Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. Krajský přebor III.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pelhřimov C
Tisknout
5
0
35:10
71:26
501:298
10
2
TK Strakonice B
Tisknout
3
2
26:19
58:42
440:370
8
3
LTC Český Krumlov B
Tisknout
3
2
23:22
50:50
386:398
8
4
TK Soběslav B
Tisknout
3
2
22:23
47:49
406:438
8
5
TJ Blatná
Tisknout
2
3
20:25
49:55
451:455
7
6
TJ Motor České Budějovice
Tisknout
2
3
18:27
41:60
391:464
7
7
Jiskra Bechyně B
Tisknout
1
4
18:27
42:58
361:444
6
8
TK Zliv A
Tisknout
1
4
18:27
42:60
399:468
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024
1
LTC Český Krumlov B TK Pelhřimov C
3:6
8:13
71:98
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Blatná TJ Motor České Budějovice
5:4
13:8
104:75
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Soběslav B TK Zliv A
6:3
13:7
102:78
Zápis o utkání - oficiální
4
Jiskra Bechyně B TK Strakonice B
5:4
11:11
80:90
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2024
5
TK Pelhřimov C Jiskra Bechyně B
6:3
12:7
88:61
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Strakonice B TK Soběslav B
7:2
14:4
95:57
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Zliv A TJ Blatná
6:3
14:9
104:88
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Motor České Budějovice LTC Český Krumlov B
3:6
8:12
79:84
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024
9
TJ Motor České Budějovice TK Pelhřimov C
1:8
3:16
59:106
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Český Krumlov B TK Zliv A
5:4
11:10
85:79
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Blatná TK Strakonice B
4:5
9:10
73:87
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Soběslav B Jiskra Bechyně B
6:3
12:7
91:74
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024
13
TK Pelhřimov C TK Soběslav B
7:2
14:5
98:52
Zápis o utkání - oficiální
14
Jiskra Bechyně B TJ Blatná
4:5
10:11
85:93
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Strakonice B LTC Český Krumlov B
6:3
12:7
81:64
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Zliv A TJ Motor České Budějovice
4:5
8:11
83:82
Zápis o utkání - oficiální
5
01.6.2024
17
TK Zliv A TK Pelhřimov C
1:8
3:16
55:111
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Motor České Budějovice TK Strakonice B
5:4
11:11
96:87
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Český Krumlov B Jiskra Bechyně B
6:3
12:7
82:61
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Blatná TK Soběslav B
3:6
7:13
93:104
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2024
21
TK Pelhřimov C TJ Blatná
0:0
 
 
 
22
TK Soběslav B LTC Český Krumlov B
0:0
 
 
 
23
Jiskra Bechyně B TJ Motor České Budějovice
0:0
 
 
 
24
TK Strakonice B TK Zliv A
0:0
 
 
 
7
22.6.2024
25
TK Strakonice B TK Pelhřimov C
0:0
 
 
 
26
TK Zliv A Jiskra Bechyně B
0:0
 
 
 
27
TJ Motor České Budějovice TK Soběslav B
0:0
 
 
 
28
LTC Český Krumlov B TJ Blatná
0:0