Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

49. Soutěže smíšených družstev 2024-C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TopTennis Xaverov s.r.o.
Tisknout
5
0
26:4
53:8
341:114
10
2
SK Meteor Praha
Tisknout
4
1
22:8
46:20
319:202
9
3
Sokol Petrovice
Tisknout
4
1
21:9
43:20
319:198
9
4
TK Horní Měcholupy
Tisknout
2
3
14:16
30:34
244:269
7
5
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
2
3
9:21
19:47
185:333
7
6
Lokomotiva Praha-PTA B
Tisknout
1
4
10:20
23:43
204:307
6
7
SK OAZA Praha
Tisknout
1
4
9:21
23:43
243:311
6
8
TK Sport Kolovraty
Tisknout
1
4
9:21
20:42
163:284
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
1
Lokomotiva Praha-PTA B TK Horní Měcholupy
2:4
5:9
51:67
Zápis o utkání - oficiální
2
SK OAZA Praha SK Meteor Praha
2:4
5:8
47:53
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Sport Kolovraty Sokol Petrovice
0:6
0:12
12:72
Zápis o utkání - oficiální
4
TopTennis Xaverov s.r.o. Sokol Smíchov I. B
5:1
10:2
64:17
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
TK Horní Měcholupy TopTennis Xaverov s.r.o.
0:6
0:12
20:72
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Smíchov I. B TK Sport Kolovraty
4:2
8:6
51:49
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Petrovice SK OAZA Praha
3:3
6:7
58:64
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Meteor Praha Lokomotiva Praha-PTA B
5:1
11:3
75:32
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024
9
SK Meteor Praha TK Horní Měcholupy
4:2
9:5
67:43
Zápis o utkání - oficiální
10
Lokomotiva Praha-PTA B Sokol Petrovice
1:5
3:10
30:64
Zápis o utkání - oficiální
11
SK OAZA Praha Sokol Smíchov I. B
2:4
7:8
73:68
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Sport Kolovraty TopTennis Xaverov s.r.o.
2:4
4:8
25:64
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024
13
TK Horní Měcholupy TK Sport Kolovraty
6:0
12:0
72:14
Zápis o utkání - oficiální
14
TopTennis Xaverov s.r.o. SK OAZA Praha
5:1
11:2
69:34
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Smíchov I. B Lokomotiva Praha-PTA B
0:6
1:12
29:73
Zápis o utkání - oficiální
16
Sokol Petrovice SK Meteor Praha
3:3
7:6
60:50
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024
17
Sokol Petrovice TK Horní Měcholupy
4:2
8:4
65:42
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Meteor Praha Sokol Smíchov I. B
6:0
12:0
74:20
Zápis o utkání - oficiální
19
Lokomotiva Praha-PTA B TopTennis Xaverov s.r.o.
0:6
0:12
18:72
Zápis o utkání - oficiální
20
SK OAZA Praha TK Sport Kolovraty
1:5
2:10
25:63
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
21
TK Horní Měcholupy SK OAZA Praha
0:0
 
 
 
22
TK Sport Kolovraty Lokomotiva Praha-PTA B
0:0
 
 
 
23
TopTennis Xaverov s.r.o. SK Meteor Praha
0:0
 
 
 
24
Sokol Smíchov I. B Sokol Petrovice
0:0
 
 
 
7
23.06.2024
25
Sokol Smíchov I. B TK Horní Měcholupy
0:0
 
 
 
26
Sokol Petrovice TopTennis Xaverov s.r.o.
0:0
 
 
 
27
SK Meteor Praha TK Sport Kolovraty
0:0
 
 
 
28
Lokomotiva Praha-PTA B SK OAZA Praha
0:0