Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

37 - III. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník
Tisknout
8
0
60:12
122:35
840:399
16
2
TK Benátky nad Jizerou B
Tisknout
7
1
53:19
111:49
765:512
15
3
Slavoj Žiželice B
Tisknout
6
2
44:28
88:59
679:542
14
4
TK Scentrum Benešov, z.s.
Tisknout
4
4
41:31
97:55
670:523
12
5
Tenisový klub Černošice
Tisknout
4
4
32:40
67:90
606:704
12
6
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
3
5
33:39
70:80
585:674
11
7
Tsport Votice o.s.
Tisknout
3
5
25:47
57:97
585:692
11
8
LTC Kolín
Tisknout
2
6
29:43
62:88
533:654
10
9
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
2
6
23:49
52:100
518:735
10
10
Sportovní oddíl Týnec n/L
Tisknout
1
7
20:52
40:113
440:786
9

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
TK Benátky nad Jizerou B Sportovní oddíl Týnec n/L
8:1
16:3
114:52
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Mladá Boleslav B Tsport Votice o.s.
6:3
12:7
80:71
Zápis o utkání - oficiální
3
TO SK Mělník Tenisový klub Černošice
9:0
18:4
136:64
Zápis o utkání - oficiální
4
Slavoj Žiželice B Lokomotiva Nymburk
5:4
10:10
86:85
Zápis o utkání - oficiální
5
TK Scentrum Benešov, z.s. LTC Kolín
7:2
14:4
85:54
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
6
LTC Kolín TK Benátky nad Jizerou B
4:5
8:10
65:73
Zápis o utkání - oficiální
7
Lokomotiva Nymburk TK Scentrum Benešov, z.s.
2:7
5:14
58:92
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Černošice Slavoj Žiželice B
5:4
10:8
69:60
Zápis o utkání - oficiální
9
Tsport Votice o.s. TO SK Mělník
2:7
5:14
46:91
Zápis o utkání - oficiální
10
Sportovní oddíl Týnec n/L LTC Mladá Boleslav B
3:6
6:12
59:88
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
TK Benátky nad Jizerou B LTC Mladá Boleslav B
6:3
12:6
74:66
Zápis o utkání - oficiální
12
TO SK Mělník Sportovní oddíl Týnec n/L
8:1
16:3
111:40
Zápis o utkání - oficiální
13
Slavoj Žiželice B Tsport Votice o.s.
9:0
18:0
112:52
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Scentrum Benešov, z.s. Tenisový klub Černošice
4:5
13:6
91:50
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Kolín Lokomotiva Nymburk
7:2
14:4
90:65
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
Lokomotiva Nymburk TK Benátky nad Jizerou B
1:8
5:17
51:103
Zápis o utkání - oficiální
17
Tenisový klub Černošice LTC Kolín
7:2
14:6
99:63
Zápis o utkání - oficiální
18
Tsport Votice o.s. TK Scentrum Benešov, z.s.
2:7
6:14
72:91
Zápis o utkání - oficiální
19
Sportovní oddíl Týnec n/L Slavoj Žiželice B
1:8
3:16
55:103
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Mladá Boleslav B TO SK Mělník
1:8
4:16
47:95
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
21
TK Benátky nad Jizerou B TO SK Mělník
4:5
10:11
77:96
Zápis o utkání - oficiální
22
Slavoj Žiželice B LTC Mladá Boleslav B
5:4
10:8
101:64
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Scentrum Benešov, z.s. Sportovní oddíl Týnec n/L
4:5
16:3
101:40
Zápis o utkání - oficiální
24
LTC Kolín Tsport Votice o.s.
4:5
9:10
72:80
Zápis o utkání - oficiální
25
Lokomotiva Nymburk Tenisový klub Černošice
5:4
10:8
70:82
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
26
Tenisový klub Černošice TK Benátky nad Jizerou B
1:8
4:17
52:112
Zápis o utkání - oficiální
27
Tsport Votice o.s. Lokomotiva Nymburk
6:3
12:6
99:63
Zápis o utkání - oficiální
28
Sportovní oddíl Týnec n/L LTC Kolín
3:6
7:12
50:79
Zápis o utkání - oficiální
29
LTC Mladá Boleslav B TK Scentrum Benešov, z.s.
4:5
8:10
68:76
Zápis o utkání - oficiální
30
TO SK Mělník Slavoj Žiželice B
7:2
14:4
88:47
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
31
TK Benátky nad Jizerou B Slavoj Žiželice B
0:0
 
 
 
32
TK Scentrum Benešov, z.s. TO SK Mělník
0:0
 
 
 
33
LTC Kolín LTC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
34
Lokomotiva Nymburk Sportovní oddíl Týnec n/L
0:0
 
 
 
35
Tenisový klub Černošice Tsport Votice o.s.
0:0
 
 
 
8
18.05.2024 NT 26.05.
36
Tsport Votice o.s. TK Benátky nad Jizerou B
1:8
4:16
62:116
Zápis o utkání - oficiální
37
Sportovní oddíl Týnec n/L Tenisový klub Černošice
3:6
7:12
77:87
Zápis o utkání - oficiální
38
LTC Mladá Boleslav B Lokomotiva Nymburk
4:5
9:10
77:95
Zápis o utkání - oficiální
39
TO SK Mělník LTC Kolín
8:1
17:3
117:47
Zápis o utkání - oficiální
40
Slavoj Žiželice B TK Scentrum Benešov, z.s.
5:4
10:8
85:66
Zápis o utkání - oficiální
9
08.06.2024 NT 16.06.
41
TK Benátky nad Jizerou B TK Scentrum Benešov, z.s.
6:3
13:8
96:68
Zápis o utkání - oficiální
42
LTC Kolín Slavoj Žiželice B
3:6
6:12
63:85
Zápis o utkání - oficiální
43
Lokomotiva Nymburk TO SK Mělník
1:8
2:16
31:106
Zápis o utkání - oficiální
44
Tenisový klub Černošice LTC Mladá Boleslav B
4:5
9:11
103:95
Zápis o utkání - oficiální
45
Tsport Votice o.s. Sportovní oddíl Týnec n/L
6:3
13:8
103:67
Zápis o utkání - oficiální