Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

02. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
Tisknout
6
0
40:14
88:37
644:405
12
2
TK Sezimovo Ústí A
Tisknout
5
1
35:19
74:44
597:453
11
3
Sokol TK Kaplice A
Tisknout
3
3
28:26
62:59
493:488
9
4
TK Pelhřimov B
Tisknout
3
3
24:30
54:68
461:533
9
5
TK Milevsko, z.s. A
Tisknout
2
4
26:28
55:60
468:515
8
6
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
Tisknout
2
4
20:33
43:70
394:502
8
7
LTC Velešín z.s.
Tisknout
2
4
19:35
42:71
386:545
8
8
TJ TK Hluboká nad Vltavou A
Tisknout
1
5
23:30
57:66
512:514
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024
1
TJ TK Hluboká nad Vltavou A Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
3:6
9:14
89:111
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Milevsko, z.s. A LTC Velešín z.s.
8:1
16:4
106:61
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol TK Kaplice A TK Pelhřimov B
6:3
14:6
96:59
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Sezimovo Ústí A TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
8:1
16:2
102:40
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2024
5
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A TK Sezimovo Ústí A
6:3
14:8
108:90
Zápis o utkání - oficiální
6
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A Sokol TK Kaplice A
2:7
6:14
61:96
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Pelhřimov B TK Milevsko, z.s. A
6:3
13:6
97:69
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Velešín z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou A
5:4
10:8
75:86
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024
9
LTC Velešín z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
2:7
5:15
60:108
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ TK Hluboká nad Vltavou A TK Pelhřimov B
4:5
11:12
92:90
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Milevsko, z.s. A TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
4:5
8:10
71:86
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol TK Kaplice A TK Sezimovo Ústí A
4:5
9:11
84:101
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024
13
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A Sokol TK Kaplice A
8:1
16:4
109:44
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Sezimovo Ústí A TK Milevsko, z.s. A
6:3
12:8
97:86
Zápis o utkání - oficiální
15
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A TJ TK Hluboká nad Vltavou A
2:6
4:13
40:82
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Pelhřimov B LTC Velešín z.s.
5:4
10:8
76:62
Zápis o utkání - oficiální
5
01.6.2024
17
TK Pelhřimov B Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
2:7
5:16
67:112
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Velešín z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
5:4
11:8
79:65
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ TK Hluboká nad Vltavou A TK Sezimovo Ústí A
3:6
7:13
86:103
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Milevsko, z.s. A Sokol TK Kaplice A
5:4
11:8
81:78
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2024
21
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A TK Milevsko, z.s. A
6:3
13:6
96:55
Zápis o utkání - oficiální
22
Sokol TK Kaplice A TJ TK Hluboká nad Vltavou A
6:3
13:9
95:77
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Sezimovo Ústí A LTC Velešín z.s.
7:2
14:4
104:49
Zápis o utkání - oficiální
24
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A TK Pelhřimov B
6:3
13:8
102:72
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2024
25
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
0:0
 
 
 
26
TK Pelhřimov B TK Sezimovo Ústí A
0:0
 
 
 
27
LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice A
0:0
 
 
 
28
TJ TK Hluboká nad Vltavou A TK Milevsko, z.s. A
0:0