Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Mělník C
Tisknout
6
0
46:8
93:22
650:290
12
2
TJ Kralupy B
Tisknout
6
0
37:17
75:38
516:386
12
3
TJ Sokol Hostivice B
Tisknout
4
3
32:31
73:68
622:556
11
4
TJ Sokol Dolany, z.s.
Tisknout
4
3
30:32
65:71
545:570
11
5
LTC Slaný
Tisknout
3
4
34:29
76:62
570:515
10
6
TK Stochov C
Tisknout
2
5
27:36
60:75
553:611
9
7
TK Botanika Bezděkov-Unhošť
Tisknout
2
5
25:37
53:78
473:580
9
8
LTC Rakovník B
Tisknout
0
7
11:52
23:104
256:677
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
LTC Slaný TJ Sokol Dolany, z.s.
3:6
7:14
55:92
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Stochov C TJ Sokol Hostivice B
5:4
11:9
95:104
Zápis o utkání - oficiální
3
TO SK Mělník C LTC Rakovník B
9:0
18:0
108:16
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Botanika Bezděkov-Unhošť TJ Kralupy B
3:6
6:12
68:77
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TJ Kralupy B LTC Slaný
6:3
12:7
85:58
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Rakovník B TK Botanika Bezděkov-Unhošť
3:6
6:12
51:92
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Sokol Hostivice B TO SK Mělník C
1:8
4:16
68:114
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Sokol Dolany, z.s. TK Stochov C
6:3
12:7
87:83
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
LTC Slaný TK Stochov C
5:4
11:9
88:78
Zápis o utkání - oficiální
10
TO SK Mělník C TJ Sokol Dolany, z.s.
9:0
18:1
114:42
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Botanika Bezděkov-Unhošť TJ Sokol Hostivice B
4:5
10:11
80:78
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Kralupy B LTC Rakovník B
6:3
12:6
83:47
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
LTC Rakovník B LTC Slaný
0:9
1:18
28:112
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Sokol Hostivice B TJ Kralupy B
4:5
10:10
83:80
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Sokol Dolany, z.s. TK Botanika Bezděkov-Unhošť
5:3
10:7
82:73
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Stochov C TO SK Mělník C
3:6
7:13
63:107
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
LTC Slaný TO SK Mělník C
4:5
10:10
86:98
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Botanika Bezděkov-Unhošť TK Stochov C
7:2
14:6
101:78
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Kralupy B TJ Sokol Dolany, z.s.
8:1
17:3
109:65
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Rakovník B TJ Sokol Hostivice B
2:7
4:14
41:94
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
TJ Sokol Hostivice B LTC Slaný
6:3
12:8
90:66
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Sokol Dolany, z.s. LTC Rakovník B
8:1
16:2
97:31
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Stochov C TJ Kralupy B
3:6
6:12
65:82
Zápis o utkání - oficiální
24
TO SK Mělník C TK Botanika Bezděkov-Unhošť
9:0
18:0
109:15
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
LTC Slaný TK Botanika Bezděkov-Unhošť
7:2
15:4
105:44
Zápis o utkání - oficiální
26
TJ Kralupy B TO SK Mělník C
0:0
 
 
 
27
LTC Rakovník B TK Stochov C
2:7
4:14
42:91
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Sokol Hostivice B TJ Sokol Dolany, z.s.
5:4
13:9
105:80
Zápis o utkání - oficiální