89:45
683:488
11
5
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
3
4
31:32
63:65
489:513
10
6
TK Hořovice
Tisknout
2
5
21:42
48:85
465:586
9
7
Tenis Dobříš B
Tisknout
1
5
17:37
35:76
337:534
7
8
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
0
7
7:56
16:112
234:716
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
1
TK Roja Příbram z.s. Wilson tenis centrum
0:9
0:18
14:108
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Hořovice Tenis Dobříš B
6:3
12:6
76:43
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Radošovice Slavoj Český Brod
7:2
14:6
106:81
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Benešov TK Bohutín, z.s.
5:4
10:8
77:59
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
5
TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s.
9:0
18:0
108:27
Zápis o utkání - oficiální
6
Slavoj Český Brod TK Benešov
4:5
10:10
99:91
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenis Dobříš B TK Radošovice
1:8
3:16
42:105
Zápis o utkání - oficiální
8
Wilson tenis centrum TK Hořovice
6:3
12:9
85:77
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
9
TK Roja Příbram z.s. TK Hořovice
2:7
4:14
48:105
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Radošovice Wilson tenis centrum
7:2
14:5
100:52
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Benešov Tenis Dobříš B
9:0
18:0
110:34
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Bohutín, z.s. Slavoj Český Brod
2:7
4:14
59:98
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
13
Slavoj Český Brod TK Roja Příbram z.s.
9:0
18:0
108:29
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenis Dobříš B TK Bohutín, z.s.
2:7
4:14
51:97
Zápis o utkání - oficiální
15
Wilson tenis centrum TK Benešov
7:2
14:4
94:53
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Hořovice TK Radošovice
3:6
7:13
63:86
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024 NT 08.06.
17
TK Roja Příbram z.s. TK Radošovice
0:9
0:18
4:108
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Benešov TK Hořovice
9:0
18:1
115:51
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Bohutín, z.s. Wilson tenis centrum
1:8
2:16
24:104
Zápis o utkání - oficiální
20
Slavoj Český Brod Tenis Dobříš B
6:3
12:6
86:54
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024 NT 22.06.
21
Tenis Dobříš B TK Roja Příbram z.s.
8:1
16:4
113:60
Zápis o utkání - oficiální
22
Wilson tenis centrum Slavoj Český Brod
5:4
10:11
92:97
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Hořovice TK Bohutín, z.s.
2:7
4:14
36:95
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Radošovice TK Benešov
6:3
12:7
92:64
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024 NT 30.06.
25
TK Roja Příbram z.s. TK Benešov
4:5
8:10
52:66
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Bohutín, z.s. TK Radošovice
1:8
3:17
47:120
Zápis o utkání - oficiální
27
Slavoj Český Brod TK Hořovice
9:0
18:1
114:57
Zápis o utkání - oficiální
28
Tenis Dobříš B Wilson tenis centrum
0:0