Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

34 - II. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Tachlovice
Tisknout
7
0
56:7
113:18
719:307
14
2
Lokomotiva Beroun B
Tisknout
6
1
42:21
88:46
644:402
13
3
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
4
3
40:23
65:54
592:459
11
4
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
4
3
25:38
51:85
516:757
11
5
LTC Slovan Kladno
Tisknout
3
4
34:29
79:56
658:476
10
6
TJ Kralupy
Tisknout
2
5
23:40
50:84
461:646
9
7
TC VITALITY Březnice
Tisknout
1
5
15:39
35:80
348:570
7
8
Tenis Dobříš C
Tisknout
0
6
8:46
17:75
182:503
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
Tenis Dobříš C TJ Kralupy
3:6
6:12
67:77
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Sokol Dobřichovice LTC Slovan Kladno
5:4
4:15
43:107
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Roja Příbram z.s. TC Tachlovice
2:7
4:15
51:100
Zápis o utkání - oficiální
4
TC VITALITY Březnice Lokomotiva Beroun B
4:5
8:11
64:98
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
Lokomotiva Beroun B Tenis Dobříš C
8:1
16:3
106:29
Zápis o utkání - oficiální
6
TC Tachlovice TC VITALITY Březnice
9:0
18:0
109:16
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Slovan Kladno TK Roja Příbram z.s.
2:7
5:14
55:101
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Kralupy TJ Sokol Dobřichovice
4:5
9:10
83:89
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
Tenis Dobříš C TJ Sokol Dobřichovice
4:5
8:11
64:104
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Roja Příbram z.s. TJ Kralupy
7:2
15:5
97:52
Zápis o utkání - oficiální
11
TC VITALITY Březnice LTC Slovan Kladno
1:8
4:14
41:101
Zápis o utkání - oficiální
12
Lokomotiva Beroun B TC Tachlovice
3:6
8:12
68:90
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
TC Tachlovice Tenis Dobříš C
9:0
18:0
108:22
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun B
3:6
8:12
88:96
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Kralupy TC VITALITY Březnice
6:3
12:6
85:70
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Sokol Dobřichovice TK Roja Příbram z.s.
5:4
12:9
105:200
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
Tenis Dobříš C TK Roja Příbram z.s.
0:9
0:0
0:0
Zápis o utkání - oficiální
18
TC VITALITY Březnice TJ Sokol Dobřichovice
7:2
14:7
106:73
Zápis o utkání - oficiální
19
Lokomotiva Beroun B TJ Kralupy
6:3
13:6
82:39
Zápis o utkání - oficiální
20
TC Tachlovice LTC Slovan Kladno
9:0
18:1
109:62
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
LTC Slovan Kladno (s) Tenis Dobříš C
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Kralupy TC Tachlovice
1:8
2:16
39:104
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Sokol Dobřichovice Lokomotiva Beroun B
2:7
4:14
53:98
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Roja Příbram z.s. TC VITALITY Březnice
9:0
18:3
104:51
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
Tenis Dobříš C TC VITALITY Březnice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
Lokomotiva Beroun B TK Roja Příbram z.s.
7:2
14:5
96:39
Zápis o utkání - oficiální
27
TC Tachlovice TJ Sokol Dobřichovice
8:1
16:3
99:49
Zápis o utkání - oficiální
28
LTC Slovan Kladno TJ Kralupy
8:1
18:4
137:86
Zápis o utkání - oficiální