Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: babytenis

51.Baby tenis-2.výkonnostní třída A-Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
I.ČLTK Praha C
Tisknout
5
0
30:0
60:1
360:152
10
2
TO Bohemians Praha
Tisknout
5
0
22:8
45:17
332:242
10
3
LOB S.A. Bohnice, z.s.
Tisknout
3
2
15:15
33:34
286:297
8
4
TCD Donovalská B
Tisknout
2
3
14:16
30:37
271:299
7
5
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
2
3
13:17
29:37
284:307
7
6
SK Aritma Praha B
Tisknout
2
3
12:18
26:38
261:302
7
7
TENISCENTRUM HEAD
Tisknout
1
4
5:25
13:51
211:334
6
8
TJ Solidarita Praha 10
Tisknout
0
5
9:21
22:43
244:316
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
1
I.ČLTK Praha C LOB S.A. Bohnice, z.s.
6:0
12:0
72:30
Zápis o utkání - oficiální
2
TO Bohemians Praha TCD Donovalská B
4:2
8:5
60:52
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Solidarita Praha 10
4:2
8:5
60:50
Zápis o utkání - oficiální
4
SK Aritma Praha B TENISCENTRUM HEAD
6:0
12:0
73:28
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
LOB S.A. Bohnice, z.s. SK Aritma Praha B
6:0
12:2
74:44
Zápis o utkání - oficiální
6
TENISCENTRUM HEAD Sokol Dolní Počernice z.s.
5:1
11:3
71:44
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Solidarita Praha 10 TO Bohemians Praha
2:4
4:8
51:63
Zápis o utkání - oficiální
8
TCD Donovalská B I.ČLTK Praha C
0:6
0:12
29:72
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024
9
TCD Donovalská B LOB S.A. Bohnice, z.s.
3:3
6:8
58:62
Zápis o utkání - oficiální
10
I.ČLTK Praha C TJ Solidarita Praha 10
6:0
12:1
71:30
Zápis o utkání - oficiální
11
TO Bohemians Praha TENISCENTRUM HEAD
6:0
12:0
72:30
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol Dolní Počernice z.s. SK Aritma Praha B
2:4
5:8
58:61
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024
13
LOB S.A. Bohnice, z.s. Sokol Dolní Počernice z.s.
2:4
5:9
58:68
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Aritma Praha B TO Bohemians Praha
2:4
4:9
55:70
Zápis o utkání - oficiální
15
TENISCENTRUM HEAD I.ČLTK Praha C
0:6
0:12
35:73
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Solidarita Praha 10 TCD Donovalská B
3:3
7:7
58:60
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024
17
TJ Solidarita Praha 10 LOB S.A. Bohnice, z.s.
2:4
5:8
55:62
Zápis o utkání - oficiální
18
TCD Donovalská B TENISCENTRUM HEAD
6:0
12:2
72:47
Zápis o utkání - oficiální
19
I.ČLTK Praha C SK Aritma Praha B
6:0
12:0
72:28
Zápis o utkání - oficiální
20
TO Bohemians Praha Sokol Dolní Počernice z.s.
4:2
8:4
67:54
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
21
LOB S.A. Bohnice, z.s. TO Bohemians Praha
0:0
 
 
 
22
Sokol Dolní Počernice z.s. I.ČLTK Praha C
0:0
 
 
 
23
SK Aritma Praha B TCD Donovalská B
0:0
 
 
 
24
TENISCENTRUM HEAD TJ Solidarita Praha 10
0:0
 
 
 
7
23.06.2024
25
TENISCENTRUM HEAD LOB S.A. Bohnice, z.s.
0:0
 
 
 
26
TJ Solidarita Praha 10 SK Aritma Praha B
0:0
 
 
 
27
TCD Donovalská B Sokol Dolní Počernice z.s.
0:0
 
 
 
28
I.ČLTK Praha C TO Bohemians Praha
0:0