Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - III. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Žiželice B
Tisknout
6
0
44:10
89:23
613:360
12
2
Jiskra Zruč
Tisknout
5
2
41:22
89:47
682:495
12
3
TK Radošovice D
Tisknout
4
2
30:24
64:54
531:514
10
4
TENIS VLAŠIM,z.s. B
Tisknout
3
3
27:27
59:56
465:460
9
5
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
2
3
23:22
50:53
488:496
7
6
TK Hrušov
Tisknout
2
3
18:27
40:57
379:439
7
7
LTC Kolín C
Tisknout
1
5
16:38
33:82
349:581
7
8
TJ Kavalier Sázava
Tisknout
2
2
12:24
26:51
309:382
6
9
Sparta Kutná Hora
Tisknout
0
5
14:31
36:63
357:446
5
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
volný los TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
2
TJ Kavalier Sázava Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
3
TK Radošovice D Jiskra Zruč
6:3
12:8
76:74
Zápis o utkání - oficiální
4
TENIS VLAŠIM,z.s. B Slavoj Žiželice B
3:6
6:12
53:80
Zápis o utkání - oficiální
5
TK Hrušov LTC Kolín C
6:3
12:6
88:64
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
6
LTC Kolín C volný los
0:0
 
 
 
7
Slavoj Žiželice B TK Hrušov
8:1
16:3
105:61
Zápis o utkání - oficiální
8
Jiskra Zruč TENIS VLAŠIM,z.s. B
6:3
12:6
86:54
Zápis o utkání - oficiální
9
Sparta Kutná Hora TK Radošovice D
3:6
7:12
72:88
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ LTC Poděbrady B TJ Kavalier Sázava
4:5
10:11
90:93
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
volný los TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
 
12
TK Radošovice D TJ LTC Poděbrady B
5:4
12:9
121:113
Zápis o utkání - oficiální
13
TENIS VLAŠIM,z.s. B Sparta Kutná Hora
6:3
13:7
90:66
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Hrušov Jiskra Zruč
1:8
5:17
67:120
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Kolín C Slavoj Žiželice B
0:9
1:18
48:116
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
Slavoj Žiželice B volný los
0:0
 
 
 
17
Jiskra Zruč LTC Kolín C
6:3
15:6
107:54
Zápis o utkání - oficiální
18
Sparta Kutná Hora TK Hrušov
1:8
4:16
57:109
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ LTC Poděbrady B TENIS VLAŠIM,z.s. B
7:2
15:7
120:87
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Kavalier Sázava TK Radošovice D
5:4
11:9
93:85
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
21
volný los TK Radošovice D
0:0
 
 
 
22
TENIS VLAŠIM,z.s. B TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TK Hrušov TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
LTC Kolín C Sparta Kutná Hora
5:4
10:9
72:73
Zápis o utkání - oficiální
25
Slavoj Žiželice B Jiskra Zruč
5:4
10:9
97:92
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
26
Jiskra Zruč volný los
0:0
 
 
 
27
Sparta Kutná Hora Slavoj Žiželice B
0:0
 
 
 
28
TJ LTC Poděbrady B LTC Kolín C
0:0
 
 
 
29
TJ Kavalier Sázava TK Hrušov
0:0
 
 
 
30
TK Radošovice D TENIS VLAŠIM,z.s. B
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
31
volný los TENIS VLAŠIM,z.s. B
0:0
 
 
 
32
TK Hrušov TK Radošovice D
0:0
 
 
 
33
LTC Kolín C TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
 
34
Slavoj Žiželice B TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
35
Jiskra Zruč Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
8
18.05.2024 NT 26.05.
36
Sparta Kutná Hora volný los
0:0
 
 
 
37
TJ LTC Poděbrady B Jiskra Zruč
2:7
4:14
78:106
Zápis o utkání - oficiální
38
TJ Kavalier Sázava Slavoj Žiželice B
0:9
0:18
54:110
Zápis o utkání - oficiální
39
TK Radošovice D LTC Kolín C
7:2
15:4
109:57
Zápis o utkání - oficiální
40
TENIS VLAŠIM,z.s. B TK Hrušov
7:2
14:4
93:54
Zápis o utkání - oficiální
9
08.06.2024 NT 16.06.
41
volný los TK Hrušov
0:0
 
 
 
42
LTC Kolín C TENIS VLAŠIM,z.s. B
3:6
6:13
54:88
Zápis o utkání - oficiální
43
Slavoj Žiželice B TK Radošovice D
7:2
15:4
105:52
Zápis o utkání - oficiální
44
Jiskra Zruč TJ Kavalier Sázava
7:2
14:4
97:69
Zápis o utkání - oficiální
45
Sparta Kutná Hora TJ LTC Poděbrady B
3:6
9:12
89:87
Zápis o utkání - oficiální