Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

4+0 sk. E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
4
1
20:9
42:20
271:174
9
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
1
19:11
40:22
284:206
9
3
TENIS SLOVÁCKO z.s. C
Tisknout
4
1
19:11
40:24
285:208
9
4
TK Zlín C
Tisknout
3
2
21:9
43:20
283:151
8
5
TC Holešov, o.s.
Tisknout
2
3
17:13
37:31
260:225
7
6
Tenisový klub Vnorovy, z.s.
Tisknout
2
3
13:17
29:35
239:245
7
7
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
1
4
8:22
16:45
136:297
6
8
TK Sokol Vizovice
Tisknout
0
5
2:27
4:54
72:324
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
1
TJ Sokol Uherský Brod TK Sokol Vizovice
3:2
6:4
36:28
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Bajda Kroměříž TC Holešov, o.s.
3:3
7:6
46:52
Zápis o utkání - oficiální
3
Orel jednota Uherský Brod TK Zlín C
0:6
0:12
3:72
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenisový klub Vnorovy, z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. C
0:6
1:12
26:70
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2024
5
TK Sokol Vizovice Tenisový klub Vnorovy, z.s.
0:6
0:12
7:72
Zápis o utkání - oficiální
6
TENIS SLOVÁCKO z.s. C Orel jednota Uherský Brod
5:1
10:2
65:16
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Zlín C TC Bajda Kroměříž
2:4
4:9
37:61
Zápis o utkání - oficiální
8
TC Holešov, o.s. TJ Sokol Uherský Brod
3:3
7:7
50:44
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
9
TC Holešov, o.s. TK Sokol Vizovice
6:0
12:0
72:17
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Sokol Uherský Brod TK Zlín C
3:3
6:6
48:47
Zápis o utkání - oficiální
11
TC Bajda Kroměříž TENIS SLOVÁCKO z.s. C
1:5
2:10
39:64
Zápis o utkání - oficiální
12
Orel jednota Uherský Brod Tenisový klub Vnorovy, z.s.
1:5
2:11
33:74
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
13
TK Sokol Vizovice Orel jednota Uherský Brod
0:6
0:12
13:72
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenisový klub Vnorovy, z.s. TC Bajda Kroměříž
1:5
2:10
41:65
Zápis o utkání - oficiální
15
TENIS SLOVÁCKO z.s. C TJ Sokol Uherský Brod
0:6
0:12
23:73
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Zlín C TC Holešov, o.s.
4:2
9:5
55:32
Zápis o utkání - oficiální
5
2.6.2024
17
TK Zlín C TK Sokol Vizovice
6:0
12:0
72:7
Zápis o utkání - oficiální
18
TC Holešov, o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. C
3:3
7:8
54:63
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Sokol Uherský Brod Tenisový klub Vnorovy, z.s.
5:1
11:3
70:26
Zápis o utkání - oficiální
20
TC Bajda Kroměříž Orel jednota Uherský Brod
6:0
12:0
73:12
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024
21
TK Sokol Vizovice TC Bajda Kroměříž
0:0
 
 
 
22
Orel jednota Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod
0:0
 
 
 
23
Tenisový klub Vnorovy, z.s. TC Holešov, o.s.
0:0
 
 
 
24
TENIS SLOVÁCKO z.s. C TK Zlín C
0:0
 
 
 
7
23.6.2024
25
TENIS SLOVÁCKO z.s. C TK Sokol Vizovice
0:0
 
 
 
26
TK Zlín C Tenisový klub Vnorovy, z.s.
0:0
 
 
 
27
TC Holešov, o.s. Orel jednota Uherský Brod
0:0
 
 
 
28
TJ Sokol Uherský Brod TC Bajda Kroměříž
0:0