Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

09. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Humpolec
Tisknout
6
0
49:5
99:14
632:247
12
2
LTC VITON České Budějovice,z.s. B
Tisknout
6
0
45:9
92:24
595:283
12
3
TK Pelhřimov B
Tisknout
4
2
32:22
70:50
531:410
10
4
TK Sezimovo Ústí A
Tisknout
3
3
29:25
61:54
464:441
9
5
TK SK Dobrá Voda u Č.B.
Tisknout
3
3
26:28
56:58
454:427
9
6
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
2
4
19:35
40:75
328:553
7
7
TK Soběslav
Tisknout
0
6
12:42
33:88
365:599
6
8
TK Milevsko, z.s.
Tisknout
0
6
4:50
12:100
205:614
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
1
TK Pelhřimov B TK Sezimovo Ústí A
6:3
13:6
93:51
Zápis o utkání - oficiální
2
TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC Humpolec
0:9
0:18
32:110
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC VITON České Budějovice,z.s. B TK Soběslav
8:1
17:3
110:37
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Milevsko, z.s. LTC Tábor 1903 B
0:9
3:18
66:114
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2024
5
TK Sezimovo Ústí A TK Milevsko, z.s.
9:0
18:0
108:18
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Tábor 1903 B LTC VITON České Budějovice,z.s. B
0:9
0:18
29:110
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Soběslav TK SK Dobrá Voda u Č.B.
4:5
8:11
66:85
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Humpolec TK Pelhřimov B
6:3
12:7
95:74
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
9
LTC Humpolec TK Sezimovo Ústí A
8:1
17:3
107:45
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Pelhřimov B TK Soběslav
7:2
15:9
102:82
Zápis o utkání - oficiální
11
TK SK Dobrá Voda u Č.B. (s) LTC Tábor 1903 B
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC VITON České Budějovice,z.s. B TK Milevsko, z.s.
7:2
14:5
82:39
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
13
TK Sezimovo Ústí A LTC VITON České Budějovice,z.s. B
2:7
5:14
60:89
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Milevsko, z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B.
1:8
2:16
41:102
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Tábor 1903 B TK Pelhřimov B
2:7
5:15
47:101
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Soběslav LTC Humpolec
1:8
4:16
56:104
Zápis o utkání - oficiální
5
02.6.2024
17
TK Soběslav TK Sezimovo Ústí A
3:6
6:12
64:87
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Humpolec LTC Tábor 1903 B
9:0
18:0
108:27
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Pelhřimov B TK Milevsko, z.s.
8:1
16:2
100:28
Zápis o utkání - oficiální
20
TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC VITON České Budějovice,z.s. B
3:6
7:13
57:97
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024
21
TK Sezimovo Ústí A TK SK Dobrá Voda u Č.B.
8:1
17:4
113:70
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC VITON České Budějovice,z.s. B TK Pelhřimov B
8:1
16:4
107:61
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Milevsko, z.s. LTC Humpolec
0:9
0:18
13:108
Zápis o utkání - oficiální
24
LTC Tábor 1903 B TK Soběslav
8:1
17:3
111:60
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2024
25
LTC Tábor 1903 B TK Sezimovo Ústí A
0:0
 
 
 
26
TK Soběslav TK Milevsko, z.s.
0:0
 
 
 
27
LTC Humpolec LTC VITON České Budějovice,z.s. B
0:0
 
 
 
28
TK Pelhřimov B TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:0