Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

18 - IV. třída F

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Týnec nad Sáz. B
Tisknout
6
0
34:20
84:36
536:325
12
2
Tenisový oddíl Junior
Tisknout
5
1
41:13
86:34
601:395
11
3
TK Scentrum Benešov, z.s.
Tisknout
4
2
38:16
72:47
510:431
10
4
Sokol Velké Popovice
Tisknout
4
1
34:11
71:27
509:292
9
5
TJ Sokol Strančice
Tisknout
2
4
16:38
37:78
408:578
8
6
SPORTTENIS Poříčí B
Tisknout
1
5
14:40
33:93
347:602
7
7
I. ČLTPK Čerčany C
Tisknout
1
4
18:27
43:57
369:417
6
8
TK Týnec nad Sáz. C
Tisknout
0
6
12:42
30:84
350:590
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
I. ČLTPK Čerčany C TK Scentrum Benešov, z.s.
2:7
8:15
89:109
Zápis o utkání - oficiální
2
Tenisový oddíl Junior Sokol Velké Popovice
2:7
6:15
72:109
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Týnec nad Sáz. C TK Týnec nad Sáz. B
3:6
6:12
51:88
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Sokol Strančice SPORTTENIS Poříčí B
5:4
12:9
104:95
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
SPORTTENIS Poříčí B I. ČLTPK Čerčany C
5:4
10:9
73:70
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Týnec nad Sáz. B TJ Sokol Strančice
6:3
12:6
83:57
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Velké Popovice TK Týnec nad Sáz. C
7:2
14:5
100:49
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Scentrum Benešov, z.s. Tenisový oddíl Junior
3:6
6:13
59:94
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
I. ČLTPK Čerčany C Tenisový oddíl Junior
2:7
6:15
58:98
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Týnec nad Sáz. C TK Scentrum Benešov, z.s.
1:8
3:16
56:96
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Sokol Strančice Sokol Velké Popovice
1:8
3:16
52:104
Zápis o utkání - oficiální
12
SPORTTENIS Poříčí B TK Týnec nad Sáz. B
3:6
6:21
47:95
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
TK Týnec nad Sáz. B I. ČLTPK Čerčany C
6:3
12:6
85:58
Zápis o utkání - oficiální
14
Sokol Velké Popovice SPORTTENIS Poříčí B
8:1
17:3
116:44
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Scentrum Benešov, z.s. TJ Sokol Strančice
8:1
16:3
110:38
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenisový oddíl Junior TK Týnec nad Sáz. C
8:1
16:4
110:70
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
I. ČLTPK Čerčany C TK Týnec nad Sáz. C
7:2
14:5
94:52
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Sokol Strančice Tenisový oddíl Junior
0:9
1:18
55:114
Zápis o utkání - oficiální
19
SPORTTENIS Poříčí B TK Scentrum Benešov, z.s.
1:8
3:16
44:104
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Týnec nad Sáz. B Sokol Velké Popovice
5:4
10:9
75:80
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
Sokol Velké Popovice I. ČLTPK Čerčany C
0:0
 
 
 
22
TK Scentrum Benešov, z.s. TK Týnec nad Sáz. B
4:5
3:17
32:110
Zápis o utkání - oficiální
23
Tenisový oddíl Junior SPORTTENIS Poříčí B
9:0
18:2
113:44
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Týnec nad Sáz. C TJ Sokol Strančice
3:6
7:12
72:102
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
I. ČLTPK Čerčany C TJ Sokol Strančice
0:0
 
 
 
26
SPORTTENIS Poříčí B TK Týnec nad Sáz. C
0:0
 
 
 
27
TK Týnec nad Sáz. B Tenisový oddíl Junior
0:0
 
 
 
28
Sokol Velké Popovice TK Scentrum Benešov, z.s.
0:0